ŚUM - rekrutacja

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
dziuzeppeeeee
Posty: 17
Rejestracja: 28 maja 2012, o 13:25

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: dziuzeppeeeee »

milkteam, na SUM, wiadomo skoro zwiekszyli ilosc miejsc to pewnie wiecej osob wejdzie ale nie powyzej 1300 miejsca na pierwszej liscie raczej.
Panna_Beatrycze
Posty: 104
Rejestracja: 11 lip 2012, o 20:52

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Panna_Beatrycze »

Jak to jest ze wznowieniem rekrutacji we wrześniu? Z początkiem września kandydaci powinni znów sprawdzać swoje konta w systemie rekrutacji elektronicznej i czekać na dobre wieści?
lolkaa92
Posty: 66
Rejestracja: 7 sie 2009, o 13:55

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: lolkaa92 »

Hej. Mam do sprzedania komplet materiałów na pierwszy rok w Katowicach. Materiały w formie papierowej, są to materiały na seminaria, kolosy, prelekcje, podręczniki, spisane wykłady.Mogę wysłac spis wszystkiego z czego korzystałam. Kontakt przez pw
Awatar użytkownika
iglo
Posty: 397
Rejestracja: 8 maja 2012, o 15:26

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: iglo »

Panna_Beatrycze, Tak
Do końca lipca są jeszcze listy i później wznowienie 4 września
Awatar użytkownika
Refi
Posty: 139
Rejestracja: 13 lip 2012, o 10:41

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Refi »

dziuzeppeeeee pisze:sucha beskidzka limanowa nowy targ wszyscy do zabrza ? bo ja nowy sacz i widze ze fajna ekipa na dojazdy sie szykuje
ja do Katowic.
maalinaa
Posty: 3
Rejestracja: 18 lip 2012, o 12:26

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: maalinaa »

Convallaria pisze:kiedy bd 2 lista na analityke i farme?

dzisiaj po 14 kolejne listy
Awatar użytkownika
Convallaria
Posty: 105
Rejestracja: 16 maja 2012, o 15:11

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Convallaria »

no to ŚUM wita
Awatar użytkownika
milkteam
Posty: 108
Rejestracja: 17 mar 2011, o 17:59

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: milkteam »

dziwne bo rozmawiałam z dziewczyna ktora była na pierwszej liscie 1427 jakos tak i sie dostała. okaże sie:P a orientuje sie jak to ze stoma? z ktorego miejsca dostawali sie ostatni przyjeci? a co do limitu to pisąłm do nich i powiedzieli ze bez zmian czyli nie ma tych dodatkowych 50 miejsc:(
Awatar użytkownika
Karolajn18
Posty: 616
Rejestracja: 24 sty 2010, o 20:08

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Karolajn18 »

milkteam, pocieszyles mnie, bo ja jestem teraz ok. 1080. mam nadzieje, ze to pewna informacja z tym 1400 miejscem
ale jak to nie ma tych 50 dodatkowych? / przeciez w rozporzadzeniu ministra zdrowia bylo napisane o zwiekszeniu miejsc, uczelnia moze to sobie tak olac?
Awatar użytkownika
milkteam
Posty: 108
Rejestracja: 17 mar 2011, o 17:59

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: milkteam »

ja tylko pisze co mi odpisali z rekrutacji. spytałem czy to pewne te 50 miejsc itd a oni ze:
"U nas chwilowo nie mamy potwierdzenia z ministerstwa zdrowia odnośnie zmiany limitu miejsc."
a co do tego 1400 miejsca to tak mi taka dziewczyna z sum powiedziała z leku i na forum tez juz pare osob pisało ze z tych pozycji im sie udałao a jak bedzie teraz nikt nie wie:P ja obstawiam lek 164 stoma 161
Awatar użytkownika
Idan
Posty: 554
Rejestracja: 11 sty 2010, o 21:26

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Idan »

Kto jutro jedzie zawieźć papiery na 9 rano? Tylko ja? Może sie jeszcze ktoś znajdzie?
Awatar użytkownika
Paula___10
Posty: 20
Rejestracja: 3 sie 2010, o 21:48

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Paula___10 »

Tez jadę
Awatar użytkownika
Idan
Posty: 554
Rejestracja: 11 sty 2010, o 21:26

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Idan »

To może się koło 9 spotkamy. D
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 57 gości