ŚUM - rekrutacja

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
clasis
Posty: 1
Rejestracja: 11 lip 2012, o 19:52

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: clasis »

Lethora - dzięki serdeczne, jadę właśnie jutro zawieźć dokumenty do Zabrza i szukałam informacji, czy aby na pewno mam wszystkie dokumenty i co to jest deklaracja podjęcia studiów Uspokoiłaś mnie, mam wszystko, resztę załatwię w dziekanacie - wyruszam jutro z samego rana, podobno kolejki są spore
Mag93
Posty: 23
Rejestracja: 29 cze 2012, o 19:25

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Mag93 »

Ktoś się może orientuje czy osoba 1252 na liście ma jakiekolwiek szanse? Jak to wyglądało w zeszłym roku? Powoli niestety tracę nadzieje a dokąd nie zobaczyłam wczorajszego progu myślałam, że wystarczy.
olccyska
Posty: 41
Rejestracja: 2 lip 2011, o 08:25

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: olccyska »

a na farmie niestacjonarnej jeżeli przede mną 43 osoby da się dostać?
pannam
Posty: 54
Rejestracja: 10 lip 2012, o 10:49

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: pannam »

clasis, dzisiaj było całkiem przyzwoicie
doktor-ewa
Posty: 18
Rejestracja: 9 lip 2012, o 21:56

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: doktor-ewa »

Ktoś pisał, że Ci co dostali się jako ostatni w tamtym roku i mieli 163 pkt mieli jakieś 15xx miejsce pocieszające
Mag93
Posty: 23
Rejestracja: 29 cze 2012, o 19:25

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Mag93 »

Rzeczywiście pocieszające, szkoda tylko, że całe moje życie do września będzie się kręciło tylko wokół oczekiwania na kolejne listy i tego czy mnie przyjmą czy nie. Ech najdluższe wakacje w życiu. Nie tak je sobie wyobrażałam
Awatar użytkownika
asqua92
Posty: 576
Rejestracja: 26 mar 2011, o 21:17

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: asqua92 »

doktor-ewa pisze:Ktoś pisał, że Ci co dostali się jako ostatni w tamtym roku i mieli 163 pkt mieli jakieś 15xx miejsce pocieszające
ja mam 1550, taka ładna liczba, mam nadzieję, że mi przyniesie szczęście :D:D
Lethora
Posty: 44
Rejestracja: 19 kwie 2012, o 14:55

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Lethora »

clasis, zapomniałam dopisać, że ja byłam w Katowicach i na kierunku lekarskim. Być może w Zabrzu jest nieco inaczej Z tego co pamiętam to do Zabrza trzeba przynieść teczuszkę, a w Katowicach sami sobie o to dbają
Panna_Beatrycze
Posty: 104
Rejestracja: 11 lip 2012, o 20:52

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Panna_Beatrycze »

Witam wszystkich forumowiczów celujących na ŚUM!
Zapewne większość z Was wybiera się na lekarski, ale może znajdą się odmieńcy (którzy tak jak ja) chcą znaleźć się na lekarsko-dentystycznym?
eschtin
Posty: 66
Rejestracja: 14 mar 2012, o 18:39

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: eschtin »

Witam Panna_Beatrycze, ja już się znalazłam A jak Tobie poszło?
meainax
Posty: 26
Rejestracja: 26 lis 2008, o 09:44

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: meainax »

mam pytanie odnosnie badania lekarskiego,
zlożylam podanie na lekarski w Zabrzu, bliżej jednak mam do Katowic, czy po skierowanie muszę jechać do Zabrza czy mogę je odebrać w Katowicach? A może nawet wydadzą mi je w Sosnowcu, czy nie ma takiej możliwości? pytam bo jutro mam zamiar tam być rowniez po skierowanie na badania na farmację.
Wiem, ze przed wizytą muszę zrobić badania krwi, czy badania te czymś się różnią jesli chodzi o te dwa kierunki? po prostu nie chce mi się jeździć do tego lekarza aż 4 razy i powtarzac 2x te same badania.
Awatar użytkownika
szafran
Posty: 34
Rejestracja: 17 sie 2011, o 17:06

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: szafran »

Z tego, co mi wiadomo trzeba jechać do Zabrza, bo jak będą wydawać Ci skierowanie, to sprawdzają Cię w systemie czy się zarejestrowałaś.
Na stronie śum i na odwrotach skierowania są przychodnie, w których zrobisz badania za darmo. Wystarczy umówić się telefonicznie i jednego dnia zrobią Ci badanie krwi a na następnej wizycie lekarz wypisze Ci wszystkie zaświadczenia
No, przynajmniej tak to wyglądało w katowickiej przychodni.
olccyska
Posty: 41
Rejestracja: 2 lip 2011, o 08:25

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: olccyska »

A te badania można zrobić u lekarza rodzinnego w swojej przychodni?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 63 gości