ŚUM - rekrutacja

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
nina94
Posty: 4
Rejestracja: 17 lip 2012, o 13:59

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: nina94 »

myślicie, że jeśli przełożyli termin II listy to trzecia będzie faktycznie tak jak pierwotnie miała być jutro czy też ją przełożą na poniedziałek?
zetuzetia
Posty: 341
Rejestracja: 30 wrz 2011, o 20:23

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: zetuzetia »

Wg mnie przełożą na poniedziałek. Jaki przewidujecie próg?)

doktor-ewa
Posty: 18
Rejestracja: 9 lip 2012, o 21:56

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: doktor-ewa »

Skoro jeszcze jutro mogą donosić dokumenty, to w poniedziałek Myślę, że będzie 168
Awatar użytkownika
Refi
Posty: 139
Rejestracja: 13 lip 2012, o 10:41

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Refi »

Doktor Ewa wie co mówi.: D
choć jak już ktoś pisał, ŚUM a medycyna to dwie różne rzeczy, nigdy nie wiadomo.
Melanji
Posty: 14
Rejestracja: 19 lip 2012, o 16:56

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Melanji »

Hej. Może są jakieś osoby w podobnej sytuacji do mojej. Jutro musze jechać na ŚUM ale nie mam oryginału świadectwa mat. Tylko jego odpis. Miałam jechać po oryginał, ale coś mi wypadło i nie mogłam. Na niektórych uczelniach jest tak, że jak się da zaświadczenie z dziekanatu że się studiuje na 2 kierunku to wystarcza im odpis, chociaż teoretycznie trzeba zawieźć oryginał. Są takie osoby którym przyjęli odpis na ŚUMie?
moki
Posty: 121
Rejestracja: 21 mar 2012, o 09:33

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: moki »

No ja mam nadzieje, że w poniedziałek ostatecznie i już nie bedą odkładać na późniejsze terminy
k8stoo
Posty: 43
Rejestracja: 5 wrz 2011, o 20:36

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: k8stoo »

Melanji, a studiujesz na 2 kierunku i masz takie zaświadczenie?
Awatar użytkownika
Refi
Posty: 139
Rejestracja: 13 lip 2012, o 10:41

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Refi »

moki jaka reklama naszej grupy.
ach jaka niecierpliwa, tym bardziej że to tylko formalność.
Melanji
Posty: 14
Rejestracja: 19 lip 2012, o 16:56

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Melanji »

Tak, studiuję na 2 kierunku i mam zaświadczenie
moki
Posty: 121
Rejestracja: 21 mar 2012, o 09:33

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: moki »

No reklama musi być!
Bo ja już chce na fejsie sobie dac że studiuje lekarski hahaha
k8stoo
Posty: 43
Rejestracja: 5 wrz 2011, o 20:36

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: k8stoo »

Melanji, Hmm no to nie możesz mieć oryginału przy sobie bo masz go na innej uczelni więc powinni przyjąć odpis - to jest tylko moje domniemanie w takiej sytuacji nie byłam więc nie ręczę 100%
Melanji
Posty: 14
Rejestracja: 19 lip 2012, o 16:56

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Melanji »

Dzięki k8stoo
Awatar użytkownika
fitterhappier
Posty: 31
Rejestracja: 9 cze 2010, o 23:00

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: fitterhappier »

Drodzy Koledzy i Koleżanki, mam do Was parę pytań dotyczących składania dokumentów w Zabrzu. Czy jeżeli przyjadę danego dnia i pani w dziekanacie wyda mi skierowanie do lekarza, to mam szansę szybko załatwić zaświadczenie w wyznaczonej placówce? Dodam, że w tym miesiącu robiłam badania krwi, tylko nie wiem czy to, co mam wystarczy (hematologia + cholesterol i glukoza). Jestem ciekawa czy ktoś rozwiązał to w ten sposób, bo widzę, że dużo osób zdobyło zaświadczenia prywatnie i zastanawiam się co będzie lepsze.
Mam jeszcze jedną wątpliwość- jeżeli ktoś studiuje już na innej uczelni, to musi zabierać ze sobą jakieś dodatkowe dokumenty? Pozwolenie na studiowanie drugiego kierunku czy coś takiego? I mam nadzieję, że w takim przypadku uczelnia bez problemu przyjmie odpis świadectwa dojrzałości?
Bardzo proszę o pomoc
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 83 gości