1 rok

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Burleska
Posty: 20
Rejestracja: 16 lip 2012, o 11:22

Re: 1 rok

Post autor: Burleska »

też jestem ciekawa. Tak czy siak można by się zgadać samemu jeśli nic nie będzie załatwione odgórnie )
keńdzix
Posty: 16
Rejestracja: 30 cze 2012, o 19:33

Re: 1 rok

Post autor: keńdzix »

podobno teraz dają przy składaniu dokumentów jakieś ulotki na ten temat. P
natalińska
Posty: 17
Rejestracja: 10 lip 2012, o 20:19

Re: 1 rok

Post autor: natalińska »

A ja nic nie dostałam!
W ogóle poszłam tam w zeszłym tygodniu: wszędzie pusto, cicho, ciemno. Złożenie papierów zajęło mi razem z wejściem, przywitaniem się i zamknięciem za sobą drzwi jakieś 20 sekund Gdzie te mityczne kolejki o których wszyscy opowiadają na forum?
Mrk
Posty: 3
Rejestracja: 16 lip 2012, o 14:59

Re: 1 rok

Post autor: Mrk »

z wyjazdów integracyjnych jest coroczna Jagoda - tygodniowy wyjazd na łono przyrody, do Drawieńskiego PN

a jeśli ktos woli bardziej morze niż lasy, to jest też campus akademicki w łazach, gdzie można się zintegrować nie tylko z ludźmi z medyka, ale też z innych, w większości poznańskich uczelni )


jeśli chodzi o organizacje waszego pierwszego roku, to ogólnie rzecz biorąc będziecie mieli to co stary program miał na pierwszym roku i część tego co ma na drugim, wszystko w pookrajanych godzinach.

i łacina pewnie wam zostanie, obcięta chyba do 15h - a my mieliśmy ich 60, najciężej zarobione 2 pkt etcs na pierwszym roku )
-
i nie ma się czym przejmować, lekarski na prawdę wcale nie jest taki straszny jak niektórzy mówią )
a i godziny zajęć w większości bardziej przyjazne niż w liceum ^^
natalińska
Posty: 17
Rejestracja: 10 lip 2012, o 20:19

Re: 1 rok

Post autor: natalińska »

Jagoda? Jezusie, już widzę te komary i mycie się przez tydzień w jeziorze

To znaczy, jedziemy, nie?
Awatar użytkownika
karmelowa
Posty: 64
Rejestracja: 29 mar 2011, o 07:55

Re: 1 rok

Post autor: karmelowa »

Ja jeszcze nie wiem czy się dostanę Jak obstawiacie 3 listę? 175/175?
Awatar użytkownika
olciaaaa
Posty: 973
Rejestracja: 13 paź 2009, o 20:37

Re: 1 rok

Post autor: olciaaaa »

ja na melanż zawsze chętna ale ze swoimi 172 i gównianą średnią ciężko to widzę
Awatar użytkownika
czuczubaka
Posty: 104
Rejestracja: 23 sie 2010, o 14:53

Re: 1 rok

Post autor: czuczubaka »

legitymacje dostaniemy dopiero na inauguracji? bo chciałem sobie komkartę wyrobić i posiedzieć trochę w sierpniu i wrześniu w Pzn
opsinski
Posty: 14
Rejestracja: 16 lip 2012, o 14:07

Re: 1 rok

Post autor: opsinski »

A kiedy można się spodziewać jakiegoś planu przedmiotów na pierwszy rok? Ktoś coś wie? (nie plan zajęć tylko - jakie będą przedmioty - to tak w kontekscie w które podreczniki trzeba się będzie zaopatrzyć) Jak narazie wiem tylko ze będą zmiany.

A co do melanżu to oczywiście ze trzeba jakos we własnym zakresie sie spotkać Poczekamy aż pojawi się tu wiecej osób i rozpoczniemy ogarnianie.
Mrk
Posty: 3
Rejestracja: 16 lip 2012, o 14:59

Re: 1 rok

Post autor: Mrk »

jesteśmy już chyba jedyną uczelnią w poznaniu której studenci nie mogą używać legitymacji jako komkarty więc i tak musisz liczyć z tydzień na wyrobienie jej w mpk

A legitke z tego co pamiętam razem z indeksem gdzieś w drugiej połowie września dostawaliśmy
Awatar użytkownika
czuczubaka
Posty: 104
Rejestracja: 23 sie 2010, o 14:53

Re: 1 rok

Post autor: czuczubaka »

kurcze dobrze, ze legitymacja z liceum obowiązuje do końca września, to wyrobię sobie miesięczny najwyzej wątpię, żeby zamieścili coś w stylu planu przedmiotów, pewnie będzie niespodzianka a jakiś melanż to najlepiej juz w samym Poznaniu, bo na wyjazdy integracyjne raczej mało kto pojedzie . a kiedy będzie wiadomo do jakiej trafilismy grupy, tez pazdziernik, jak mniemam? P
opsinski
Posty: 14
Rejestracja: 16 lip 2012, o 14:07

Re: 1 rok

Post autor: opsinski »

Też tak myśle że będzie raczej niespodzianka. Wrocław wygląda na troche bardziej ogarniety wszytsko maja juz poustalane, pełne rozpiski - informacje dostaje kazdy przyszły student.

Rozdział grup przypuszczam ze po tescie jezykowym we wrzesniu.
Awatar użytkownika
czuczubaka
Posty: 104
Rejestracja: 23 sie 2010, o 14:53

Re: 1 rok

Post autor: czuczubaka »

szczerze, to wszystko wygląda na bardziej ogarnięte . takie są uroki Poznania
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 56 gości