studia biologiczne, informacje o poszczególnych kierunkach

Wątki i posty o tematyce przyrodniczej, niepasujące do pozostałych kategorii wyodrębnionych na forum przyrodniczym
caroline20
Posty: 1
Rejestracja: 27 cze 2012, o 13:46

studia biologiczne, informacje o poszczególnych kierunkach

Post autor: caroline20 »

Witam wszystkich użytkowników! Mam nadzieję, że nie zostanę skarcona za poruszanie tego tematu, który pojawia się dosyc często na różnych forach, jednak nie zdołałam znaleźc wystarczających informacji, które by mnie zadowoliły. W następnym roku zamierzam zdawac maturę z chemii oraz biologii (obie na poziomie rozszerzonym). Dręczy mnie wybór kierunku, a mianowicie rozmyślam nad : weterynarią, neurobiologią oraz mikrobiologią. Nie ukrywam, że byłoby wspaniale wyjechac w przyszłosci za granicę. Mam nadzieję, że mi pomożecie Piszcie wszystko co wiecie na temat studiów i oczywiście przyszłości, którą powyższe kierunki mogą zapewnić. Z góry dzięki
cAMpy
Posty: 10
Rejestracja: 4 mar 2012, o 22:25

Re: studia biologiczne, informacje o poszczególnych kierunkach

Post autor: cAMpy »

weterynaria - jeśli nie masz rodziców weterynarzy lub bogatych rodziców, którzy mogą Ci pomóc w otwarciu własnego gabinetu w dużym mieście - odradzam. Chyba, że czujesz powołanie

neurobiologia - jeśli czujesz w sobie żyłkę naukowca, pociąga Cię nieznane - zapraszamy. Aczkolwiek pierwsze ferrari to dopiero po 50

mikrobiologia - nie wiem zbyt wiele. Kojarzy mi się jedynie z siedzeniem w sanepidzie.
Awatar użytkownika
madalinka
Posty: 45
Rejestracja: 5 lis 2009, o 19:57

Re: studia biologiczne, informacje o poszczególnych kierunkach

Post autor: madalinka »

uwielbiam Twój post.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości