pielęgniarstwo, czy fizjoterapia

Wzajemne pomoc w wyborze prawidłowego kierunku studiów. Omówienie zasad rekrutacji na poszczególne uczelnie. Pomoc w adaptacji i nauce na studiach.
rusalka
Posty: 73
Rejestracja: 16 lip 2011, o 12:02

Re: pielęgniarstwo, czy fizjoterapia

Post autor: rusalka »

balneum pisze:Nie wydaje mi się, żeby myślenie który kierunek jest bardziej zbliżony do leku dało pozytywne skutki.

Czasami żałuję, że na tym forum nie ma opcji lubię to
Awatar użytkownika
komasia91
Posty: 132
Rejestracja: 28 sie 2009, o 19:42

Re: pielęgniarstwo, czy fizjoterapia

Post autor: komasia91 »

No cóż.zgadzam się z Wami, że nie należy w ten sposób myśleć który kierunek jest bardziej zbliżony do leku Może rzeczywiście nie powinnam porównywać pielęgniarstwa do leku.

Praca pielęgniarki i fizjoterapeuty to dwie zupełnie różne bajki. Jeśli masz problem z podjęciem decyzji to najlepiej porozmawiaj ze znajomą pielęgniarką lub fizjoterapeutą lub w jakiś inny sposób zapoznaj się z ich obowiązkami
angelo
Posty: 53
Rejestracja: 29 cze 2012, o 01:08

Re: pielęgniarstwo, czy fizjoterapia

Post autor: angelo »

Hej

A jest ktoś z obecnych na forum co studiował na UJ pielęgniarstwo a po 1 roku zaczął lekarski?
Chodzi mi o to, czy to prawda, że od rana-do wieczora jest się na uczelni i jak ktoś chce poprawiać mature to ten kierunek jest kiepski? bo nie jest on trudny (na pewno łatwiejszy of fizjoterapii) ale bardziej czasochłonny, prawda to?
Awatar użytkownika
balneum
Posty: 246
Rejestracja: 16 kwie 2011, o 12:24

Re: pielęgniarstwo, czy fizjoterapia

Post autor: balneum »

ja jestem po I roku pielegniartwa na UJ i niestety ale jezeli chcesz poprawiac mature to lepiej zostac w domu. Niestety pielegniarstwo jest wbrew pozorom(!) bardzo ciezkim kierunkiem. Szczegolnie na UJ jest bardzo wymagajacym i czasochlonnym.
Awatar użytkownika
komasia91
Posty: 132
Rejestracja: 28 sie 2009, o 19:42

Re: pielęgniarstwo, czy fizjoterapia

Post autor: komasia91 »

Nie wydaje mi się, żeby myślenie Szczegolnie na UJ jest bardzo wymagajacym i czasochlonnym dało pozytywne skutki.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość