Farmacja Łódź 2012 ;)

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
irmina_p
Posty: 304
Rejestracja: 6 cze 2012, o 12:51

Re: Farmacja Łódź 2012 ;)

Post autor: irmina_p »

Annealing pisze:dla zaniepokojonych- zwalniam miejsce w Łodzi
lubię to!
chociaż z moimi 140 pkt pewnie i tak niewiele to pomoże
asiunia10020
Posty: 10
Rejestracja: 30 wrz 2011, o 21:55

Re: Farmacja Łódź 2012 ;)

Post autor: asiunia10020 »

Ja też studiowałam przez rok analitykę na umedzie. Ale mam inne pytanie, nie orientujecie się może jak to jest z przepisywaniem ocen z przedmiotów z analityki na farmę? Czy wykładowcy nie robili z tego powodu większych problemów? I ewentualnie jakie przedmioty można przepisać
asiunia10020
Posty: 10
Rejestracja: 30 wrz 2011, o 21:55

Re: Farmacja Łódź 2012 ;)

Post autor: asiunia10020 »

Jeszcze jedno pytanie, wybiera ktoś niemiecki?
Pensjonarka
Posty: 135
Rejestracja: 23 gru 2011, o 20:59

Re: Farmacja Łódź 2012 ;)

Post autor: Pensjonarka »

JAA!
Awatar użytkownika
Anielka
Posty: 841
Rejestracja: 22 lip 2009, o 16:05

Re: Farmacja Łódź 2012 ;)

Post autor: Anielka »

Ja też studiowałam przez rok analitykę na umedzie. Ale mam inne pytanie, nie orientujecie się może jak to jest z przepisywaniem ocen z przedmiotów z analityki na farmę? Czy wykładowcy nie robili z tego powodu większych problemów? I ewentualnie jakie przedmioty można przepisać

można nie chodzić na ang(ale nie radzę bo potem się sporo po roku zapomina), koleżanki miały jeszcze przepisaną genetykę, wf. a, i na 2im roku anatomię przepisują. poza tym to chyba już ciężko coś przepisać, może jeszcze socjo.
Ifulka
Posty: 83
Rejestracja: 10 wrz 2011, o 13:36

Re: Farmacja Łódź 2012 ;)

Post autor: Ifulka »

asiunia10020, też idziesz na farmę? super na pewno przepiszą nam anatomię tak jak Anielka napisała, ja pytałam w zakładzie chemii fizycznej i wiem że będziemy mieć przepisaną biofizykę i część ćwiczeń z fizycznej. Co do reszty to nie wiem też studiowałam teraz analitykę więc się znamy na pewno, ale to już priv
Awatar użytkownika
Wasyl
Posty: 249
Rejestracja: 2 maja 2007, o 18:10

Re: Farmacja Łódź 2012 ;)

Post autor: Wasyl »

Ja w czwartek jadę z papierami Duze są kolejki? ^^
Awatar użytkownika
Leneah
Posty: 146
Rejestracja: 11 lip 2010, o 20:11

Re: Farmacja Łódź 2012 ;)

Post autor: Leneah »

Byłam w poniedziałek i była duża kolejka. Nie zapomnij o zaświadczeniu lekarskim i wydruku z testu językowego, bo mnie przez to kolejna wycieczka do Łodzi czeka, bo myślałam, że to się później dostarcza
Pensjonarka
Posty: 135
Rejestracja: 23 gru 2011, o 20:59

Re: Farmacja Łódź 2012 ;)

Post autor: Pensjonarka »

właśnie, przecież oni mieli dać nam dopiero przy składaniu dokumentów skierowanie na badania.
Awatar użytkownika
scarface
Posty: 187
Rejestracja: 13 cze 2012, o 17:43

Re: Farmacja Łódź 2012 ;)

Post autor: scarface »

Podczas składania dokumentów w Dziale Rekrutacji kandydat otrzyma skierowanie na badania lekarskie do lekarza medycyny pracy. Od momentu otrzymania skierowania na badania, kandydat ma obowiązek złożenia zaświadczenia od lekarz w terminie 5 dni roboczych.
btw jakiego testu językowego? pierwsze słyszę
Awatar użytkownika
Leneah
Posty: 146
Rejestracja: 11 lip 2010, o 20:11

Re: Farmacja Łódź 2012 ;)

Post autor: Leneah »

Też tak myślałam, że jak pojadę to wezmę skierowanie i się tam kiedyś dowiezie, ale pani w dziale rekrutacji powiedziała, że komplet dokumentów ma być złożony do piątku.

scarface, na stronie umedu (tam gdzie jest rozpiska potrzebnych dokumentów) jest link do strony, na której trzeba wypełnić test językowy.
Awatar użytkownika
Wasyl
Posty: 249
Rejestracja: 2 maja 2007, o 18:10

Re: Farmacja Łódź 2012 ;)

Post autor: Wasyl »

Spoko, zaświadczenie już mam, tylko nie wiem co z tymi szczepieniami, bo ja szczepiona na WZW nie byłam. Tam na miejscu się jakieś oświadczenie podpisuje?
No i nie wiem o co chodzi z tym formularzem odnośnie studiowania drugiego kierunku. Ja nigdy nie studiowałam, więc muszę wypełnić tylko pierwszy punkt?
Aha, a w jakich godzinach biuro jest czynne?
przy tym teście językowym to muszę uzupełniać wszystkie dane, czy mogę od razu przejść do testu?
Awatar użytkownika
Leneah
Posty: 146
Rejestracja: 11 lip 2010, o 20:11

Re: Farmacja Łódź 2012 ;)

Post autor: Leneah »

1. Nie wiem czy chodzi tylko o szczepienie na WZW czy o wszystkie szczepienia. Ja byłam szczepiona, więc nie wiem jak to będzie wyglądało w Twoim przypadku, ale najprawdopodobniej dadzą Ci tam jakieś oświadczenie do wypełnienia.
2. Oświadczenie o drugim kierunku - też mi się wydaje, że w Twoim przypadku będzie to drugi podpunkt.
3. Biuro czynne do 16, nie wiem od której - ale bądź przygotowana na dużą kolejkę.
4. Test językowy - musisz się tam zalogować - wpisać pesel, mail, ponieważ potem dostaniesz potwierdzenie o zrobieniu testu na maila, i musisz go wydrukować i im zanieść:)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości