Limity przyjęć na kierunek lekarski w 2012

Rozmowy na temat matury z biologii. odpowiedzi na trudne pytania, rozwiązywanie zadań, arkusze maturalne z biologii
Awatar użytkownika
terrible_justyna
Posty: 630
Rejestracja: 13 lip 2012, o 18:41

Re: Limity przyjęć na kierunek lekarski w 2012

Post autor: terrible_justyna »

frmcja, ja rok temu pisałam maturę, teraz poprawiałam. drugi raz startuję na lekarski, w tym roku cel zostanie osiągnięty bo punktów wystarczy
Ascara
Posty: 202
Rejestracja: 12 wrz 2007, o 16:19

Re: Limity przyjęć na kierunek lekarski w 2012

Post autor: Ascara »

Pytam osób, które jeszcze nie znają wyniku swojej rekrutacji - czy u was wygląda to tak jak u mnie? Ja mam psychikę w strzępach a rodzice wciąż wrzeszczą, że oni się przejmują, a ja wcale (bo są sekundy, w których poświęcam uwagę czemuś innemu niż rekrutacja i zajmuję swoją uwagę grami itp.). A do tego Bydgoszcz wymyśliła supermądrą rzecz - jeśli ktoś jest na rezerwowej ma złożyć papiery. Może się dostanie, może nie. Ja teraz złożyłam na analitykę medyczną, gdzie jestem przyjęta. Dajmy na to wpiszą mnie na bydgoską rezerwę. Przekładam papiery. Dowiaduję się, że nie przyjmują mnie. Czekam rok bez studiów. No po prostu mam ochotę bić głową o ścianę. Może niepotrzebnie, może nawet nie obejmie mnie rezerwa, ale raczej tak będzie.
Michus92
Posty: 31
Rejestracja: 11 lip 2012, o 14:36

Re: Limity przyjęć na kierunek lekarski w 2012

Post autor: Michus92 »

Ascara, masz 168 pkt! Na 99 % dostaniesz się do Bdg Nie przejmuj się rekrutacją i czekaj cierpliwie. W co grasz?
Awatar użytkownika
terrible_justyna
Posty: 630
Rejestracja: 13 lip 2012, o 18:41

Re: Limity przyjęć na kierunek lekarski w 2012

Post autor: terrible_justyna »

Ascara, przechodziłam przez to samo rok temu, tyle, że miałam niemal wiadomą klęskę. nerwy w strzępach, huśtawki nastroju, wybuchy płaczu itp wiadomo, dla każdego jest to ogromny stres. postaraj się rodzicom na spokojnie wytłumaczyć, napewno zrozumieją. a samą rekrutacją się tak nie przejmuj, 168pkt powinno wystarczyć ciesz się najdłuższymi wakacjami w życiu!
joannaange
Posty: 247
Rejestracja: 5 cze 2011, o 08:18

Re: Limity przyjęć na kierunek lekarski w 2012

Post autor: joannaange »

Ascara pisze:Pytam osób, które jeszcze nie znają wyniku swojej rekrutacji - czy u was wygląda to tak jak u mnie? Ja mam psychikę w strzępach a rodzice wciąż wrzeszczą, że oni się przejmują, a ja wcale (bo są sekundy, w których poświęcam uwagę czemuś innemu niż rekrutacja i zajmuję swoją uwagę grami itp.). A do tego Bydgoszcz wymyśliła supermądrą rzecz - jeśli ktoś jest na rezerwowej ma złożyć papiery. Może się dostanie, może nie. Ja teraz złożyłam na analitykę medyczną, gdzie jestem przyjęta. Dajmy na to wpiszą mnie na bydgoską rezerwę. Przekładam papiery. Dowiaduję się, że nie przyjmują mnie. Czekam rok bez studiów. No po prostu mam ochotę bić głową o ścianę. Może niepotrzebnie, może nawet nie obejmie mnie rezerwa, ale raczej tak będzie.
Do Bdg możesz złożyć odpis świadectwa, a nie oryginał i wtedy możesz zostawić papiery i na analityce i mieć je na rezerwie leku, aczkolwiek również sądzę, że 168pkt.spokojnie wejdzie w Bdg
dragonfly
Posty: 102
Rejestracja: 10 lip 2012, o 16:35

Re: Limity przyjęć na kierunek lekarski w 2012

Post autor: dragonfly »

ile dusz przyjmują na Bdg jestem 601 na liscie i próbuję sobię przeliczyć szanse hehe
Ascara, stresuję się tak samo jak Ty,szczególnie że trochę podejśc mam za sobą i chciałabym żeby ta byla ostatnią
Michus92
Posty: 31
Rejestracja: 11 lip 2012, o 14:36

Re: Limity przyjęć na kierunek lekarski w 2012

Post autor: Michus92 »

W Bydgoszczy limit przyjęć bez zmian - 150 osób
Peggy_Brown
Posty: 21
Rejestracja: 3 lip 2012, o 20:18

Re: Limity przyjęć na kierunek lekarski w 2012

Post autor: Peggy_Brown »

Ascara, ja w rezerwie, gdybym nie dostała się na UMP mam dobry kierunek na AGH, rodzice wiedzą, że to dobra szkoła, po którym można znaleźć fajną pracę, więc nie ma problemu ja jedynie boję się innych spraw związanych z rekrutacją. Mieszkam daleeeeeko od Poznania, nikogo tam nie znam, żaden z moich znajomych się tam nie wybiera, to właśnie mnie przeraża

A myślicie, że są szanse, żeby próg na CM spadł o 10 pkt? x
złodziejka_książek
Posty: 32
Rejestracja: 16 lip 2012, o 21:25

Re: Limity przyjęć na kierunek lekarski w 2012

Post autor: złodziejka_książek »

Peggy_Brown pisze:Ascara,
A myślicie, że są szanse, żeby próg na CM spadł o 10 pkt? x
Ech, to chyba niemożliwe, też chciałabym choć trochę móc na to liczyć.

Ja do wyboru mam teraz UMP i GUMed - do GUMedu mi zdecydowanie bliżej, ale podobno Poznań ma lepszą uczelnie. No i nie wiem. Co radzicie?
joannaange
Posty: 247
Rejestracja: 5 cze 2011, o 08:18

Re: Limity przyjęć na kierunek lekarski w 2012

Post autor: joannaange »

dragonfly pisze:ile dusz przyjmują na Bdg jestem 601 na liscie i próbuję sobię przeliczyć szanse hehe
Ascara, stresuję się tak samo jak Ty,szczególnie że trochę podejśc mam za sobą i chciałabym żeby ta byla ostatnią
Ja w tamtym roku miałam 730 chyba o ile dobrze pamiętam i dostałam się w przedostatniej liście.
Awatar użytkownika
Refi
Posty: 139
Rejestracja: 13 lip 2012, o 10:41

Re: Limity przyjęć na kierunek lekarski w 2012

Post autor: Refi »

Do Bydgoszczy myślę bankowo, ale śledźcie te listy do końca, znam takich co zostali przyjęci i przegapili!
Ja jestem na rezerwie w Bydgoszczy ale zostaję w Kato, i nie ja jedna więc luz.
kaktuska
Posty: 4
Rejestracja: 25 lip 2010, o 13:55

Re: Limity przyjęć na kierunek lekarski w 2012

Post autor: kaktuska »

joannaange pisze:
dragonfly pisze:ile dusz przyjmują na Bdg jestem 601 na liscie i próbuję sobię przeliczyć szanse hehe
Ascara, stresuję się tak samo jak Ty,szczególnie że trochę podejśc mam za sobą i chciałabym żeby ta byla ostatnią
Ja w tamtym roku miałam 730 chyba o ile dobrze pamiętam i dostałam się w przedostatniej liście.

Ja miałam 164 na liście byłam chyba około 800 i na studia dostałam się dopiero 18 października
W tym roku próg może nie zejść aż tak nisko, ale 168 jest bardzo możliwym progiem ostatniej wakacyjnej listy
Awatar użytkownika
iglo
Posty: 397
Rejestracja: 8 maja 2012, o 15:26

Re: Limity przyjęć na kierunek lekarski w 2012

Post autor: iglo »

18 października? To wtedy jeszcze przyjmowali?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości