FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
Awatar użytkownika
Namine
Posty: 455
Rejestracja: 19 lip 2011, o 14:26

Re: FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Post autor: Namine »

Miałaś chyba nowych studentów zachęcić, a nie zniechęcić, więc ja tam nie wiem czy powinnaś się chwalić, że nawet na wakacjach o studiach myślisz Chyba że aż tak je kochasz
Awatar użytkownika
anulka1991
Posty: 252
Rejestracja: 19 lut 2011, o 11:35

Re: FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Post autor: anulka1991 »

A wiec dobrze
Kochani przyszli studenci. Zachęcam Was na przyjście na naszą fantastyczną uczelnie To tutaj zaznacie fajną, interesującą przygodę z ginącymi kolosami na katedrze biologii komórki ( to mojego kolosa zgubił Darek ). to tutaj zgubią waszą ksiażeczkę zdrowia ( pozdrawiam Iza :** ). to tutaj dzwoniąc do dziekanatu niczego sie nie dowiecie ( oni nigdy tam nic nie wiedzą: fakultety, stypendium). to tutaj poznacie niezapomniane laborki na chemii z ( sami się przekonacie jak traficie na ta osobę, w każdym razie skrypcik będzie opanowany) xd To tutaj wf nie wygląda jak wf, a łacina bardzo stresuje haha XD To w tym mieście Sosnowiec. wszystko się zacznie. psują sie tramwaje, poznajemy fajnych ludzi, mamy fantastyczne wyprawy, o a zeby nie było monotonni biorą nas na dzień dziecka do ogrodu botanicznego do KRAKOWA wow P
A wiec chodzcie na SUM Moja ulubiona uczelnia i nie ucieknę juz z niej w 100% A takie małe sprostowanie: właśnie mimo poprawek wrześniowych mamy czas zwiedzać świat Wszystko da się zrobić Więc nie jest tak źle i serio bym nie zamieniła tej uczelni P
Boże własnie popełniłam ciężki grzech haha Jak to dziecko kłamie :p
Awatar użytkownika
agm88
Posty: 43
Rejestracja: 12 cze 2010, o 22:19

Re: FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Post autor: agm88 »

A jacy ludzie w tramwajach jeżdżą to już nie wspomniałaś
Awatar użytkownika
Namine
Posty: 455
Rejestracja: 19 lip 2011, o 14:26

Re: FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Post autor: Namine »

O cudownej jakości i komforcie jazdy niektórych tramwajów też nie Jak mogłaś zapomnieć! ^^
Ani o tym, że w pokoju wagowym wpisy z zeszytów pochodzą z czasów, kiedy dopiero przychodziliśmy na świat Cóż za wieloletnia historia szkoły, na tych wagach kształcili się pewnie obecni farmaceutyczni emeryci ^^ To takie sentymentalne. aż się łezka w oku kręci
margaretka91
Posty: 183
Rejestracja: 18 cze 2010, o 12:31

Re: FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Post autor: margaretka91 »

Jeśli już sie dostałeś to pomyśl o materiałach!

Sprzedam kompletne i wzbogacane przez dwa lata notatki na 1 rok farmacji na SUM’ie !

W skład zestawu wchodzą pełne notatki . W ich skład wchodzą :
- materiały na seminaria ( skserowane notatki , testy, zeszyty )
- notatki z wykładów
-dwa skserowane skrypty – do laboratorium i seminarium z chemii ogólnej
-skserowane książki do anatomii a także do botaniki farmaceutycznej
-wydrukowane notatki na egzaminy ( m.in.skserowana książka do botaniki na egzamin oraz testy z zeszłych lat )

Dodatkowo dołączam bardzo dużo materiałów na płytce całkowicie gratis!

Ale to nie wszystko!

Dodatkowo GRATIS dołączam zielnik zimowy zrobiony wg najnowszych wytycznych ze starannie zrobioną okładką i starannie wyciętymi arkuszami.

Serdecznie zachęcam do zakupu!

Pozdrawiam
Mój kontakt to

gg-2982617
lub sms – 782546984

Zachęcam!
Awatar użytkownika
Izuszka
Posty: 68
Rejestracja: 16 sie 2010, o 12:24

Re: FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Post autor: Izuszka »

wypraszam sobie, ja wcale nie bazgrolę, po prostu nie posiadłyście na tyle doświadczenia w rozszyfrowywaniu recept, żeby odczytać ten artystyczny geniusz. soon
monique2012
Posty: 10
Rejestracja: 9 lip 2012, o 19:50

Re: FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Post autor: monique2012 »

Ktoś się wybiera na niestacjonarną w Sosnowcu?
Awatar użytkownika
Namine
Posty: 455
Rejestracja: 19 lip 2011, o 14:26

Re: FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Post autor: Namine »

Ja tam wolałabym je wypisywać zamiast czytać Ale jeśli Ty byś je wypisywała to farmaceuci chyba masowo zaczęliby się zwalniać z pracy ^^
Awatar użytkownika
Izuszka
Posty: 68
Rejestracja: 16 sie 2010, o 12:24

Re: FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Post autor: Izuszka »

ehhh wystarczy że medycy mają piękne pismo, nie muszę im pomagać
koterska
Posty: 176
Rejestracja: 4 sty 2012, o 11:28

Re: FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Post autor: koterska »

kiedy kolejna lista?
kaliforn
Posty: 123
Rejestracja: 13 maja 2011, o 21:33

Re: FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Post autor: kaliforn »

No lista już 16 miałam być. Na leku i stomie też mieli poślizg więc tutaj też się pewnie trochę opóźni. Może dzisiaj będą.
Jak to jest z badaniami lekarskimi ? trzeba iść do lekarza już z jakimś druczkiem do podpisu ze strony uczelni czy on jakiś będzie miał ?
Awatar użytkownika
Glina
Posty: 892
Rejestracja: 13 wrz 2010, o 12:50

Re: FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Post autor: Glina »

No właśnie, do lekarza medycyny pracy mamy z czymś iść ? np gdyby ktoś chcial nie do tej placówki które podali tylko indywidualnie w swoim mieście
Awatar użytkownika
Namine
Posty: 455
Rejestracja: 19 lip 2011, o 14:26

Re: FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Post autor: Namine »

Z kasą w kieszeni i nazwą uczelni, kierunku i rokiem zakończenia nauki w głowie On ma swoje druczki
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości