1 rok

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
czuczubaka
Posty: 104
Rejestracja: 23 sie 2010, o 14:53

Re: 1 rok

Post autor: czuczubaka »

no to fakt, masz sporo kilometrów raczej co tydzień do domu wracać nie będziesz ^^"
natalińska
Posty: 17
Rejestracja: 10 lip 2012, o 20:19

Re: 1 rok

Post autor: natalińska »

Jak na 1 listopada wrócę to będzie dobrze
Ale Poznań to piękne miasto i będę miała całe długie weekendy żeby je poznawać.
Awatar użytkownika
czuczubaka
Posty: 104
Rejestracja: 23 sie 2010, o 14:53

Re: 1 rok

Post autor: czuczubaka »

no, też mi się podoba, choć mówią, że jest odwrotnie . nie no, ja moge co tydzien po wałówkę jeździć
Awatar użytkownika
Seziel
Posty: 37
Rejestracja: 10 lip 2009, o 19:27

Re: 1 rok

Post autor: Seziel »

Czuczubaka - czy kamienica, którą oglądałeś była może na ulicy Mickiewicza? Taka nijaka na rogu z dąbrowskiego? Jeśli tak, to odradzam - znajomi mieszkali tam przez jakiś czas i się wyprowadzili, paskudny piekarnik wiosną i latem.

A co do zabójstwa, to to był wyjątek. Jeżyce są bardzo spokojne nie tylko w porównaniu z innymi dzielnicami miasta, ale też same w sobie. Ostatnio rzeczywiście zrobiło sie niebezpieczniej, ale założę się, że jak tylko gówn****ria z gimnazjów wróci do książek, wszystko znów będzie po staremu
Awatar użytkownika
czuczubaka
Posty: 104
Rejestracja: 23 sie 2010, o 14:53

Re: 1 rok

Post autor: czuczubaka »

tak, na Mickiewicza, ale oglądałem tam parę, więc nie powiem która. poza tym mieszkanie już mam, umowa podpisana więc już się nie rozglądam ale dzięki za rady
dobies1991
Posty: 6
Rejestracja: 3 lip 2011, o 12:58

Re: 1 rok

Post autor: dobies1991 »

Odniosę sie troche do w/w dyskusji O miejsce w akademiku starać się warto - szczególnie Eskulap jest tego warty. Jest w nim raczej cicho (czasem ciszej niż w domu spokojnej starości), spokojnie, standard jest ok, portierzy w miarę spoko, nowy TV LCD na parterze, widoki z okna = bardzo ładne (zwłaszcza zachodnia strona miasta, choć wschodnia też jest niczego sobie). Tutaj jest kilka zdjęć z widokiem z 13 piętra

Kod: Zaznacz cały

picasaweb.google.com/100803452783600796063/PoznanWidokiZ13PietraDSEskulapPrzybyszewskiego39?authkey=Gv1sRgCOuxuPrX1IDZHg
blisko jest biblioteka ( czytelnia czynna do 24 ), Piotr i Paweł, Biedronka, tramwaj i wiele innych uciech. mieszkałem 2 lata w Esku, na 3cim roku też będę tam mieszkał. wrażenia jak najbardziej pozytywne! POLECAM!
Awatar użytkownika
metempsychol
Posty: 15
Rejestracja: 22 sie 2009, o 21:02

Re: 1 rok

Post autor: metempsychol »

natalińska, podczas długich weekendów nudzić się nie będziesz nie no, żartuję, roboty będzie sporo, ale na wszystko czas idzie znaleźć )

Co do dzielnic Poznania: przestałem się przejmować tekstami ta niebezpieczna, tamta niebezpieczna. Wszędzie jakaś patola się znajdzie. Jeżyce mają swój urok. Sam mieszkam na Grunwaldzie i jest spoko-na uczelnię blisko (wszędzie praktycznie piechotą chodziłem), a i w miarę spokojnie, polecam!
Awatar użytkownika
olciaaaa
Posty: 973
Rejestracja: 13 paź 2009, o 20:37

Re: 1 rok

Post autor: olciaaaa »

wie ktoś z was ile kosztuje 1 pkt ECTS w Poznaniu?
natalińska
Posty: 17
Rejestracja: 10 lip 2012, o 20:19

Re: 1 rok

Post autor: natalińska »

Jest i druga lista rankingowa na lekarskim. 177 ze średnią 5,27. I pierwsze 68 osób, które doniosły dokumenty z I rekrutacji zaznaczone na zielono.
Awatar użytkownika
czuczubaka
Posty: 104
Rejestracja: 23 sie 2010, o 14:53

Re: 1 rok

Post autor: czuczubaka »

Ciekawe, o ile próg jeszcze spadnie obstawiam, że tak do 172 dojdzie W każdym razie jest już spokój na duchu, bo jestem zielony
keńdzix
Posty: 16
Rejestracja: 30 cze 2012, o 19:33

Re: 1 rok

Post autor: keńdzix »

a czy wiecie coś o jakimś obozie integracyjnym UMP w tym roku?
opsinski
Posty: 14
Rejestracja: 16 lip 2012, o 14:07

Re: 1 rok

Post autor: opsinski »

Podłączam się pod to pytanie
natalińska
Posty: 17
Rejestracja: 10 lip 2012, o 20:19

Re: 1 rok

Post autor: natalińska »

Na razie nic nie słyszałam. Chociaż gdyby coś to ja jak zawsze: zwarta i gotowa!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości