Pielęgniarstwo na ¦lam.

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Basia

Pielęgniarstwo na ¦lam.

Post autor: Basia »

Witam :)
Mam ogromną prośbę do wszystkich, którzy studniują pielęgniarstwo. Mam zamiar składać papiery na ten właśnie kierunek na ¦lamie. Nigdzie nie ma informacji ile w tamtym roku było chętnych na miejsce oraz od ilu % przyjmowano. Nie piszcie prosze w pkt, bo nie wiem jak się je oblicza. Ciekawi mnie teŻ czy liczy się jakoś do punktacji to, Że będę mieć świadectwo z paskiem. JeŻeli nie jesteście na ¦lam to proszę, piszcie teŻ jak jest na innych uczelniach. Proszę o pomoc, bo nie wiem czy liczę siły na zamiary. Pozdrawiam.
studentka

Re: Pielęgniarstwo na ¦lam.

Post autor: studentka »

na pielęgniarstwo przyjmowali od 50 pkt a pkt liczyli tak samo jak % czyli 50% to 50 pkt i brali pod uwagę tylko maturę podstawową z biologii.

Pozdrawiam
ola nie

Re: Pielęgniarstwo na ¦lam.

Post autor: ola nie »

Seryjnie tak mało punktów ? A ja myślałam, Że conajmniej 70 % trzeba mieć . :P
ala ma kota

Re: Pielęgniarstwo na ¦lam.

Post autor: ala ma kota »

A ja mam pytanko studentko :) Wiesz moŻe od ilu punktów przyjmowano na ZDROWIE PUBLICZNE .
a ja mam pytanie

Re: Pielęgniarstwo na ¦lam.

Post autor: a ja mam pytanie »

droga studentko :) Wiesz moŻe jaki był próg na ZDROWIE PUBLICZNE na ¦AM ?
Karolka

Re: Pielęgniarstwo na ¦lam.

Post autor: Karolka »

No mi teŻ zaleŻałoby Żeby sie dowiedzieć jak to wyglądało na zdrowiu publicznym, a dokładniej na dietetyce i epidemiologii.


Chciałabym sie równieŻ dowiedzieć ile kosztuje opłata rekrutacyjna, oraz ile za semestr na ztudiach zaocznych w ww kierunkach.


Dzięki.
manti2

Re: Pielęgniarstwo na ¦lam.

Post autor: manti2 »

Kurde mnie właśnie to wkurza . Na stronie ¦AM nie ma Żadnej informacji o kosztach opłaty rekrutacyjnej i informacji o progach punktowych na interesujące mnie kierunki (ZDROWIE PUBLICZNE - EPIDEMIOLOGIA . PIELÊGNIARSTWO) . Wysłałem juŻ 2 e-maile . bez odzewu . dzwoniłem jakiś czas temu panie w dziekanacie jeszcze nic nie wiedziały :(
Awatar użytkownika
Anielica88
Posty: 247
Rejestracja: 20 maja 2006, o 18:42

Re: Pielęgniarstwo na ¦lam.

Post autor: Anielica88 »

manti2 pisze:. Na stronie ŚAM nie ma żadnej informacji o kosztach opłaty rekrutacyjnej i informacji o progach punktowych na interesujące mnie kierunki (ZDROWIE PUBLICZNE - EPIDEMIOLOGIA . PIELĘGNIARSTWO) .
Jest dokladnie tak smao jak na akzdy kierunek nie liczac kierunkow artystycznych, czyli o ile dobrze mi wiadomo, zreszta tak mam napisane na swojej ulotce to koszt 80 zl . Na maila nie masz co liczyc, za szybko to one ci nie odpisza:d wkoncu sa wiecznie zajete
manti2

Re: Pielęgniarstwo na ¦lam.

Post autor: manti2 »

No w końcu podali jakie są koszty rekrutacji na ¦AM . 65 złotych :)
piguleczka=)

Re: Pielęgniarstwo na ¦lam.

Post autor: piguleczka=) »

W zeszlym roku, na SAM , oplata rekrutacyjna wynosila 90 zl:/, wiec w tym roku pewnie bedzie podobnie
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 69 gości