Farmacja UJ - zajęcia

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
+_+
Posty: 7
Rejestracja: 10 lip 2012, o 23:53

Farmacja UJ - zajęcia

Post autor: +_+ »

Hej,

Od października zostanę studentką farmacji na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Chciałam spytać, czy ktoś nie orientuje się może gdzie odbywa się większość zajęć? Tam gdzie dziekanat, tj. na Prokocimiu, czy w ogolicach Sukiennic? Zupełnie nie wiem gdzie poszukiwać mieszkania, a chyba niedługo trzeba by się za to zabrać .

Przy okazji - czy matematyka na I roku farmacji jest na bardzo wysokim poziomie? A może da się przeżyć?

Z góry dzięki za odpowiedzi -)
koterska
Posty: 176
Rejestracja: 4 sty 2012, o 11:28

Re: Farmacja UJ - zajęcia

Post autor: koterska »

Od koleżanki wiem (bo też się o to dopytywałam), że na pierwszym roku wszystko jest na Prokocimiu tam za Tesco a potem na drugim roku trzeba jeździć do centrum na zajęcia z anatomii i fizjologii, biochemii napewno. Dojedzie się tam tramwajem w 20-30 min (w Krakowie niestety tramwajów korki także czasem nie oszczędzają - poblokowane skrzyżowania itd).
Awatar użytkownika
crist
Posty: 138
Rejestracja: 1 lip 2011, o 20:01

Re: Farmacja UJ - zajęcia

Post autor: crist »

matematykę da się przeżyć, wystarczy chociaż odrobinę ogarniać i na ćwiczeniach spokojnie można zrozumieć o czym jest mowa
+_+
Posty: 7
Rejestracja: 10 lip 2012, o 23:53

Re: Farmacja UJ - zajęcia

Post autor: +_+ »

Ok, dzięki Wam wielkie za wyjaśnienie i, chyba, do zobaczenia w październiku .
mis koala
Posty: 4277
Rejestracja: 16 kwie 2012, o 18:27

Re: Farmacja UJ - zajęcia

Post autor: mis koala »

Hej Może i ja do was dołączę - tzn. już jestem przyjęta ale się jeszcze trochę waham Ale też się zastanawiałam czy te zajęcia wszystkie to są tam w tym lasku
Awatar użytkownika
crist
Posty: 138
Rejestracja: 1 lip 2011, o 20:01

Re: Farmacja UJ - zajęcia

Post autor: crist »

No okolica jest jaka jest, co tu ukrywać Ale trzeba szukać pozytywów - na botanice będziecie mogli dużo roślinek do zielnika zebrać w okolicznych krzakach, a i na egzaminie często są rośliny z dość bliskiej okolicy wydziału (jak to powiedziała nasza prowadząca - nikt nie będzie latał nie wiadomo gdzie żeby nazrywać jakiegoś zielska - no może nie dosłownie tak, ale sens ten sam )
mangowniczka
Posty: 15
Rejestracja: 13 maja 2011, o 10:23

Re: Farmacja UJ - zajęcia

Post autor: mangowniczka »

Hej
Ja też prawdopodobnie będę od października w Krakowie (przenoszę się z Łodzi) Słyszałam dużo opinii na temat naszego wydziału. Ciężko zdać wszystko w 1 terminach? A jak na Organach? - słyszałam, że pół roku czeka wrzesień.
mis koala
Posty: 4277
Rejestracja: 16 kwie 2012, o 18:27

Re: Farmacja UJ - zajęcia

Post autor: mis koala »

mangowniczka pisze:Hej
Ja też prawdopodobnie będę od października w Krakowie (przenoszę się z Łodzi) Słyszałam dużo opinii na temat naszego wydziału. Ciężko zdać wszystko w 1 terminach? A jak na Organach? - słyszałam, że pół roku czeka wrzesień.
OOOOOO A jeśli mogę zapytac to musiałaś poprawic maturę żeby się przenieśc z Łodzi do Krk czy może miałaś wysoką średnią i tym sposobem ci się udało? No ja w sumie o farmacji na UJ-cie słyszałam same odstraszające opinie w stylu, że wymagają dużo więcej niż na innych uczelniach, że czasem żeby byc dopuszczonym do egzaminu to nie wystarczy zaliczyc kolosy na 3 tylko musi byc albo 4 albo 5. Ale ja myślę, że jakby nie było to damy jak coś radę Z resztą ludzie czasem lubią sobie trochę pobajerowac.
zimnazośka
Posty: 127
Rejestracja: 28 kwie 2009, o 22:10

Re: Farmacja UJ - zajęcia

Post autor: zimnazośka »

mis koala, Ty się dostań szybko na lek i zwolnij to miejsce na farmie. jestem w potrzebie!
jest tu może ktoś, kto zamierza jeszcze zrezygnować z farmacji UJ?
mis koala
Posty: 4277
Rejestracja: 16 kwie 2012, o 18:27

Re: Farmacja UJ - zajęcia

Post autor: mis koala »

zimnazo&#x15Bka pisze:mis koala, Ty się dostań szybko na lek i zwolnij to miejsce na farmie. jestem w potrzebie!
jest tu może ktoś, kto zamierza jeszcze zrezygnować z farmacji UJ?
Wywal wszystkich ze 167,166 i 165 pkt i tych co mają 164 pkt i więcej niż 82% z bioli z listy na lek na ŚUM to pogadamy Nie no w tym roku niestety jest to niemożliwe, co jest przykre dla mnie, ale widocznie tak miało byc i muszę poczekac rok a może dłużej ( wypłuc dłużej ). Ja bym tak chętnie teleportowała się z farmy w Krk na ŚLUNSK ale nie da rady no ! A która jesteś pod kreską? Ja myślę, że we wrześniu przyjmą jeszcze parę osób, bo zapewne nie wyszyscy doniosą zaświadczenia lekarskie, które trzeba dostarczyc do 6 września Także trzyma kciuki żeby ci się udało A mi jak coś odwali jeszcze to napisze odwołanie do Białego i się tam przeniosę
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości