odgłosy szynszyla

Gochasek:*
Posty: 43
Rejestracja: 23 kwie 2007, o 15:04

Re: odgłosy szynszyla

Post autor: Gochasek:* »

To zgrzytanie zębami występuje u mojego szynszylka:) one się poprostu denerwują i dlatego tak robią
arasari:)
Posty: 37
Rejestracja: 7 maja 2007, o 10:20

Re: odgłosy szynszyla

Post autor: arasari:) »

moj szylus tak robil na poczatku przez dwa dni. moze jeszcze bedzie piszczal kiedys w nocy. dopiero go mam 5 dzien . teraz w nocy zamiast piszczec gryzie kolek:) widocznie mu juz nie brakuje towarzystwa. (chyba. bo jak sie w dzien wylata po domu to puzniej dlugo kima:) )
Rybcia

Re: odgłosy szynszyla

Post autor: Rybcia »

a moja szynszylka wydaje odgłosy jak świnak morskaltwow
arasari:)
Posty: 37
Rejestracja: 7 maja 2007, o 10:20

Re: odgłosy szynszyla

Post autor: arasari:) »

o lolo wlasnie obejrzalam ten filmik a mój szylus siedzial mi na kolanach. nagle znieruchomial i zaczal sie strasznie przysluchiwac
apropos mój szynszyl robil tak pierwsze 2 dni juz tak teraz nie robi.
szynszylek17
Posty: 19
Rejestracja: 11 maja 2007, o 14:47

Re: odgłosy szynszyla

Post autor: szynszylek17 »

któryś z moich szylkow tez tak robi tylko nocą a ze mam ich 2- bardzo zgraną parę wiec napewno o towarzystwo im nie chodzi
Paula

Re: odgłosy szynszyla

Post autor: Paula »

Moj Cipek tez tak robi, siada np. na parapecie gapi sie na szafe albo drzwi i zaczyna szczekac.
nakrecona_malpa
Posty: 159
Rejestracja: 11 kwie 2007, o 16:30

Re: odgłosy szynszyla

Post autor: nakrecona_malpa »

mój farfurr strasznie sie wkurzył jak mu to puściłam, najpierw siedział jak gupi i słuchał a potem zaczoł biegać jak szalony po klatce. bardzo dziwne. bo jak trafił do mnie to przez 2-3 dni na początku też tak robił.
Myszunia

Re: odgłosy szynszyla

Post autor: Myszunia »

Ja nawet nie wiedziałam,ze on jakies odglosy wydaje:P dopiero po bardzo dluzszym czasie piszczal w nocy wzielam go poloylam kolo siebie i spac ze mna:) moze mu bylo smutno. teraz piszczy jak mu sie nudzi i chce mnie zawolac przychodze i sie uspokojaja:)
Szyszek1993
Moderator
Posty: 808
Rejestracja: 25 sty 2007, o 13:18

Re: odgłosy szynszyla

Post autor: Szyszek1993 »

Moja FiFi tez ostatnio zaczyna wołać w nocy i wieczorami. Biore ją na ręce i to mija. Muszę sprawić jej towarzystwo. Myślę że się uda- za dobre świadectwo rodzice maja mi pozwolić i w części zasponsorować!
karolina

Re: odgłosy szynszyla

Post autor: karolina »

moj szynszyl oddaje takie glosy kiedy wychodze z pokoju i chce na rece,lecz gdy jestem w pokoju przewaznie sie z nim bawie lecz dosc czesto patrzy sie co robie i jak chodzie po pokoju to on za mna,lecz straszne piski slysze jak jest burza i uspokaja sie jak jest na rekach i mocno sie wtula.lubi sie chowac w kieszonce od mej bluzy. :-D
Tusia
Posty: 17
Rejestracja: 4 cze 2007, o 11:40

Re: odgłosy szynszyla

Post autor: Tusia »

Karolina, ale masz świetnego szylka. Mój nie lubi gdy biorę go na ręce. Chciałabym, żeby kiedyś się do mnie też tak przyzwyczaił. Tusiek jak do tej pory tylko szczekał 2 razy (przynajmniej tylko tyle go słyszałam), a mam go od 4 miesięcy. Kiedy przyszłam do niego to ucichł, ale jak sobie poszłam to znowu po chwili go usłyszałam. Nie mam pojęcia co chciał tym szczekaniem osiągnąć, ale robi łto strasznie głośno, jakby chciał,żeby usłyszał go cały świat. Strasznie one są śmieszne.
Tusia
Posty: 17
Rejestracja: 4 cze 2007, o 11:40

Re: odgłosy szynszyla

Post autor: Tusia »

Szyszek, widze,że ci nikt jeszcze nie odpowiedział, więc ja to zrobie. Szynszyle same sobie czyszczą wąsy, łapkami, (mój robi to strasznie często) i tak samo jak mówiła nakręcona małpa mój przy tym zgrzyta ząbkami jakby chciał sobie je naostrzyć, czy coś takiego
nakrecona_malpa
Posty: 159
Rejestracja: 11 kwie 2007, o 16:30

Re: odgłosy szynszyla

Post autor: nakrecona_malpa »

do Szyszek 1993 ja mu nie czyszcze wąsów co za pomysł wogle . mój szynszyl jak czyści pyszczek to i wąski czyści i se zgrzyta przy okazji a tak wogle to nie wygląda na zdenerwowanego. może on poprostu przeżuwa jakąś resztke czegoś albo coś
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości