Progi punktowe na farmację 2012

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
Awatar użytkownika
wajdka
Posty: 41
Rejestracja: 10 lip 2012, o 07:39

Re: Progi punktowe na farmację 2012

Post autor: wajdka »

awerka20 pisze:Powiedzcie szczerze. Jeśli jestem 17. na rezerwie na WUMie, a zakończono rekrutację na lipiec to czy mam jeszcze szansę? Niezły stresik nam urządzili pracownicy biura rekrutacji.Jakby nie mogła jakaś jedna osoba tam siedzieć i na bieżąco wprowadzać zmiany. Przecież to się można wykończyć
[zwłaszcza jak brakuje ci 1! pkt]

Ja myślę, że masz jeszcze szansę, bo jeszcze na pewno ktoś jeszcze się będzie przenosił na lekarski. Fakt, faktem stres jest, bo jesteś ciągle w niepewności, ale trzeba być dobrej myśli.

Poza tym, wiem co czujesz, mi samej brakuje 1 punktu do UJ
Hogwartnik
Posty: 737
Rejestracja: 5 lip 2011, o 11:39

Re: Progi punktowe na farmację 2012

Post autor: Hogwartnik »

wajdka pisze: Ja myślę, że masz jeszcze szansę, bo jeszcze na pewno ktoś jeszcze się będzie przenosił na lekarski. Fakt, faktem stres jest, bo jesteś ciągle w niepewności, ale trzeba być dobrej myśli.

Poza tym, wiem co czujesz, mi samej brakuje 1 punktu do UJ
UJ radzę sprawdzać dzisiaj, bo zdaje się, że dziś będzie nowy próg, bo jutro będzie tylko jeden dzień na doniesienie dokumentów. W ogóle teraz na UJ zostają tylko te jednodniówki.
magdalena93
Posty: 109
Rejestracja: 1 lip 2012, o 22:59

Re: Progi punktowe na farmację 2012

Post autor: magdalena93 »

awerka20 Ludzie z Biura Rekrutacyjnego w ogóle nie mają pojęcia w jakim jesteśmy położeniu. Ja mam cały lipiec z życia wyjęty przez oczekiwanie na te listy. Kiedy to się skończy?
zgr1993
Posty: 41
Rejestracja: 12 lip 2012, o 22:04

Re: Progi punktowe na farmację 2012

Post autor: zgr1993 »

Uj 161pkt Dziwne ze spada tak samo jak rok temu:P
Ifulka
Posty: 83
Rejestracja: 10 wrz 2011, o 13:36

Re: Progi punktowe na farmację 2012

Post autor: Ifulka »

jeśli kogoś to interesuje ja zabieram dokumenty z Wawy z farmy, więc o jedno miejsce na pewno się w sierpniu przesunie, zresztą myślę że wiele osób jeszcze stamtąd dokumenty zabierze więc jeśli komuś 2-3 punkty brakuje to są duże szanse
seelaaf
Posty: 892
Rejestracja: 16 lip 2011, o 20:25

Re: Progi punktowe na farmację 2012

Post autor: seelaaf »

Progu w Bialymstoku lub w Bydgoszczy, spadaj! /
aloo
Posty: 79
Rejestracja: 15 wrz 2011, o 13:15

Re: Progi punktowe na farmację 2012

Post autor: aloo »

nie idźcie na analitykę jeśli faktycznie chcecie studiować farmację!. to są dwa zupełnie inne kierunki, no może poza podstawowymi przedmiotami jak fizjologia biochemia i inne. utkniecie na czymś czego nie będziecie chcieli robić, wiem co piszę bo studiowałam analitykę 2 lata. Nie chciałabym tu nikogo urazić ale dla mnie studiowanie takiego kierunku jak analityka czy biotechnologia w naszym kraju jest po prostu bez sensu (głupia byłam, że nie postawiłam na swoim i nie zostałam w domu rok) No chyba, że ktoś chce po prostu studiować ciekawy kierunek, bo fakt, ciekawy jest, tylko perspektywa zatrudnienia w zawodzie po studiach bardzo marna chyba, że za granicami naszego wspaniałego kraju.

baja
Posty: 26
Rejestracja: 6 lip 2012, o 18:44

Re: Progi punktowe na farmację 2012

Post autor: baja »

aloo pisze:nie idźcie na analitykę jeśli faktycznie chcecie studiować farmację!. to są dwa zupełnie inne kierunki, no może poza podstawowymi przedmiotami jak fizjologia biochemia i inne. utkniecie na czymś czego nie będziecie chcieli robić, wiem co piszę bo studiowałam analitykę 2 lata. Nie chciałabym tu nikogo urazić ale dla mnie studiowanie takiego kierunku jak analityka czy biotechnologia w naszym kraju jest po prostu bez sensu (głupia byłam, że nie postawiłam na swoim i nie zostałam w domu rok) No chyba, że ktoś chce po prostu studiować ciekawy kierunek, bo fakt, ciekawy jest, tylko perspektywa zatrudnienia w zawodzie po studiach bardzo marna chyba, że za granicami naszego wspaniałego kraju.

całkowicie popieram! jestem na farmie juz 2 lata i studjuje z nami dziewczyna co ma mgr analityki, ale ze wg na to, ze zarabiala 1200 zł po dośc ciezkich studiach, oraz mowila, ze w takich warunkach jak pracuje, w zyciu by nie chciała pracowac podczas np ciazy wiec studjueje teraz z nami farmacje. takze rozumiem, moze interesujacy kierunek, ale nieoplacalny. (3 na liscie na UJ)!:D
awerka20
Posty: 11
Rejestracja: 18 lip 2012, o 19:07

Re: Progi punktowe na farmację 2012

Post autor: awerka20 »

Dzięki za pokrzepiające słowa Ifulka. Powoli, powoli do przodu.Oby tak dalej.
zgr1993
Posty: 41
Rejestracja: 12 lip 2012, o 22:04

Re: Progi punktowe na farmację 2012

Post autor: zgr1993 »

Kiedy kolejna lista na UJ?
Awatar użytkownika
crist
Posty: 138
Rejestracja: 1 lip 2011, o 20:01

Re: Progi punktowe na farmację 2012

Post autor: crist »

Zakładając, że W przypadku możliwości kwalifikowania kolejnej grupy kandydatów, wpisy następować będą w terminach jednodniowych w następujących po sobie dniach roboczych. to zapewne jutro po skończeniu przyjmowania dokumentów
zgr1993
Posty: 41
Rejestracja: 12 lip 2012, o 22:04

Re: Progi punktowe na farmację 2012

Post autor: zgr1993 »

crist pisze:Zakładając, że W przypadku możliwości kwalifikowania kolejnej grupy kandydatów, wpisy następować będą w terminach jednodniowych w następujących po sobie dniach roboczych. to zapewne jutro po skończeniu przyjmowania dokumentów
Strasznie szybko .Pewnie lista sie nie zmieni
Awatar użytkownika
crist
Posty: 138
Rejestracja: 1 lip 2011, o 20:01

Re: Progi punktowe na farmację 2012

Post autor: crist »

zgr1993 pisze:
Strasznie szybko .Pewnie lista sie nie zmieni
ale i tak najlepiej codziennie sprawdzać, bo kto wie ile jeszcze osób zrezygnuje np., a termin składania papierów bardzo łatwo przegapić
Zablokowany
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości