prywatna szkoła

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
moreno

prywatna szkoŁa

Post autor: moreno »

Witam wszystkich,
mam pewien problem a mianowicie chciałbym się przenieś do innej szkoły gdyŻ uwaŻam Że moja mnie nie przygotuje do matury. Niestety kończę juŻ drugą klasę i nie wiem czy jest sens, chciałbym się przenieść do prywatnej szkoły. Czy myślicie Że prywatna szkoła lepiej moŻe przygotować do matury (mniej uczniów itp). Z góry wielkie dzięki za odpowiedź )
searafina
Posty: 117
Rejestracja: 2 maja 2006, o 08:10

Re: prywatna szkoŁa

Post autor: searafina »

Ciężka stwierdzic, bo tak naprawdę to wiele zależy od Ciebie.od nauczycieli którzy będą tam uczyc.ale jeżeli uważasz ze w szkole do której obecnie uczęszczasz jest źle to może warto spróbowacMoja koleżanka z kalsy tez się przenosi na ostatni rok liceum do innej szkoły ale nie do prywatnej.ma lekkie obawy ale postanowiła zaryzykowacwybór należy do Ciebie
poziomka
Posty: 109
Rejestracja: 25 sty 2006, o 15:01

Re: prywatna szkoŁa

Post autor: poziomka »

No cóż ja nie uczyłam się w szkole prywatnej tylko społecznej, tzn. w podstawówce i gimnazjum, liceum już publiczne ( bo nie ma dobrego społecznego u mnie w mieście) i stwierdzam, że dzięki nauce zanim poszłam do liceum możliwe były moje wszystkie osiągnięcia w kolejnych latach,. Po prostu nauczyłam się tam logicznie myśleć, zupełnie inne podejście do ucznia, małe klasy, zajęcia dodatkowe itp. Stwierdziłam że w moim liceum to tylko się cofnęłam( no na pewno się nauczyłam o wiele więcej materiału, ale tak ogólnie to jest gorzej, brak podejścia do przekazania wiedzy, kucie na pamięć, kompletna ignorancja) Tragedia- czasem myślę że gdybym chodziła do Liceum Społecznego w innym mieście, byłabym o wiele bardziej wszechstronnie wykształconym człowiekiem niż po tym moim.
Wnioski wyciągnij sam.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości