Biologia UW 1 st. - wybiera się stąd ktoś?

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Vito492
Posty: 11
Rejestracja: 13 kwie 2011, o 13:05

Biologia UW 1 st. - wybiera się stąd ktoś?

Post autor: Vito492 »

Hej, jak w temacie, wybieracie się na biologię? Ja niestety nie dostałem się na biotechnologię, ale biologia nie różni się podobno zbyt wiele.
madeline
Posty: 6
Rejestracja: 15 wrz 2011, o 16:30

Re: Biologia UW 1 st. - wybiera się stąd ktoś?

Post autor: madeline »

Ja sie dostalam:) chyba zloze papiery ale jeszcze nie wiem jak to bedzie, nie do konca jestem przekonana do tego kierunku
alicja2101
Posty: 28
Rejestracja: 27 cze 2012, o 14:17

Re: Biologia UW 1 st. - wybiera się stąd ktoś?

Post autor: alicja2101 »

Ja sie wybieram:)
Awatar użytkownika
Flavia
Posty: 113
Rejestracja: 24 cze 2012, o 19:41

Re: Biologia UW 1 st. - wybiera się stąd ktoś?

Post autor: Flavia »

Ja się dostałam jeszcze do Krk, i tak się zastanawiam.Kraków, Warszawa? A po biologii nie można robić magistra z biotech? Tak coś mi się kojarzy.no ale pewności nie mam.
Vito492
Posty: 11
Rejestracja: 13 kwie 2011, o 13:05

Re: Biologia UW 1 st. - wybiera się stąd ktoś?

Post autor: Vito492 »

Jak patrzyłem to dałoby radę po UW zrobić magisterkę z biotechnologii na UJ i takie coś też by mi odpowiadało
rybor93
Posty: 23
Rejestracja: 10 lip 2012, o 09:14

Re: Biologia UW 1 st. - wybiera się stąd ktoś?

Post autor: rybor93 »

ile macie punktów i które miejsce? bo chciałbym się dowiedzieć jaki jest próg, bo nie moge nigdzie takiej informacji znaleźć. Jest ktoś z końca listy?
Awatar użytkownika
gosiula93
Posty: 53
Rejestracja: 4 lis 2010, o 15:01

Re: Biologia UW 1 st. - wybiera się stąd ktoś?

Post autor: gosiula93 »

Ja prawdopodobnie będę szła, ale jest to dla mnie kierunek do przezimowania, chcę poprawić maturę a potem kierować się na medycyne, ale zobaczymy jak to będzie.


rybor93, Mam 69.89 pkt i 26 miejsce a liście
Awatar użytkownika
Flavia
Posty: 113
Rejestracja: 24 cze 2012, o 19:41

Re: Biologia UW 1 st. - wybiera się stąd ktoś?

Post autor: Flavia »

gosiula93, rzucasz po pół roku czy ciągniesz do końca?
Awatar użytkownika
gosiula93
Posty: 53
Rejestracja: 4 lis 2010, o 15:01

Re: Biologia UW 1 st. - wybiera się stąd ktoś?

Post autor: gosiula93 »

Nie wiem, zobaczę jak to wyjdzie potem wolałabym chyba pociągnąć, no ale to różnie bywa. A Ty na biologie idziesz tak na poważnie czy też masz jakieś inne plany na przyszłość?
Awatar użytkownika
Flavia
Posty: 113
Rejestracja: 24 cze 2012, o 19:41

Re: Biologia UW 1 st. - wybiera się stąd ktoś?

Post autor: Flavia »

Wolałabym raczej poprawiać za rok, bo średnio mi matura poszła. No cóż. Kłania się klasa humanistyczna i uczennica, która w kwietniu zdecydowała się na biol i chem na maturze. Jeee macarena hey!
Ale jeśli nie poprawię, no to zostanę na tej biologii. Choć nie jest to mój wymarzony kierunek.
Awatar użytkownika
gosiula93
Posty: 53
Rejestracja: 4 lis 2010, o 15:01

Re: Biologia UW 1 st. - wybiera się stąd ktoś?

Post autor: gosiula93 »

Flavia, no super:) jakbyś szła na warszawski to bym już wiedziała, że mam towarzysza na poprawki a jak poszła matura?
Awatar użytkownika
Flavia
Posty: 113
Rejestracja: 24 cze 2012, o 19:41

Re: Biologia UW 1 st. - wybiera się stąd ktoś?

Post autor: Flavia »

Bardzo żałuję, ale idę do Krk. Szkoda, bo jednak.Warszawa jest taka bardziej.magiczna. No serio, jak za rok poprawię i się dostanę do Warszawy, to będę wniebowzięta.

Biologia 53, chemia 67. Nie ma się czym chwalić Towarzysza w mojej osobie zawsze możesz mieć, nawet wirtualnie. Dogadamy się, bo też lubię pannę Taylor -)
Awatar użytkownika
gosiula93
Posty: 53
Rejestracja: 4 lis 2010, o 15:01

Re: Biologia UW 1 st. - wybiera się stąd ktoś?

Post autor: gosiula93 »

ejj, to Ty nieźle chemie napisałaś jak na przypomnienie sobie o niej tak późno, ja mam 63% tylko D to czemu w końcu Kraków wybrałaś?
Haha, super to się dogadałyśmy, może za rok się spotkamy gdzieś w Warszawieltmarzy. A fizykę piszesz też, czy nie ?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości