Zabrze; anatomia

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
rider212
Posty: 14
Rejestracja: 10 lip 2012, o 21:04

Re: Zabrze; anatomia

Post autor: rider212 »

A zna ktoś takie dzieło jak Zarys anatomii topograficznej Szewkunenki/ Maksimienkowa?
siulka
Posty: 82
Rejestracja: 10 maja 2011, o 16:38

Re: Zabrze; anatomia

Post autor: siulka »

rider212 pisze:A zna ktoś takie dzieło jak Zarys anatomii topograficznej Szewkunenki/ Maksimienkowa?
u nas zdecydowanie korzysta się z rodzimych skryptów do topo, często przy czytaniu nakierowujesz się na pytania jakie mogą zadać Ci asystenci, więc topo zdecydowanie z naszych skryptów polecam - Mikusek i Anatomiczne podstawy postępowania lekarskiego

rider212 pisze:A sinielnikov jest w jakim języku, bo jak patrzę na allegro to wsio cyrylicą a powoli mi idzie jej czytanie.
tak jak napisali powyżej - Sinielnikov występuje tylko w języku rosyjskim lub angielskim, ale i tak ograniczasz się do rycin, które są po łacinie. szkoda w sumie, że nie ma Sinielnikova po polsku, bo myślę, że byłby świetną książką do nauki anatomii ogólnie

dziwię się, że ktoś się decyduje sprzedawać Sinielnikova, bo dla mnie to książka legenda i nikomu nie oddam może dla dzieci będzie takie coś się nie deaktualizuje
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości