Białystok 2012/2013

Opinie o analityce medycznej na studiach. Pomoc w podjęciu decyzji co do uczelni oraz przyszłej pracy zawodowej. Materiały pomocne w studiowaniu analityki medycznej.
ногомас

Białystok 2012/2013

Post autor: ногомас »

Tak mi się wydaje, że dobrym pomysłem jest założenie tematu dla kandydatów do białego, aby nie robić burdelu w starych wątkach ad. rekrutacji w poprzednich latach.

Próg w zeszłym roku to jedyne 119 punktów w ostatnim rzucie już w październiku. Jeżeli macie jakieś pytania to piszcie śmiało, ja aktualnie kończę pierwszy rok to chętnie pomogę ze sprawami związanymi z uczelnią

co i jak
kakakaka123
Posty: 18
Rejestracja: 10 paź 2010, o 15:12

Re: Białystok 2012/2013

Post autor: kakakaka123 »

Jak ci się studiuje analitykę w Białym? Studia sa ciezkie? Jacy wykładowcy i atmosfera? czy uwazasz ze to sa przyszlosciowe studia i nie ma problemow z praca?
ногомас

Re: Białystok 2012/2013

Post autor: ногомас »

Jak ci się studiuje analitykę w Białym? Studia sa ciezkie? Jacy wykładowcy i atmosfera?
Studiuje się naprawdę świetnie, uczelnia ma większość zakładów na miejscu, albo w pobliżu, wszędzie można dojść w kilka-kilkanaście minut.
Studia są ciężkie jak chcesz mieć 5 ze wszystkiego, wtedy trzeba przycisnąć, na 3 da się spokojnie ogarnąć materiał w kilka dni. Niektóre przedmioty sprawiają większą trudność (biofiza, z której zawsze jest kilka warunków, nieorganiczna czy analityczna) ale na wszystkie jest dobry patent - uczyć się na zerówkę, wtedy nie ma żadnych problemów.

Wykładowcy są jak na razie ok, nie wiem co się dzieje na dalszych latach. Szczególnie prof. od chemii fizycznej jest świetny
uwazasz ze to sa przyszlosciowe studia i nie ma problemow z praca?
Z jednej strony nie ma już naborów na techników analityki, więc więcej miejsca. Praca jest ale dużo się nie zarabia, chyba że ktoś się gdzieś dobrze zakręci. Czy przyszłościowe? Nie wydaje mi się. Ciekawe, wymagające, ale co do przyszłościowości nie jestem najlepszej myśli, szczególnie, że coraz więcej wykonują maszyny.
kakakaka123
Posty: 18
Rejestracja: 10 paź 2010, o 15:12

Re: Białystok 2012/2013

Post autor: kakakaka123 »

dziękuję:)
masz może jakiś kontakt z absolwentami?
czy wiesz może, ilu z nich znalazło pracę w zawodzie?
Ahaai czy po analityce można być nauczycielem chemii w szkole?
ногомас

Re: Białystok 2012/2013

Post autor: ногомас »

Z tych co znam to pracują, jedna pracuje i coś tam robi na uczelni.

nauczycielem można jak zrobisz sobie podyplomówkę nauczycielską z chemii, z tego co się orientuję.
kakakaka123
Posty: 18
Rejestracja: 10 paź 2010, o 15:12

Re: Białystok 2012/2013

Post autor: kakakaka123 »

Czyli ogólnie polecasz ten kierunek?
A Białystok, jak miasto? Ciężko się połapać co i jak?
ногомас

Re: Białystok 2012/2013

Post autor: ногомас »

Lepsza jest pewnie farmacja, ale nie każdy lubi - mam kilka osób na roku które miały punktów wystarczających na farmę, jedną, której starczyło na lek bez problemów, ale wolą studiować analitykę.

Jako miasto Białystok jest specyficzny. Nie jest to Kraków, ale każdy znajdzie coś dla siebie. Tereny dookoła uczelni i centrum spokojnie można ogarnąć w jeden dzień.
kakakaka123
Posty: 18
Rejestracja: 10 paź 2010, o 15:12

Re: Białystok 2012/2013

Post autor: kakakaka123 »

Dużo jest takich bardzo dobrych osób?
I o co chodzi z jakimiś numerkami do biblioteki, widziałam na jakimś wątku, ale nie wiem o co kaman
ногомас

Re: Białystok 2012/2013

Post autor: ногомас »

Sporo :]

numerki to pewnie chodzi o losowanie, jak dostaniesz numerki od 1-50 to dostaniesz komplet książek dalsze dostają już okrojone.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości