Kto do Lublina? INTEGRUJEMY SIĘ

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
consolida
Posty: 137
Rejestracja: 7 lip 2012, o 16:09

Re: Kto do Lublina? INTEGRUJEMY SIĘ

Post autor: consolida »

Podobno w połowie września będzie wiadomo.Ludzie nazywają naszą uczelnię uniwersytetem magicznym", gdzie samemu trzeba się pytać o wszystko, bo w ostatniej chwili podają coś do wiadomości. Poza tym jesteśmy królikami doświadczalnymi", bo mamy 5 lat studiów i różnie może być. Pewnie pod koniec września będzie już wszystko razem z planem zajęć Spokojnie, wszystkiego się dowiemy
Awatar użytkownika
eMeS
Posty: 233
Rejestracja: 8 kwie 2012, o 22:12

Re: Kto do Lublina? INTEGRUJEMY SIĘ

Post autor: eMeS »

W każdym razie Bochenka warto będzie mieć, bo nawet jeśli nie będzie go w literaturze ogólnej to będzie w uzupełniającej
________

Re: Kto do Lublina? INTEGRUJEMY SIĘ

Post autor: ________ »

hej witam wszytskich ktorzy wybrali uczelnie w Lublinie, ja rowniez tam sie wybieram ). Co do anatomii to slyszalam ze rowniez Gray obowiazuje.

Awatar użytkownika
Jaenelle
Posty: 142
Rejestracja: 24 maja 2011, o 16:01

Re: Kto do Lublina? INTEGRUJEMY SIĘ

Post autor: Jaenelle »

sylwia1508, nie wiem jak będzie z wami w tym roku, ale faktycznie testy były układane pod Graya. Jednak warto, a nawet trzeba umieć tego Bochenka na odpowiedź ustną. W Grayu wielu rzeczy nie ma (np. mózgowia), jest kupe błędów, momentami Gray sam sobie przeczy a taki odpływ chłonki, który asystenci wprost uwielbiają jest potraktowany bardzo po macoszemu. Mówi się, że anatomia jest jedna i nie ważne z czego się człowiek uczy i tak jest dobrze - to się można nieźle zdziwić.

consolida, to z tymi laureatami to był taki skrót myślowy. Ale i tak jak na Lublin jest sporo ludzi z wynikami 200.
kasiula_1205
Posty: 43
Rejestracja: 4 maja 2011, o 15:42

Re: Kto do Lublina? INTEGRUJEMY SIĘ

Post autor: kasiula_1205 »

Ja na razie chyba zaopatrzę się w Bochenka a co do Graya to może zajrzę do biblioteki.Wiecie jak to jest z biblioteką UM, możliwa jest rejestracja internetowa czy coć, bo pewnie wcześniej trzeba sobie kolejkę na niektóre książki zająć?
Awatar użytkownika
Jaenelle
Posty: 142
Rejestracja: 24 maja 2011, o 16:01

Re: Kto do Lublina? INTEGRUJEMY SIĘ

Post autor: Jaenelle »

kasiula_1205, można sobie założyć konto biblioteczne w internecie, tylko potem trzeba jechać do Lublina do biblioteki i osobiście je aktywować. A książki można zamawiać od 1 września. Bochenków w bibliotece jest dosyć sporo, w tamtym roku Grayów było ze 3 z czego 1 w czytelni. Mięli coś dokupić, ale nie wiem czy kupili.
kasiula_1205
Posty: 43
Rejestracja: 4 maja 2011, o 15:42

Re: Kto do Lublina? INTEGRUJEMY SIĘ

Post autor: kasiula_1205 »

ok dzięki za informacje bo na necie niczego dopatrzyć się nie można
________

Re: Kto do Lublina? INTEGRUJEMY SIĘ

Post autor: ________ »

Jaenelle pisze:kasiula_1205, można sobie założyć konto biblioteczne w internecie, tylko potem trzeba jechać do Lublina do biblioteki i osobiście je aktywować. A książki można zamawiać od 1 września. Bochenków w bibliotece jest dosyć sporo, w tamtym roku Grayów było ze 3 z czego 1 w czytelni. Mięli coś dokupić, ale nie wiem czy kupili.
co do Bochenkow - jest ich duzo? To znaczy czy wystarcza dla wszystkich chetnych studentow?

Awatar użytkownika
consolida
Posty: 137
Rejestracja: 7 lip 2012, o 16:09

Re: Kto do Lublina? INTEGRUJEMY SIĘ

Post autor: consolida »

Jaenelle dałabyś mi jakieś namiary na tą bibliotekę? Z góry dziękuję
Dudek
Posty: 345
Rejestracja: 13 maja 2008, o 23:11

Re: Kto do Lublina? INTEGRUJEMY SIĘ

Post autor: Dudek »

w innym miejscu się aktywuje kartę (w BG) a w innym odbiera książki (czytelnia na akademikach).lt- chyba, że coś się zmieniło.
Awatar użytkownika
eMeS
Posty: 233
Rejestracja: 8 kwie 2012, o 22:12

Re: Kto do Lublina? INTEGRUJEMY SIĘ

Post autor: eMeS »

We wtorek robimy spotkanie integracyjne w Lublinie. Będzie piwo, może uda się wybrać na tor kartingowy w Olimpie albo na jakąś inną atrakcję. Zapraszam
________

Re: Kto do Lublina? INTEGRUJEMY SIĘ

Post autor: ________ »

eMeS pisze:We wtorek robimy spotkanie integracyjne w Lublinie. Będzie piwo, może uda się wybrać na tor kartingowy w Olimpie albo na jakąś inną atrakcję. Zapraszam
ajj szkoda ze nie pod koniec wrzesnia.
Zycze udanej zabawy!

Awatar użytkownika
eMeS
Posty: 233
Rejestracja: 8 kwie 2012, o 22:12

Re: Kto do Lublina? INTEGRUJEMY SIĘ

Post autor: eMeS »

Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zrobić też pod koniec września
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 73 gości