Studia niestacjonarne

Forum studenckie dla przyszłych, obecnych i byłych studentów kierunków przyrodniczych i pozostałych. Podziel się swoimi doświadczeniami, radościami i smutkami
Sofia
Posty: 585
Rejestracja: 3 sty 2012, o 15:11

Studia niestacjonarne

Post autor: Sofia »

Witam, mam pytanie
Wiele mówicei o tych punktach ECTS, które zużywają sie gdy przenosisz się pi roku na inny kierunek studiów, wtedy trzeba płacic. Ale co jeśli np. chce studiowac niestacjonarnie na uczelni państwowej i po roku zrezygnowac i przenieśc się na INNE studia dzienne. Wtedy zaczynam studia od początku i czy nie zużywam tych punktów, bez względu na to na jakiej uczelni studiuje (chodzi mi o państwową lub prywatną). Chodzi mi o to czy nie musze płacic za te zużyte punkty.
Czy jeszcze jest możliwe aby po roku przenieśc się ze studiów zaocznych na dzienne, na tym samym kierunku. Czy wtedy nie musze zaczynac tych dziennych od początku?
Byłabym bardzo wdzięczna za odpowiedź
czif
Posty: 3
Rejestracja: 17 lip 2012, o 18:09

Re: Studia niestacjonarne

Post autor: czif »

Nie ma problemu z przenoszeniem się z studiów dziennym na zaoczne i odwrotnie. Nie zaczynasz studiów od początku

Jest jeden warunek, jeśli grupa do której przychodzisz miała już przedmioty które ty nie przerobiłeś będziesz musiał je zaliczyć dodatkowo.
Sofia
Posty: 585
Rejestracja: 3 sty 2012, o 15:11

Re: Studia niestacjonarne

Post autor: Sofia »

A czy jeśli chce zrezygnowac z zaocznych i iśc na dzienne na zupełnie inny kierunek to czy nie ma takich cyrków z zużywaniem punktów ECTS i np. płaceniem za semestr?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości