WUM lekarski 2012-2018

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Gitarowa
Posty: 592
Rejestracja: 18 lut 2011, o 20:39

Re: WUM lekarski 2012-2018

Post autor: Gitarowa »

maciek_tyfel pisze:
Gitarowa pisze:Cześć wszystkim, witam się ładnie, 1 WL
Cześć. Skąd wiesz, że będziesz na 1 WL? Dostałaś już list?

Co do łaciny to tak mi powiedzieli jak składałem dokumenty, i to kilka osób z rekrutacji.
wiem, bo ja dostałam się już w zeszłym roku, ale byłam na urlopie i teraz wznawiam studia

A z łaciną to niefajnie. Miałam nadzieję, że mnie to ominie.
A wiadomo coś o anatomii? Jakie mają być zmiany?
maciek_tyfel
Posty: 399
Rejestracja: 2 lis 2011, o 21:27

Re: WUM lekarski 2012-2018

Post autor: maciek_tyfel »

Gitarowa pisze: A wiadomo coś o anatomii? Jakie mają być zmiany?
Niewiele wiadomo, ale liczę na jakieś przecieki przed wrześniem.
Na innych uczelniach wiadomo więcej.
Awatar użytkownika
arapaima
Posty: 858
Rejestracja: 13 mar 2011, o 11:17

Re: WUM lekarski 2012-2018

Post autor: arapaima »

MrQuerido pisze:
Kaamil pisze: A i radze mieć dobrze wypełnione zaśw. od lek. med. pracy bo nie przyjmą (musi być dokładna data /m-c/ kolejnego badania nie dalej niż 5 lat w przód).
O cholera. Dobrze że to napisałeś Moja lekarka właśnie się zastanawiała czy wpisać na czas studiów czy konkretną datę. I wpisała na czas studiów. Jade to poprawić.

Ja mam wpisane 2018 i nie było problemu. Z reszta jak nie doniesiesz ich w ogole to też ci nic nie zrobią
Awatar użytkownika
dr-a
Posty: 149
Rejestracja: 6 gru 2011, o 15:24

Re: WUM lekarski 2012-2018

Post autor: dr-a »

arapaima pisze:
MrQuerido pisze:
O cholera. Dobrze że to napisałeś Moja lekarka właśnie się zastanawiała czy wpisać na czas studiów czy konkretną datę. I wpisała na czas studiów. Jade to poprawić.
Ja mam wpisane 2018 i nie było problemu. Z reszta jak nie doniesiesz ich w ogole to też ci nic nie zrobią
Wole nie ryzykować. Jak już jade osobiście to niech nie bedzie wątpliwości Już mam wpisane 30.09.2015
Awatar użytkownika
arapaima
Posty: 858
Rejestracja: 13 mar 2011, o 11:17

Re: WUM lekarski 2012-2018

Post autor: arapaima »

Moim zdaniem nie ma czym ryzykować, ale to twój wybór
Jak będziesz możesz wypytać o jakieś przecieki odnośnie planu może tobie coś powiedząD
zaara
Posty: 7
Rejestracja: 25 sty 2012, o 13:09

Re: WUM lekarski 2012-2018

Post autor: zaara »

Oni chyba sami jeszcze nie wiedzą Jak byłam na rekrutacji to ci ludzie z komisji powiedzieli, że nawet nie wiadomo do końca czy studia będą pięcioletnie czy sześcioletnie. Powiedzieli, że na razie pięcioletnie, ale w trakcie naszego studiowania być może się to zmieni P Serio.
Gitarowa
Posty: 592
Rejestracja: 18 lut 2011, o 20:39

Re: WUM lekarski 2012-2018

Post autor: Gitarowa »

no to ciekawe czy do pazdziernika zdołają chociaż ogarnąć program dla 1 roku.
Awatar użytkownika
dr-a
Posty: 149
Rejestracja: 6 gru 2011, o 15:24

Re: WUM lekarski 2012-2018

Post autor: dr-a »

zaara pisze:Oni chyba sami jeszcze nie wiedzą Jak byłam na rekrutacji to ci ludzie z komisji powiedzieli, że nawet nie wiadomo do końca czy studia będą pięcioletnie czy sześcioletnie. Powiedzieli, że na razie pięcioletnie, ale w trakcie naszego studiowania być może się to zmieni P Serio.
coooo takiego? nie mogeee. chaos na uczelni zaczyna nabierać dla mnie nowego znaczenia.
maciek_tyfel
Posty: 399
Rejestracja: 2 lis 2011, o 21:27

Re: WUM lekarski 2012-2018

Post autor: maciek_tyfel »

Gitarowa pisze:no to ciekawe czy do pazdziernika zdołają chociaż ogarnąć program dla 1 roku.
pewnie na bieżąco będzie korygowany :]
Gitarowa
Posty: 592
Rejestracja: 18 lut 2011, o 20:39

Re: WUM lekarski 2012-2018

Post autor: Gitarowa »

maciek_tyfel pisze:
Gitarowa pisze:no to ciekawe czy do pazdziernika zdołają chociaż ogarnąć program dla 1 roku.
pewnie na bieżąco będzie korygowany :]
Zapewne I znając życie już do końca studiów tak będzie, bo będziemy pierwszym rocznikiem po zmianach i będą musieli na bieżąco nam organizowac nowy program.
Ale gdyby byli tak mili i ogłosili przez pazdziernikiem jakie przedmioty będą w 1 semestrze, to chociaż człowiek by podręczniki sobie jakieś zorganizował.
maciek_tyfel
Posty: 399
Rejestracja: 2 lis 2011, o 21:27

Re: WUM lekarski 2012-2018

Post autor: maciek_tyfel »

Pewne książki będą na pewno te same, więc można w ciemno się na nie nastawiać. Gorzej jak dorzucą na 1 roku Konturka, Traczyka, Harpera i Stryera.
Awatar użytkownika
Tomq
Posty: 738
Rejestracja: 11 maja 2010, o 17:50

Re: WUM lekarski 2012-2018

Post autor: Tomq »

lol, kto się uczy biochy ze stryera jak się do helisy przygotowywałem to czasem korzystałem, ale do zwykłego zjadania chleba na ćwiczenia to Bańka, Harper dla ambitnych Na fizjo Traczyk raptem do paru tematów, reszta Konturek i skrypty, skrypty, skrypty! także proszę bez propagandy
Ostatnio zmieniony 17 lip 2012, o 19:41 przez Tomq, łącznie zmieniany 1 raz.
Madame le Docteur
Posty: 79
Rejestracja: 24 lut 2012, o 15:22

Re: WUM lekarski 2012-2018

Post autor: Madame le Docteur »

Biochemia raczej będzie
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 51 gości