Integracja studentów I roku medycyny w Zabrzu

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
siulka
Posty: 82
Rejestracja: 10 maja 2011, o 16:38

Re: Integracja studentów I roku medycyny w Zabrzu

Post autor: siulka »

myniula pisze:
siulka pisze:
judu pisze:a w Zabrzu gdzie najlepiej mieszkania szukać? są jakieś fajne osiedla gdzie dość blisko na uczelnie?

"fajne osiedla w Zabrzu - trolololol Helenka - 13. dzielnica i Rokitnica, za darmo możesz tam dostać jedynie wpier$^# od miejscowych albo od dzikuff ale tak serio, to nie zdarza się to aż tak często, ja pomykam wieczorami i nocami nie raz z akademika do mieszkania i w drugą stronę i jeszcze na szczęście nic złego mnie nie spotkało oprócz bliskiego spotkania III stopnia z dzikami no i można też spotkać pana ekshibicjonistę w okolicy kaplicy - zazwyczaj za dnia, żeby sprzęt był dobrze oświetlony hahaha
Właśnie nie rozumiem powielania tego typu opinii, skoro nie słyszałam o takowych przypadkach w ciągu tych dwóch lat. Nie za ciekawe te osiedla , fakt, ale nie przesadzajmy też, nie jest to bronx ]
A dziki, tak, bardzo miłe zwierzęta, na pasach umieją przejść
mojego współlokatora pobili bodajże dwa razy, ostatnio jakieś 2 tygodnie temu, oprócz tego jeszcze znajomy oberwał na samym początku roku szkolnego wiem to od samych źródeł, bo ja się na razie uchowałam chyba ze względu na płeć i na to, że zawsze łażę z obstawą
judu
Posty: 49
Rejestracja: 2 mar 2011, o 18:16

Re: Integracja studentów I roku medycyny w Zabrzu

Post autor: judu »

zawsze lubiłam zwierzątka, no ale żeby od razu musieć z dzikami.

a ja myślałam że to jakieś żulerstwo czy coś taką głupawą nazwę sobie dało
ohhhh, ja naiwna!
mis koala
Posty: 4277
Rejestracja: 16 kwie 2012, o 18:27

Re: Integracja studentów I roku medycyny w Zabrzu

Post autor: mis koala »

Ja to raczej do was jednak nie dołączę Chyba czeka mnie kolejna poprawka, no ale cóż Ja wcale tej matury fatalnie nie napisałam - to rocznik 92 i 93 za dobrze ja napisał Nie no próg raczej nie utrzyma się taki jak w tamtym roku co automatycznie skreśla mnie z listy przyjętych, bo jestem na szarym końcu zeszłorocznej listy ze 164 pkt Mam nadzieję, że może ja w przyszłym roku poprawię, albo przyjdą mniej inteligentne roczniki, które aż tak dobrze tych matur nie będą potrafiły napisac
siulka
Posty: 82
Rejestracja: 10 maja 2011, o 16:38

Re: Integracja studentów I roku medycyny w Zabrzu

Post autor: siulka »

nie mów jeszcze hop - może wystarczy, trzymam kciuki ale przygotuj się na ostatnią listę pod koniec września
mis koala
Posty: 4277
Rejestracja: 16 kwie 2012, o 18:27

Re: Integracja studentów I roku medycyny w Zabrzu

Post autor: mis koala »

siulka Dziękuję :* A Misiek to zawsze zwarty i gotowy stawic się na czas i w wyznaczone miejsce jeśli chodzi o lek Nawet jeśli miałabym tam trafic w październiku nie mając mieszkania, ani nie znając wogóle miasta - przybywam Więc jakby jakiś mały człowieczek w białym fartuchu wpadł na dziku na uczelnię koło października krzycząc - Hurrrra - to będę to ja
fryta145
Posty: 26
Rejestracja: 12 lip 2012, o 12:35

Re: Integracja studentów I roku medycyny w Zabrzu

Post autor: fryta145 »

mis koala, weź też kilka dzików dla nas, to pojeździmy razem
mis koala
Posty: 4277
Rejestracja: 16 kwie 2012, o 18:27

Re: Integracja studentów I roku medycyny w Zabrzu

Post autor: mis koala »

fryta145 pisze:mis koala, weź też kilka dzików dla nas, to pojeździmy razem
Nie ma sprawy Zrobimy napad na dziekanat A jak jednak mnie nie przyjmą, co bardzo możliwe.
siulka
Posty: 82
Rejestracja: 10 maja 2011, o 16:38

Re: Integracja studentów I roku medycyny w Zabrzu

Post autor: siulka »

na DZIKanat
fryta145
Posty: 26
Rejestracja: 12 lip 2012, o 12:35

Re: Integracja studentów I roku medycyny w Zabrzu

Post autor: fryta145 »

Miśki wróćmy do tematu!

Dzwoniłem do Zabrza w sprawie akademika i pan X powiedział mi o spotkaniu pierwszego roku. Ma się ono odbyć przed inauguracją nowego roku akademickiego.
Wiecie coś na ten temat?
Awatar użytkownika
szafran
Posty: 34
Rejestracja: 17 sie 2011, o 17:06

Re: Integracja studentów I roku medycyny w Zabrzu

Post autor: szafran »

Nie, ja nic nie wiem. Co nie zmienia faktu, że już się nie potrafię doczekać, żeby poznać ludzi z roku
Monia93
Posty: 7
Rejestracja: 7 lip 2012, o 22:52

Re: Integracja studentów I roku medycyny w Zabrzu

Post autor: Monia93 »

No ej, ja też chcę poznać myślę, że może jak się nas zbierze więcej po kolejnych listach to fajne by było spotkanie integracyjne zrobić
doktor-ewa
Posty: 18
Rejestracja: 9 lip 2012, o 21:56

Re: Integracja studentów I roku medycyny w Zabrzu

Post autor: doktor-ewa »

No ale to już raczej późnym wrześniem? jak się wprowadzać zaczniemy
Marie_Isabelle
Posty: 19
Rejestracja: 1 lip 2012, o 18:33

Re: Integracja studentów I roku medycyny w Zabrzu

Post autor: Marie_Isabelle »

Myślicie że 170 z 88% biologii wejdą z 2 listy do Katowic. Nie mogę znaleźć listy wymaganych dokumentów, co trzeba mieć z sobą podczas wpisu na studia? Jak jest z akademikami, trzeba złożyć jakiś wniosek?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 93 gości