Wgląd do matury - odwoływanie się od wyniku

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
Awatar użytkownika
arapaima
Posty: 858
Rejestracja: 13 mar 2011, o 11:17

Re: Wgląd do matury - odwoływanie się od wyniku

Post autor: arapaima »

Dzwonić)
Ifulka
Posty: 83
Rejestracja: 10 wrz 2011, o 13:36

Re: Wgląd do matury - odwoływanie się od wyniku

Post autor: Ifulka »

arapaima, a zostawić ten czy zmienić na stary? żeby nie stwierdzili że jakaś niewiarygodna jestem.
Awatar użytkownika
arapaima
Posty: 858
Rejestracja: 13 mar 2011, o 11:17

Re: Wgląd do matury - odwoływanie się od wyniku

Post autor: arapaima »

Jak wolisz. W sumie bez znaczenia, ważne, że wynik ci zmienili
kaliforn
Posty: 123
Rejestracja: 13 maja 2011, o 21:33

Re: Wgląd do matury - odwoływanie się od wyniku

Post autor: kaliforn »

Ifulka, jak to się stało.? Jakie zadania miałaś nie zaliczone i później poprawione ? Opowiedz coś. Ja byłam na wglądzie i dopiero tam dowiedziałam się że mój wynik poprawił się o 4%. Pewnie gdybym nie poszła to by tego nie poprawili. To jest chore.
Saxoman
Posty: 10
Rejestracja: 11 lip 2011, o 22:48

Re: Wgląd do matury - odwoływanie się od wyniku

Post autor: Saxoman »

Był ktoś już może oglądać matury w OKE Jaworzno
Wysłałem wniosek mailem 29.06 i do dzisiaj zero odzewu
lizzienichols
Posty: 11
Rejestracja: 10 lip 2012, o 23:05

Re: Wgląd do matury - odwoływanie się od wyniku

Post autor: lizzienichols »

hej, czekam na wieści z OKE Warszawa.
Chętnie poczytam relacje osób które tam były, jakoś bardzo się boję tej wizyty, nas początku myślałam że skoro wyliczyłam sobie 90 % z biologii a mam 72% to na pewno coś wywalczę, a teraz sama nie wiem. bo z tego co tu przeczytałam najwięcej punktów dostają te osoby które się tego nie spodziewają
W każdym razie dla spokoju mojej duszy gdy wyznaczą termin na pewno się tam wybiorę.
Mam tylko kilka pytań, czy mogę wziąć jakieś podręczniki? i czy moge spisać wszystkie odpowiedzi czy tylko niektóre? czy naprawdę w OKE Warszawa jest najgorzej walczyć o punkty?
Chce być przygotowana na każdą sytuację, czy komuś z was zdarzyło się, że jedyne co OKE zrobiło to odjęło punkty?
Nie wiem czy się nie wkurzą, ale pisałam też chemię i fizykę na rozszerzeniu, co prawda nie mam zastrzeżeń ale o wgląd też poprosiłam, bo skoro się fatyguję specjalnie do warszawy to czemu nie.
plecha
Posty: 103
Rejestracja: 27 lip 2010, o 22:05

Re: Wgląd do matury - odwoływanie się od wyniku

Post autor: plecha »

byłem, traktują cie jak trutnia

mam moim zdaniem niesprawiedliwie oceniona pracę, napisałem odwołanie z prosbą o ponowne sprawdzenie 6 zadań i czekam

szczerze mówiąc po wizycie w oke warszawa to mam jeden wielki niesmak
w pale się nie mieści, państwo w państwie


ŻENADA
Awatar użytkownika
iglo
Posty: 397
Rejestracja: 8 maja 2012, o 15:26

Re: Wgląd do matury - odwoływanie się od wyniku

Post autor: iglo »

Saxoman pisze:Był ktoś już może oglądać matury w OKE Jaworzno
Wysłałem wniosek mailem 29.06 i do dzisiaj zero odzewu



Ja byłem, tylko że wysłalem fax 29.06 i 2 lipca miałem już wgląd do pracy
Ifulka
Posty: 83
Rejestracja: 10 wrz 2011, o 13:36

Re: Wgląd do matury - odwoływanie się od wyniku

Post autor: Ifulka »

kaliforn, ja wglądu jeszcze nie miałam, mój wgląd miał być 16.07 o 10.00, czyli w ten poniedziałek co będzie teraz. Po prostu wczoraj rano dostałam telefon z OKE, jakaś pani powiedziała że przed wglądem prace są sprawdzane i dokonano u mnie zmian na świadectwie, kazała mi jak najszybciej przyjechać ze starymi świadectwami. Ja się od razu wystraszyłam że mi obniżyli czy coś, ale pani powiedziała że mam podwyższony i nie mam się co martwić, trzeba przyjechać jak najszybciej bo rekrutacja trwa i żeby się jeszcze udało wszystko załatwić to trzeba się spieszyć. I pojechałam, czekałam tam pół dnia i dostałam nowe świadectwa, pani która mi wymieniała strasznie mnie przepraszała w imieniu komisji, powiedziała, że osoba która jest za ten błąd odpowiedzialna zostanie na pewno ukarana itd. i że takie przypadki jak mój żeby pomyłka aż o 11 procent zdarzają się niezwykle rzadko, powiedziała też że gdyby nie mój wniosek o wgląd to w ogóle by tego nie wykryto. Powtarzam po raz n-ty, u mnie podobno był to błąd egzaminatora, nie wiem co miałam źle/dobrze, bo jeszcze nie byłam na wglądzie. Swoją drogą jeśli był to błąd egzaminatora to wychodzi na to, że prawdą jest, że nie każda praca przechodzi przez trzy pary rąk. Albo po prostu weryfikator się podpisuje bez sprawdzania. Nie wiem co i jak, ale cieszę się że sprawa się wyjaśniła.
konda
Posty: 28
Rejestracja: 14 cze 2012, o 15:29

Re: Wgląd do matury - odwoływanie się od wyniku

Post autor: konda »

plecha,
Nie wiem czy też tak nie zrobię. Jaka forma jest Twojego odwołania? Bo raczej ponownego pisania prośby o wgląd nie ma sensu. Jest jakiś wzór na odwołanie czy pisałeś do nich własnymi słowami?
ola_la
Posty: 30
Rejestracja: 26 maja 2012, o 10:33

Re: Wgląd do matury - odwoływanie się od wyniku

Post autor: ola_la »

W OKE Warszawa jest okropnie, ja bylam w zeszłym roku i wiem co mówię, jakby mogli to by zabili każdego na wstępie. Podobno w oke warszawa nie ma mowy żeby coś dołożyli, w innych komisjach, jak widać jest to możliwe:) gratulacje! ja prosilam o ponowne sprawdzenie paru zadań, nawet konsultowalam sie z moją znajomą egzaminatorką i ona twierdziła że wszystko jest ok. Ale oni mają swoje zdanie, i koniec! Dostałam list po jakichś 2 tygodniach i wyjaśnienie do każdego zadania brzmiące: nieprecyzyjnie i chaotycznie. Jak komuś uda się coś wywalczyć w wawie to piszcie bo to naprawdę będzie ewenement)
Piotrr
Posty: 1333
Rejestracja: 9 lip 2012, o 19:11

Re: Wgląd do matury - odwoływanie się od wyniku

Post autor: Piotrr »

a ja mam jutro wizyte o 10 w oke poznań. Był ktoś i odzyskał kilka %? Znam osobiscie dziewczyne ktora w 2009 roku pojechala do oke ze 160 punktami a wrocila ze 178. to jest dopiero jazda. Jak ja sobie liczylem chemie to wyszlo mi 80. nie duzo bo nie duzo ale jestem ciekawy czemu nie dostalem swoich wyliczonych, chociaz niby duzo sie nie pomylilem w stosunku do wyniku na swiadectwie. Z biologii myślałem ze bede mial 83 bajmniej, ale biola to biola. Generalnie nie napalam sie jakos ale fajnie by bylo dla wlasnej satysfakcji cos podciagnać. Raczej nie zmieni sie duzo w mojej sytuacji bo nawet jakbym mial dostac te 1,2,3% to dupa. Ale 5 daloby cień nadzieji na lek w kato
W końcu lekarz
werciusss
Posty: 28
Rejestracja: 11 lip 2012, o 17:04

Re: Wgląd do matury - odwoływanie się od wyniku

Post autor: werciusss »

hej

mam do was pare pytań.

1. Czy ktoś z was skladał wniosek o wgląd z OKE gdańsk ?
2.Gdzie można sprawdzić za co poodejmowali mi pkt.
3.Czy są jakieś szanse na dodatkowe pkt czy to tylko jakaś fikcja bo gdybym miała plus ten jeden lub dwa $#%$#! punkty to byłabym spokojna o medycyne .
4.Czy długo sie czeka na odp od OKE GDAŃSK
5.Jak to bedzie jak przyznaja mi dodatkowe pkt, jeżeli rekrutacja na studia się już zaczęła ?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości