SGGW Warszawa

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
Awatar użytkownika
paulina_47
Posty: 1092
Rejestracja: 1 lut 2009, o 14:52

Re: SGGW Warszawa

Post autor: paulina_47 »

A jak egzamin praktyczny? Mega szczegółowy, czy z racji, że wszystkie preparaty to bardziej ogólnikowo? I ile jest preparatów, bo słyszałam różne wersje?
I czy dużo osob uwala?
A! I czy regółą jest, że zawsze jest jeden preparat z embriologii?
Awatar użytkownika
talagia
Posty: 685
Rejestracja: 29 cze 2009, o 12:07

Re: SGGW Warszawa

Post autor: talagia »

Ja nie zdawałam egzaminu z wszystkimi, ale wydaje mi się, że było podobnie
5 preparatów i nie było embriologii. Czy mega szczegółowo? Ciężko powiedzieć bo wiadomo - zależy kto pyta
Kolave
Posty: 304
Rejestracja: 9 paź 2009, o 20:33

Re: SGGW Warszawa

Post autor: Kolave »

joaszy pisze:A ja wam powiem, że może jestem dziwna, ale lubię histologię. Miałam ją na biotechnologii na wydziale wety, i z tymi samymi prowadzącymi, co weta (SGGW). Udało mi się ją spokojnie zaliczyć, choć powiem wam, że połowa roku miała z tym problem. No, ale jestem dziwna.
Nie mam jednak złudzeń, że kiedy zacznę od października wetę, będę musiała przechodzić przez wszystko jeszcze raz, bo nie mam co liczyć na przepisanie oceny
ja tam zawsze jak mówiłam ze cos lubię przed rozpoczeciem wety to potem właśnie to sprawiało mi najwięcej problemów no, ale ja po liceum, wiec inne realia
Awatar użytkownika
paulina_47
Posty: 1092
Rejestracja: 1 lut 2009, o 14:52

Re: SGGW Warszawa

Post autor: paulina_47 »

A może jeszcze ktoś mi odpowie przed egzaminem
Czy jeśli zdam teorię, a nie zdam praktycznego, to we wrześniu mam tylko praktyczny, czy jeszcze raz też teoria?
joaszy
Posty: 17
Rejestracja: 16 lip 2011, o 20:38

Re: SGGW Warszawa

Post autor: joaszy »

może zapytaj prowadzących albo kogoś z roku, takie szczegóły są zwykle omawiane na początku.
Awatar użytkownika
paulina_47
Posty: 1092
Rejestracja: 1 lut 2009, o 14:52

Re: SGGW Warszawa

Post autor: paulina_47 »

No i nie zdałam
Ale do praktycznego były dopuszczone osoby od 60% w górę, przynajmniej tego nie mam na wrzesień. Ogolnie totalna masakra, nie mam pojęcia jak to się stało, ale na 106 osób zdało 12
Awatar użytkownika
essayma
Posty: 491
Rejestracja: 4 kwie 2011, o 18:39

Re: SGGW Warszawa

Post autor: essayma »

czy SGGW podaje jakieś listy zakwalifikowanych? Chciałabym zobaczyć która jestem na liście Składałam na weterynarię.
Ines1993
Posty: 89
Rejestracja: 23 maja 2009, o 20:41

Re: SGGW Warszawa

Post autor: Ines1993 »

Hmm, ja nie znalazłam listy. Ale witam ja także składałam na SGGW na weterynarię. Dostałaś się już z 1 listy?
Awatar użytkownika
essayma
Posty: 491
Rejestracja: 4 kwie 2011, o 18:39

Re: SGGW Warszawa

Post autor: essayma »

Ines1993, tak, ale tam nie idę. Chciałam się tylko dowiedzieć jakie były progi i z którego miejsca się dostałam:)
joaszy
Posty: 17
Rejestracja: 16 lip 2011, o 20:38

Re: SGGW Warszawa

Post autor: joaszy »

w zeszłym roku pisałam do nich z pytaniem o listy i powiedzieli, ze nie wywieszają/pokazują/prowadzą list przyjętych.
Lun
Posty: 137
Rejestracja: 1 lip 2011, o 12:31

Re: SGGW Warszawa

Post autor: Lun »

Czy ktoś ze starszych roczników mógłby napisać, co ewentualnie byłoby niezbędne do zakupu na drugi rok? Większość książek postaram się zdobyć z biblioteki, ale może coś jest przydatne, a prawie tam nieuchwytne? Czekam na rady, wskazówki
Awatar użytkownika
talagia
Posty: 685
Rejestracja: 29 cze 2009, o 12:07

Re: SGGW Warszawa

Post autor: talagia »

Lun pisze:Czy ktoś ze starszych roczników mógłby napisać, co ewentualnie byłoby niezbędne do zakupu na drugi rok? Większość książek postaram się zdobyć z biblioteki, ale może coś jest przydatne, a prawie tam nieuchwytne? Czekam na rady, wskazówki

Nie ma takiej rzeczy Jedynie narzędzia do preparacji musisz sobie kupić. A z książek to korzystałam z mikrobiologii, fizjologii i immunologii - wszystko w bibliotece Nieuchwytny jest skrypt z anatomii topograficznej ale to dopiero 4 semestr
2 rok to takie pierdu pierdu, najbardziej lajtowy na SGGW warto wykorzystać na imprezowanie
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: SGGW Warszawa

Post autor: Korczaszko »

oo we wro też takie pierdu czyli 2 rok to ogólnie czas imprez na wecie
no i semestr z bydła jeszcze większe wakacje niż na 2 roku
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości