Progi punktowe na farmację 2012

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
woonder
Posty: 100
Rejestracja: 18 maja 2012, o 09:11

Re: Progi punktowe na farmację 2012

Post autor: woonder »

esowski pisze:
jak twoje przewidywania się nie sprawdza - stawiasz wódeczkię. jeśli sie dostaniemy - ja postawię
to już szukaj jakiejś dobrej, która pozwoli nam godnie uczcić tę podniosłą chwilę, kiedy staniemy się studentami, wypijemy ją jeszcze w lipcu, przy składaniu papierów, słowo
Awatar użytkownika
Leneah
Posty: 146
Rejestracja: 11 lip 2010, o 20:11

Re: Progi punktowe na farmację 2012

Post autor: Leneah »

i jeszcze jedno pytanie, jeśli do Sosnowca wymagają oryginał świadectwa, to co w takim razie z ludźmi, którzy chcą studiować dwa kierunki? przecież nikt nie ma dwóch oryginałów.a mój już jest na Polibudzie w Łodzi
Piotrr
Posty: 1333
Rejestracja: 9 lip 2012, o 19:11

Re: Progi punktowe na farmację 2012

Post autor: Piotrr »

a bydgoszcz to 155 po pierwszej liscie szok ze tak malo w prownaniu do innych miat. Najwidoczniej po zeszlorocznych progach malo kto skladal do bydgoszczy w celach asekuracyjnych i bach ciekawe ile wyniesie tam ostateczny prog 140
W końcu lekarz
esowski
Posty: 25
Rejestracja: 4 lip 2012, o 07:49

Re: Progi punktowe na farmację 2012

Post autor: esowski »

woonder pisze:
esowski pisze:
jak twoje przewidywania się nie sprawdza - stawiasz wódeczkię. jeśli sie dostaniemy - ja postawię
to już szukaj jakiejś dobrej, która pozwoli nam godnie uczcić tę podniosłą chwilę, kiedy staniemy się studentami, wypijemy ją jeszcze w lipcu, przy składaniu papierów, słowo
ok, zgoda!
Awatar użytkownika
scarface
Posty: 187
Rejestracja: 13 cze 2012, o 17:43

Re: Progi punktowe na farmację 2012

Post autor: scarface »

a wiecie może kiedy pojawia się druga lista na wum?
Awatar użytkownika
Namine
Posty: 455
Rejestracja: 19 lip 2011, o 14:26

Re: Progi punktowe na farmację 2012

Post autor: Namine »

Piotrr: jeśli chcesz iść na leka (widzę w podpisie ) i masz takie wyniki, to poprawiaj obie matury, nigdy nie wiesz jaki będzie poziom. Ja miałam rok temu 77 z bio i 80 z chemii. Generalnie nastawiałam się, że chemię wolałabym poprawić (byłam na farmie nawet więc niby łatwiej, bo tam masa chemii) ale zapisałam się na obie bo wynik wyrównany i całe szczęście.Z bio się uczyłam dopiero pod koniec, a tu się okazało, że z chemii nie poprawiłam bo była znowu taka jaka była, a biologię podciągnęłam do 87. Gdybym z niej zrezygnowała dzisiaj byłabym w czarnej nie powiem czym
seelaaf
Posty: 892
Rejestracja: 16 lip 2011, o 20:25

Re: Progi punktowe na farmację 2012

Post autor: seelaaf »

scarface, nie przypadkiem 13? nie jestem pewna,czy mi sie miesza z innym terminem
Awatar użytkownika
scarface
Posty: 187
Rejestracja: 13 cze 2012, o 17:43

Re: Progi punktowe na farmację 2012

Post autor: scarface »

searleaf nie mam pojęcia, wiem że pierwsza lista w Łodzi jest 13-ego (haha, w piątek )
whitelies
Posty: 19
Rejestracja: 30 cze 2012, o 11:45

Re: Progi punktowe na farmację 2012

Post autor: whitelies »

Jutro jest ostatni termin na zanoszenie dokumentów, więc może w czwartek będzie następna lista.
BobMarlej
Posty: 19
Rejestracja: 7 lip 2010, o 20:39

Re: Progi punktowe na farmację 2012

Post autor: BobMarlej »

esowski pisze:
woonder pisze:
esowski pisze: ja 108 choć mamy tyle samo pkt łącznie, Lublin stawia warunek z chemii czy przyjmuje wszystkich? Spadnie, dostaniemy się pewnie w 3 albo 4 liście.

co ty gadasz? z 3 lub 4 listy? oO ja jestem przekonany, że jeśli się załapię to tylko i wyłacznie z ostatniej!
Zobacz jak w tamtym roku leciały, I próg był o jeden punkt wyższy, dostaniemy się na 100%, kobieca intuicja, wyluzuj
Esowski, głowa do góry, dostaniesz się na pewno. Śledziłem już kilka rekrutacji. W 2009 r. lista przesunęła się do 530 miejsca na rankingowej, zaś w 2010 do 475 miejsca, więc ostateczny próg, jeśli rotacja się nie zmieni, powinien wynosić w granicach 140-143. To nie wszystko - możesz się dostać już z 2 listy (w ten piątek), która się przesuwa średnio o 90-120 (!) miejsc, dopiero z każdą kolejną listą przesuwa się o mniej (pod koniec lipca o 10), ponownie luzuje się we wrześniu.
kaja008
Posty: 26
Rejestracja: 19 cze 2006, o 10:08

Re: Progi punktowe na farmację 2012

Post autor: kaja008 »

W Białymstoku pierwszy próg to 163 pkt. W zeszłym roku było 168 a ostateczny próg wynosił 146. Kto wie, może teraz zjedzie aż do 140 Wszystko się może zdarzyć.
Awatar użytkownika
fruit_machinee
Posty: 40
Rejestracja: 2 lis 2010, o 08:24

Re: Progi punktowe na farmację 2012

Post autor: fruit_machinee »

scarface pisze:a wiecie może kiedy pojawia się druga lista na wum? :wink:
Nie, nikt tego nie wie. 2 dni temu moja mama jakże zestresowana studiami swojej pierworodnej postanowiła zadzwonić do wumu i się tego dowiedzieć, coby mieć pewność, że niczego nie przegapi niestety zawiedziona dowiedziała się jedynie tego, że nie ma żadnych terminów ani listy 1, ani 10, miła pani powiedziała, że co jakiś czas trzeba sprawdzać wiadomości na koncie rekrutacyjnym.
Z mojej strony - bez sensu! Każda uczelnia ma jakieś określone terminy list, wum też powinien, tym bardziej, że co jak co ale przecież są wakacje, ludzie wyjeżdżają, nie zawsze mogą mieć dostęp do internetu.
seelaaf
Posty: 892
Rejestracja: 16 lip 2011, o 20:25

Re: Progi punktowe na farmację 2012

Post autor: seelaaf »

kaja008 pisze:W Białymstoku pierwszy próg to 163 pkt. W zeszłym roku było 168 a ostateczny próg wynosił 146. Kto wie, może teraz zjedzie aż do 140 Wszystko się może zdarzyć.
byłoby pięknie, bo to znaczy ze ludzi ze 144 by przyjmowali wczesniej ale nie ma co sie sugerowac tymi pierwszymi progami.
Zablokowany
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości