Limity przyjęć na kierunek lekarski w 2012

Rozmowy na temat matury z biologii. odpowiedzi na trudne pytania, rozwiązywanie zadań, arkusze maturalne z biologii
_nd
Posty: 11
Rejestracja: 17 maja 2012, o 14:28

Re: Limity przyjęć na kierunek lekarski w 2012

Post autor: _nd »

Ja mam takie pytanie. Co mam wybrać: farmacja czy analityka? Ponieważ dostałam się na farmację płatną(mam póki co możliwość), a dzisiaj okazało się, że przyjęli mnie na analitykę, gdzie też chciałam iść, gdyby się nie udało z farmacją(stacjonarną). Nie wiem teraz, co robić. Bo boję się, że nie dam sobie rady na farmacji, a że po analityce będzie jeszcze gorzej z pracą niż po farmacji. Słyszałam też, że na początku poziom trudności tych studiów jest podobny. Siostra oczywiście mówi, żeby na analitykę, bo nie będę musiała tyle płacić. Chłopak zaś kurczowo trzyma się zostania przy farmacji, że na pewno sobie dam radę i muszę spróbować. Ale ja teraz nie wiem Niech ktoś poradzi, bo muszę dać odpowiedź do jutra
Ascara
Posty: 202
Rejestracja: 12 wrz 2007, o 16:19

Re: Limity przyjęć na kierunek lekarski w 2012

Post autor: Ascara »

Ja subiektywnie poradziłabym wybranie analityki. Farmacja? 5 lat po to, by stać w aptece za kasą? Może to stereotyp, ale i tak większość osób po tych studiach tak właśnie kończy.

Swoją drogą jednak to chyba nie jest dobry temat do tego typu pytań.
Awatar użytkownika
Refi
Posty: 139
Rejestracja: 13 lip 2012, o 10:41

Re: Limity przyjęć na kierunek lekarski w 2012

Post autor: Refi »

Chanell pisze:Przepraszam że tu ale tu najświeższe posty są.
Czy ktoś dostał się odwołania na leka? Warto skłądać?
ja czytałam, że odwołanie się składa tylko w wypadku, gdy uważasz, że proces rekrutacyjny został przeprowadzony nieprawidłowo, bo tak to by każdy pisał.
ale nie potrafię odpowiedzieć na 100%, moze jest jakaś opcja.
_nd
Posty: 11
Rejestracja: 17 maja 2012, o 14:28

Re: Limity przyjęć na kierunek lekarski w 2012

Post autor: _nd »

Wybaczcie, że pisałam nie na temat, ale jestem już taka zmęczona, a dalej nie podjęłam decyzji i tak szukam fora, które mają najświeższe posty
Awatar użytkownika
Refi
Posty: 139
Rejestracja: 13 lip 2012, o 10:41

Re: Limity przyjęć na kierunek lekarski w 2012

Post autor: Refi »

_nd pisze:Wybaczcie, że pisałam nie na temat, ale jestem już taka zmęczona, a dalej nie podjęłam decyzji i tak szukam fora, które mają najświeższe posty
to co ja mogę powiedzieć od siebie, masz na poprzedniej stronie, pisałam do osoby, która waha się pomiędzy dwiema uczelniami.
to jest Twój najważniejszy wybór w życiu, nie patrz na to co jest płatne a co nie, jeżeli na płatną farmę Cię stać.
przede wszystkim to jest decyzja na kilka najbliższych lat i to tylko Ty najlepiej wiesz, na jakie studia się najlepiej nadajesz. Nikt nie zna Cię lepiej niż Ty sama.
I nikt za Ciebie takiej decyzji nie podejmie. Za duża odpowiedzialność.
I myślę, że Ty już masz swojego faworyta, jeśli chodzi o kierunek, tylko piszesz tu, bo liczysz że ludzie powiedzą to, co chcesz usłyszeć.

