audiofonologia 2012

Wzajemne pomoc w wyborze prawidłowego kierunku studiów. Omówienie zasad rekrutacji na poszczególne uczelnie. Pomoc w adaptacji i nauce na studiach.
domaja
Posty: 35
Rejestracja: 9 lip 2012, o 15:44

Re: audiofonologia 2012

Post autor: domaja »

teraz już nie przysyłają mi wiadomości o tym, ale na samym początku był 272,4 a potem 262,6 chyba. A wybierasz się może do ans?
Carla
Posty: 37
Rejestracja: 6 wrz 2011, o 17:25

Re: audiofonologia 2012

Post autor: Carla »

domaja pisze: na elektro moja koleżnaka się dostała, ale jeszcze nie wie jaka matma i fizyka ją tam czeka .
Matematyka i fizyka nie są wielkim problemem na elektro
domaja
Posty: 35
Rejestracja: 9 lip 2012, o 15:44

Re: audiofonologia 2012

Post autor: domaja »

ponoć tak zresztą z tego co wiem także na audio nie są problemem, ja w sumie lubię nawet matmę tylko mi się nie chce . Ale jak tzreba to trzeba, trochę jest na tym kierunku zapychaczy, ale to prawdopodobnie na większości studiów tak jest
Carla, a Ty co studiujesz elektro właśnie?
Carla
Posty: 37
Rejestracja: 6 wrz 2011, o 17:25

Re: audiofonologia 2012

Post autor: Carla »

Tak, ja studiuję elektro Teraz będę na II roku.
domaja
Posty: 35
Rejestracja: 9 lip 2012, o 15:44

Re: audiofonologia 2012

Post autor: domaja »

a podoba Ci się ten kierunek? Pytam w imieniu mojej koleżanki, teraz dopiero bd na I roku.
Carla
Posty: 37
Rejestracja: 6 wrz 2011, o 17:25

Re: audiofonologia 2012

Post autor: Carla »

Generalnie tak, choć nie satysfakcjonuje mnie w pełni.
Gdyby Twoja koleżanka miała jakieś pytania to możemy ustalić jakąś formę kontaktu (żeby nie offtopować w tym temacie) i podzielę się z Nią moimi wrażeniami i doświadczeniem
domaja
Posty: 35
Rejestracja: 9 lip 2012, o 15:44

Re: audiofonologia 2012

Post autor: domaja »

super myślę, że masz fejsa P napisz mi na priv jak się nazywasz, a ja jej przekażę, jak bd mieć pytania to napisze
domaja
Posty: 35
Rejestracja: 9 lip 2012, o 15:44

Re: audiofonologia 2012

Post autor: domaja »

Carla, a keidy przyszedł Ci list z wumu? Pod koniec lipca czy w sierpniu dopiero? Pamiętasz może?
Carla
Posty: 37
Rejestracja: 6 wrz 2011, o 17:25

Re: audiofonologia 2012

Post autor: Carla »

Pod koniec lipca. Nie jestem pewna, ale chyba jakoś na początku ostatniego tygodnia (27 lipca na pewno już go miałam, nie wiem kiedy przyszedł)
domaja
Posty: 35
Rejestracja: 9 lip 2012, o 15:44

Re: audiofonologia 2012

Post autor: domaja »

aha a byłaś na tym integralu z Wumu? Bo ja coś tam słyszałam, że w tym roku do Włoch się jedzie. Nie wiem czy te wyjazdy są obowiązkowe czy nie? Nic nam nie mówią
Carla
Posty: 37
Rejestracja: 6 wrz 2011, o 17:25

Re: audiofonologia 2012

Post autor: Carla »

Z tego co czytałam, to w tym roku jest też znowu organizowany przez Samorząd Studentów wyjazd integracyjny do Chłapowa.

Oczywiście te wyjazdy nie są obowiązkowe. Ja na żadnym nie byłam.
domaja
Posty: 35
Rejestracja: 9 lip 2012, o 15:44

Re: audiofonologia 2012

Post autor: domaja »

ok dzięki za te wszystkie odp zawsze możesz mnie znaleźć na fejsie. Moja koleżanka ola też chętnie Cię pozna, jak wróci z wakacji myślę, że się odezwie do Ciebie.

A jak ogólnie podoba Ci się wum? I jak wygląda sprawa z książkami? Kupować czy nie? Bo chyba ta biblioteka całkiem nieźle tam funkcjonuje
Carla
Posty: 37
Rejestracja: 6 wrz 2011, o 17:25

Re: audiofonologia 2012

Post autor: Carla »

W sumie jak do tej pory nie potrzebowałam jakiejś gigantycznej ilości książek - ale te które chciałam wypożyczyć były zazwyczaj dostępne w bibliotece.
Musiałabyś się dowiedzieć od kogoś, kto I rok audiofonologii ma za sobą, które książki są niezbędne i czy są takie w które warto zainwestować.

A ogólnie na WUM nie narzekam. Wiadomo, że wrażenia będą zależały od kierunku i od Twoich oczekiwań. Na pewno znajdzie się mnóstwo rzeczy, które Cię rozczarują - ale możliwe, iż znajdą się takie, które pokochasz
Dobijające jest na pewno załatwianie formalności, każda wizyta w Dziale Obsługi Studenta kończy się dla mnie zazwyczaj rozstrojem nerwowym
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości