FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
Awatar użytkownika
zazu24
Posty: 612
Rejestracja: 6 maja 2011, o 16:45

Re: FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Post autor: zazu24 »

Chyba więcej osób niż 20 się stąd zabierze, Ania . Matura dobrze poszła, także tak jak już pisałaś, będziemy mieć dużo znajomych lekarzy
Awatar użytkownika
eNIKaTe
Posty: 411
Rejestracja: 2 lip 2010, o 15:51

Re: FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Post autor: eNIKaTe »

Namine pewnie 14 tak jak ja czemu chcesz od nas uciec?
Awatar użytkownika
anulka1991
Posty: 252
Rejestracja: 19 lut 2011, o 11:35

Re: FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Post autor: anulka1991 »

Lekarze i dentyści też nam są potrzebni Tylko niech chociaz porobią różne specjalizacje jak już muszą iść Ej. czemu w tym roku znów Zuzia My spamujemy forum, a nie pierwszaki haha Zróbmy znów spotkanie integracyjne, bo o nim była najdłuższa dyskusja w tamtym roku haha
Awatar użytkownika
Namine
Posty: 455
Rejestracja: 19 lip 2011, o 14:26

Re: FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Post autor: Namine »

eNIKaTe: teraz to mnie zestrzeliłaś To kim Ty jesteś? lol! Rety, jaki. biolog jest mały ^^
Awatar użytkownika
anulka1991
Posty: 252
Rejestracja: 19 lut 2011, o 11:35

Re: FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Post autor: anulka1991 »

eNIKaTe to wiem kim jest ^^ Trololo Mały jest świat, a biolog jeszcze mniejszy Ale zauważyliście się że z SUM- u są chyba najaktywniejsi ludzie na biologu
Awatar użytkownika
zazu24
Posty: 612
Rejestracja: 6 maja 2011, o 16:45

Re: FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Post autor: zazu24 »

A ja wiem kim jest i eNIKaTe i anulka D nie wiem tylko kim Ty jesteś, Namine, a może wiem, tylko nie wiem, że wiem
standardowo, zawsze jak wchodzę FARMACJA - SUM Sosnowiec na samej górze listy tematów
a pierwszaki jeszcze się pojawią, mam nadzieję w sosnowieckim Hogwarcie i będziemy ich oprowadzać jak HagridltHagrid . if you know what i mean gt
koterska
Posty: 176
Rejestracja: 4 sty 2012, o 11:28

Re: FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Post autor: koterska »

Czy ktoś wie jak to jest z badaniami w Sosnowcu? Trzeba mieć już zaświadczenie podczas składania papierów? Idzie np. załatwić badania rano i iść zanieść dokumenty (bo tam jest do 14 otwarty dziekanat) czy nie ma szans? Pytam, bo specjalnie będę musiała przerwać wycieczkę wakacyjną, żeby dojechać tego 17-18 czy 24-25 lipca.
Awatar użytkownika
zazu24
Posty: 612
Rejestracja: 6 maja 2011, o 16:45

Re: FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Post autor: zazu24 »

Nie wiem jak to jest z tymi darmowymi badaniami, które można zrobić w Sosnowcu, ja z tym zaświadczeniem poszłam sobie dzień przed zawiezieniem papierów do lekarza medycyny pracy w moim mieście, pani doktor na mnie popatrzyła, wypisała i skasowała 50zł
koterska
Posty: 176
Rejestracja: 4 sty 2012, o 11:28

Re: FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Post autor: koterska »

A to może być na jakiejkolwiek kartce? I wystarczy, że będzie napisane brak przeciwwskazań do podjęcia nauki na kierunku farmacja czy muszą być wymienione wszystkie te punkty, które podaje śum na swojej stronie?
Awatar użytkownika
zazu24
Posty: 612
Rejestracja: 6 maja 2011, o 16:45

Re: FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Post autor: zazu24 »

Podaj mi maila na PW to wyślę Ci ten wzór, który lekarz tylko podpisuje
koterska
Posty: 176
Rejestracja: 4 sty 2012, o 11:28

Re: FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Post autor: koterska »

Doszło, dzięki Ci wielkie
Awatar użytkownika
zazu24
Posty: 612
Rejestracja: 6 maja 2011, o 16:45

Re: FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Post autor: zazu24 »

Zawsze do usług
Awatar użytkownika
Namine
Posty: 455
Rejestracja: 19 lip 2011, o 14:26

Re: FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Post autor: Namine »

Na innej kartce może być (lekarze mają zwykle już gotowe druczki) ale muszą koniecznie być te wszystkie punkty, a nie tylko to jedno zdanie

Nie załatwisz tego w jeden dzień. Pierwszego idziesz do lekarza. Wysyła Cię na badania (krew pobierają z tego co wiem i nie wiem co jeszcze), wyników od razu logicznie patrząc też nie dostaniesz więc chyba znowu następnego dnia wracasz po wyniki i do lekarza. Ja bym zapłaciła i poszła na Twoim miejscu do innego jakbym miała wybierać
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości