ŚUM - rekrutacja

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
david1093
Posty: 54
Rejestracja: 30 cze 2012, o 22:29

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: david1093 »

Ja mam troche odmiene pytanie:) powidzcie mi wy bardziej doswiadczeni w rekrutacjach czy osoba ktore zlozyly paiery i zmijil sie im status na przyjety to czy jak potem zrezygnuja to czy status sie jeszcze jakos zmienia? bo nie widze zadnych zmian na liscie i boje sie ze nikt nie rewzygnuje. a to dla moich 167 nie bylo by zbyt dobrze
matce
Posty: 31
Rejestracja: 11 lip 2012, o 20:20

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: matce »

Ja też planuje być o 9 ranod Dziś wyjazd o 22 i 700 kmd w jedną stronęd a najlepsze ze o 14 do pracyd jak się wyrobię nie wiemd
Awatar użytkownika
Refi
Posty: 139
Rejestracja: 13 lip 2012, o 10:41

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Refi »

Melanji pisze:Hej. Może są jakieś osoby w podobnej sytuacji do mojej. Jutro musze jechać na ŚUM ale nie mam oryginału świadectwa mat. Tylko jego odpis. Miałam jechać po oryginał, ale coś mi wypadło i nie mogłam. Na niektórych uczelniach jest tak, że jak się da zaświadczenie z dziekanatu że się studiuje na 2 kierunku to wystarcza im odpis, chociaż teoretycznie trzeba zawieźć oryginał. Są takie osoby którym przyjęli odpis na ŚUMie?
ŻADEN ODPIS! miałam podobną sytuację, jak miałam papiery na weterynarii. tylko, że ja mialam oryginał w swoim mieście
dzwonilam do dziekanatu, mówili że bezwzględnie oryginał.
oczywiście mam na myśli Katowice.
Awatar użytkownika
Refi
Posty: 139
Rejestracja: 13 lip 2012, o 10:41

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Refi »

david1093 pisze:Ja mam troche odmiene pytanie:) powidzcie mi wy bardziej doswiadczeni w rekrutacjach czy osoba ktore zlozyly paiery i zmijil sie im status na przyjety to czy jak potem zrezygnuja to czy status sie jeszcze jakos zmienia? bo nie widze zadnych zmian na liscie i boje sie ze nikt nie rewzygnuje. a to dla moich 167 nie bylo by zbyt dobrze

status rezygnacji, czyli po prostu skreślenie z listy, będzie hurtem przed kolejną turą, przecież nie będą po kolei każdego wykreślać.
Awatar użytkownika
milkteam
Posty: 108
Rejestracja: 17 mar 2011, o 17:59

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: milkteam »

mnie ciekawi jak to bedzie z V lista ktora była zaplanowana na 31. jak wszystko sie przesunęło to ciekawe czy moga ja zrobic w sierpniu:O a nikt nie wybiera sie na stome?
dragonfly
Posty: 102
Rejestracja: 10 lip 2012, o 16:35

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: dragonfly »

milkteam pisze:mnie ciekawi jak to bedzie z V lista ktora była zaplanowana na 31. jak wszystko sie przesunęło to ciekawe czy moga ja zrobic w sierpniu:O a nikt nie wybiera sie na stome?
kurcze.no powinni przesunąć ten 1 dzień na sierpieńwykańcza mnie już te czekanie
Awatar użytkownika
iglo
Posty: 397
Rejestracja: 8 maja 2012, o 15:26

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: iglo »

Może tylko ostatnią listę przesunęli, a reszta będzie według planu?
zetuzetia
Posty: 341
Rejestracja: 30 wrz 2011, o 20:23

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: zetuzetia »

iglo pisze:Może tylko ostatnią listę przesunęli, a reszta będzie według planu?
chciałabym, ale nie wydaje mi się, żeby dzisiaj pojawiła się lista.
zetuzetia
Posty: 341
Rejestracja: 30 wrz 2011, o 20:23

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: zetuzetia »

Ogłoszenie wyników III rankingu na kierunek lekarski planowane w dniu 20.07.2012 zostało przesunięte na dzień 23.07.2012 (poniedziałek) po godzinie 14.00. Za przesunięcie terminu przepraszamy.
michal218
Posty: 19
Rejestracja: 7 lip 2012, o 18:32

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: michal218 »

Najgorzej. Kolejny zmarnowany weekend na czekaniu na wyniki rekrutacji. Dajcie mi chociaż cień nadziei na to, że w poniedziałek próg spadnie do 168
zetuzetia
Posty: 341
Rejestracja: 30 wrz 2011, o 20:23

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: zetuzetia »

michal218 pisze:Najgorzej. Kolejny zmarnowany weekend na czekaniu na wyniki rekrutacji. Dajcie mi chociaż cień nadziei na to, że w poniedziałek próg spadnie do 168
168 na luzie mnie bardziej urzadzaloby 167

Panna_Beatrycze
Posty: 104
Rejestracja: 11 lip 2012, o 20:52

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Panna_Beatrycze »

zetuzetia pisze:Ogłoszenie wyników III rankingu na kierunek lekarski planowane w dniu 20.07.2012 zostało przesunięte na dzień 23.07.2012 (poniedziałek) po godzinie 14.00. Za przesunięcie terminu przepraszamy.

Śląski Uniwersytecie Medyczny, zaprzestań tych złośliwości i daj żyć zestresowanym kandydatom!
zetuzetia
Posty: 341
Rejestracja: 30 wrz 2011, o 20:23

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: zetuzetia »

To jest próba charakteru ja 29.07 jadę na wakacje i chciałam do tego czasu mieć jasna sytuację, ale chyba się nie uda, buu

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 64 gości