Mam nadzieję, że podejmiesz słuszną decyzję, której nie będziesz żałowała.
Ja podobną niedawno podjęłam, też nie było łatwo.
Daj znać co postanowiłaś.
Powodzenia
Awatar użytkownika
milkteam
Posty: 108
Rejestracja: 17 mar 2011, o 17:59

Re: Limity przyjęć na kierunek lekarski w 2012

Post autor: milkteam »

Refi lubie to
winged-hands

Re: Limity przyjęć na kierunek lekarski w 2012

Post autor: winged-hands »

ja mam tylko takie małe pytanie, czy myślicie ze 166 pkt. uda mi się wślizgnąć na stomę lub na lekarski ? bo obecnie jestem 256 na liście na stomę i nie wiem, czy się bać czy nie. niby rekrutuję się również na ŚUM, ale najbardziej na świecie chciałabym się dostać do Gda. Póki co te progi trochę odstraszają.

jak zobaczyłam że mam 166 pkt to w sumie się bardzo ucieszyłam i po zeszłorocznych progach i pogłoskach, że w tym roku będą niższe to uważałam, że mi się uda, a teraz to mimo wszystko mega stres.

także będę bardzo wdzięczna za jakąkolwiek opinię .
Awatar użytkownika
Rafau
Posty: 99
Rejestracja: 20 lip 2012, o 13:10

Re: Limity przyjęć na kierunek lekarski w 2012

Post autor: Rafau »

Na ŚUMie mysle ze masz szanse, jesli nie w lipcu to we wrzesniu, co do Gdanska to ciezko mi cos powiedziec bo nie orientuje sie jak tam wyglada sytuacja.
winged-hands

Re: Limity przyjęć na kierunek lekarski w 2012

Post autor: winged-hands »

Rafau pisze:Na ŚUMie mysle ze masz szanse, jesli nie w lipcu to we wrzesniu, co do Gdanska to ciezko mi cos powiedziec bo nie orientuje sie jak tam wyglada sytuacja.

Dzięki . : ). ja właśnie bardziej pragnę Gda, więc to mój priorytet, ale mam nadzieję , że się uda.
Awatar użytkownika
Rafau
Posty: 99
Rejestracja: 20 lip 2012, o 13:10

Re: Limity przyjęć na kierunek lekarski w 2012

Post autor: Rafau »

winged-hands pisze:
Rafau pisze:Na ŚUMie mysle ze masz szanse, jesli nie w lipcu to we wrzesniu, co do Gdanska to ciezko mi cos powiedziec bo nie orientuje sie jak tam wyglada sytuacja.

Dzięki . : ). ja właśnie bardziej pragnę Gda, więc to mój priorytet, ale mam nadzieję , że się uda.
"Nieważne gdzie, ważne że lekarski
Awatar użytkownika
Refi
Posty: 139
Rejestracja: 13 lip 2012, o 10:41

Re: Limity przyjęć na kierunek lekarski w 2012

Post autor: Refi »

Rafau pisze:
winged-hands pisze:
Rafau pisze:Na ŚUMie mysle ze masz szanse, jesli nie w lipcu to we wrzesniu, co do Gdanska to ciezko mi cos powiedziec bo nie orientuje sie jak tam wyglada sytuacja.

Dzięki . : ). ja właśnie bardziej pragnę Gda, więc to mój priorytet, ale mam nadzieję , że się uda.
"Nieważne gdzie, ważne że lekarski
dokładnie.
winged-hands

Re: Limity przyjęć na kierunek lekarski w 2012

Post autor: winged-hands »

"Nieważne gdzie, ważne że lekarski
dokładnie.[/quote]


u mnie to niedokładnie tak działa
Awatar użytkownika
Rafau
Posty: 99
Rejestracja: 20 lip 2012, o 13:10

Re: Limity przyjęć na kierunek lekarski w 2012

Post autor: Rafau »



u mnie to niedokładnie tak działa
Gdy ma sie po 90% z bio i chem to tak, ma sie tam prawo wybrzydzac co do uczelni, ale 166 nie daje ci niestety zbyt wielkiego wyboru, wiec cos czuje ze i u Ciebie to jednak tak zadziala
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości