lek-dent na UWM

Jak dostać się na stomatologię, które uczelnie są najlepsze, ile muszę mieć punktów, jakie są zasady rekrutacji na studia medyczne. Wszystko co dotyczy stomatologii na studiach i w pracy zawodowej.
Formatyk
Posty: 16
Rejestracja: 2 gru 2008, o 12:49

Re: lek-dent na UWM

Post autor: Formatyk »

Przez trzy lata byłem na informatyce. Zakwalifikowałem się do Olsztyna z 474p. Twoje rewelacje dały mi sporo do myślenia.
verq
Posty: 256
Rejestracja: 2 maja 2012, o 17:08

Re: lek-dent na UWM

Post autor: verq »

A czytałeś dokładnie ustawę? Bo według ustawy do limitu liczą się punkty za kierunki zaczęte w 2011/2012 a nie trwające. Z resztą na studiach nie podpisywałeś na pewno żadnych oświadczeń o ECTS ani być może umowy, więc te studia się po prostu nie liczą (w sensie do płatności za drugi kierunek).
Sama teraz skończyłam studia licencjackie (też infę swoją drogą - na UWr) i idę na medycynę.
Piotrr
Posty: 1333
Rejestracja: 9 lip 2012, o 19:11

Re: lek-dent na UWM

Post autor: Piotrr »

rzuc infe. masz inzyniera i starczy. idz juz na lekarski, skoda czasu na infe. Jak skonczysz lek to i tak nie bedziesz raczej bawil sie w komputery D takie moje zdanie, ale z 2 strony tobie moze byc faktycznie szkoda zaczetego sumu.
W końcu lekarz
Formatyk
Posty: 16
Rejestracja: 2 gru 2008, o 12:49

Re: lek-dent na UWM

Post autor: Formatyk »

Muszę namierzyć mojego dziekana i z nim pogadać na ten temat. Dzięki, że wrzuciliście tutaj swoje trzy grosze - Wasze informacje mają dla mnie duże znaczenie.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości