Rekrutacja 2012

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Karolajn18
Posty: 616
Rejestracja: 24 sty 2010, o 20:08

Re: Rekrutacja 2012

Post autor: Karolajn18 »

fajnie, ze ktos sie w koncu dowiedzial jaki jest prog! Fajnie by bylo gdyby spadlo jeszcze o 3, bo ja mam 82,5 i byc moze z nastepna lista bede na rezerwowej
A ktos wie czy w bydgoszczy rekrutacja jest jeszcze prowadzona w sierpniu/wrzesniu?
Awatar użytkownika
asqua92
Posty: 576
Rejestracja: 26 mar 2011, o 21:17

Re: Rekrutacja 2012

Post autor: asqua92 »

Jakby spad? próg do 81,35 to bym by?a prze szczliwa
BioMed
Posty: 92
Rejestracja: 2 lip 2011, o 14:45

Re: Rekrutacja 2012

Post autor: BioMed »

Elliot pisze:Jutro równie? jad? z?o?y? papiery, bo jestem na rezerwie od wczoraj. W Bydzi b?d? ok. 11 gdzie?.
[at], je?li o mnie chodzi to ja mam 3h poci?giem do Bydgoszczy, mieszkam na po?udnie od Poznania [Ko?cian, bardzo ?adna mie?cina ]
A wiesz ju?, którym konkretnie poci?giem b?dziesz jecha
Awatar użytkownika
Namine
Posty: 455
Rejestracja: 19 lip 2011, o 14:26

Re: Rekrutacja 2012

Post autor: Namine »

Spodziewa?am si?, ?e to nie Las Vegas ale powtórka z Sosnowca nie b?dzie mile widziana Mam nadziej? wbi? si? na akademik. zawsze to jako? spraw? ratuje ^^
makapaka
Posty: 45
Rejestracja: 18 lip 2012, o 14:36

Re: Rekrutacja 2012

Post autor: makapaka »

hej hej czy wybiera si? kto? na analityk? do Bydgoszczy?
Awatar użytkownika
Namine
Posty: 455
Rejestracja: 19 lip 2011, o 14:26

Re: Rekrutacja 2012

Post autor: Namine »

Chyba wi?kszo to przyszli albo przyszli-niedoszli lekarze Ciko b?dzie znale
makapaka
Posty: 45
Rejestracja: 18 lip 2012, o 14:36

Re: Rekrutacja 2012

Post autor: makapaka »

oj przepraszam! dopiero odkry?am ?e to medyczny z takim ogarni?ciem to wcale si? nie dziwi? ?e zabrak?o mi punktów na stom?
Awatar użytkownika
Namine
Posty: 455
Rejestracja: 19 lip 2011, o 14:26

Re: Rekrutacja 2012

Post autor: Namine »

W?a?nie, gdzie w ko?cu s? te zaj?cia? Mówi? o I roku, bo to pewnie si? te? zmienia. Bardzo porozrzucane? W jakich miejscach?
Awatar użytkownika
Sorymina
Posty: 304
Rejestracja: 8 lis 2008, o 14:51

Re: Rekrutacja 2012

Post autor: Sorymina »

566 km, kto mnie przebije?
Teraz ?atwiej zrozumie? mój dylemat: Bdg vs. Zabrze.
AgaCioOoReK
Posty: 21
Rejestracja: 13 mar 2010, o 18:34

Re: Rekrutacja 2012

Post autor: AgaCioOoReK »

Pytanie dot. dokumentów dla kierunku lekarskiego.
Je?eli kto? dosta? si? na list? rezerwowych, to wraz z dokumentami do uczelni nie wysy?a po?wiadczenia wp?aty za legitymacj?, tak?
Taka op?ata b?dzie dopiero po zapisach?
AgaCioOoReK
Posty: 21
Rejestracja: 13 mar 2010, o 18:34

Re: Rekrutacja 2012

Post autor: AgaCioOoReK »

Jeszcze pytanie dot. potwierdzenia wp?aty rekrutacyjnej.
Chodzi np o wydrukowany zrzut ekranu z konta internetowego? )

Hmmm. Równie? zastanawiam si? czy nie pój na lekarski do Bydgoszczy. Dosta?am si? ju? do Katowic. A w Bydzi jestem na rezerwie z wynikiem 85. Co o tym my?licie?
Do Bydgoszczy mam 350 km, do Katowic 215.
sdfasghfjghfgdsfgh

Re: Rekrutacja 2012

Post autor: sdfasghfjghfgdsfgh »

Namine pisze:Spodziewa?am si?, ?e to nie Las Vegas ale powtórka z Sosnowca nie b?dzie mile widziana Mam nadziej? wbi? si? na akademik. zawsze to jako? spraw? ratuje ^^
Je?li chcesz akademik to koniecznie na Jagiello?skiej, bo jest on na terenie kompleksu budynków w którym b?dzie wiele zaj wi?c zdysz na nie doj w jakie? 30 sekund . A z kolei jak chcesz dojecha? do Jurasza gdzie te? b?dzie wiele zaj to idziesz moment na autobus i jedziesz 3 przystanki wi?c max 15 minut i jeste?. Ale wiadomo wszyscy chc? do akademika na Jagiello?skiej wi?c mo?e by? ciko o miejsce. Ale jakby Ci zaproponowali akademik w Fordonie to nie polecam. Rano oko?o godziny b?dziesz jecha? autobusem do centrum, a je?li chodzi o powroty w nocy to te? kiepsko bo tam nawet tramwaj nie je?dzi tylko autobus nocny, a za taks? minimum 30 z? bo to daleko. A je?li chodzi o zaj?cia to tak jak mówi?em wszystko jest w miar? blisko w Bydgoszczy wi?c ?atwo mo?na dotrze?. Chemi? b?dziemy pewnie mieli na le?nym to ju? jest kawa?ek od centrum ale dobry dojazd i te? nie ma tragedii od centrum 20 minut autobusem my?l? maksymalnie.
joannaange
Posty: 247
Rejestracja: 5 cze 2011, o 08:18

Re: Rekrutacja 2012

Post autor: joannaange »

AgaCioOoReK pisze:Pytanie dot. dokumentów dla kierunku lekarskiego.
Je?eli kto? dosta? si? na list? rezerwowych, to wraz z dokumentami do uczelni nie wysy?a po?wiadczenia wp?aty za legitymacj?, tak?
Taka op?ata b?dzie dopiero po zapisach?
Tak.
AgaCioOoReK pisze:Hmmm. Równie? zastanawiam si? czy nie pój na lekarski do Bydgoszczy. Dosta?am si? ju? do Katowic. A w Bydzi jestem na rezerwie z wynikiem 85. Co o tym my?licie?
Do Bydgoszczy mam 350 km, do Katowic 215.
U nas na roku jest du?o ludzi, którzy po roku ?UMu zrezygnowali i przyszli do Bdg. Tak?e to chyba mówi samo za siebie.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 78 gości