Kto do Lublina? INTEGRUJEMY SIĘ

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Jaenelle
Posty: 142
Rejestracja: 24 maja 2011, o 16:01

Re: Kto do Lublina? INTEGRUJEMY SIĘ

Post autor: Jaenelle »

sylwia1508 pisze:
Jaenelle pisze:kasiula_1205, można sobie założyć konto biblioteczne w internecie, tylko potem trzeba jechać do Lublina do biblioteki i osobiście je aktywować. A książki można zamawiać od 1 września. Bochenków w bibliotece jest dosyć sporo, w tamtym roku Grayów było ze 3 z czego 1 w czytelni. Mięli coś dokupić, ale nie wiem czy kupili.
co do Bochenkow - jest ich duzo? To znaczy czy wystarcza dla wszystkich chetnych studentow?

Pewnie. Wystarcza dla każdego. Tym bardziej, że dużo ludzi ma swoje, a to kupione, a to odziedziczone.
Biblioteka Studencka jest na Chodźki w DS nr 4 w piwnicy Natomiast Bibliotek Główna jest na ulicy Szkolnej - to boczna uliczka Lubartowskiej.
________

Re: Kto do Lublina? INTEGRUJEMY SIĘ

Post autor: ________ »

eMeS pisze:Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zrobić też pod koniec września
wtedy tez pewnie wiecej ludzi by bylo nie z Lublina juz zakwaterowani w swoich stancjach/akademikach itp, w tym ja ja na to spotkanie wrzesniowe sie na 100 % pisze!



________

Re: Kto do Lublina? INTEGRUJEMY SIĘ

Post autor: ________ »

Jaenelle pisze:
sylwia1508 pisze:
Jaenelle pisze:kasiula_1205, można sobie założyć konto biblioteczne w internecie, tylko potem trzeba jechać do Lublina do biblioteki i osobiście je aktywować. A książki można zamawiać od 1 września. Bochenków w bibliotece jest dosyć sporo, w tamtym roku Grayów było ze 3 z czego 1 w czytelni. Mięli coś dokupić, ale nie wiem czy kupili.
co do Bochenkow - jest ich duzo? To znaczy czy wystarcza dla wszystkich chetnych studentow?

Pewnie. Wystarcza dla każdego. Tym bardziej, że dużo ludzi ma swoje, a to kupione, a to odziedziczone.
dziekuje za odpowiedz

Awatar użytkownika
consolida
Posty: 137
Rejestracja: 7 lip 2012, o 16:09

Re: Kto do Lublina? INTEGRUJEMY SIĘ

Post autor: consolida »

Jaenelle dzięki . Tobie, Dudek też Podobnie jak sylwia1508 piszę się na spotkanie integracyjne pod koniec września, bo będę już zakwaterowana w Lublinie
theNaturat
Posty: 16
Rejestracja: 6 lip 2012, o 18:30

Re: Kto do Lublina? INTEGRUJEMY SIĘ

Post autor: theNaturat »

Ja też, ostatni tydzień wrześnie będę w Lublinie
Awatar użytkownika
consolida
Posty: 137
Rejestracja: 7 lip 2012, o 16:09

Re: Kto do Lublina? INTEGRUJEMY SIĘ

Post autor: consolida »

A będzie ktoś z was mieszkał w akademikach na Chodźkach?
David
Posty: 903
Rejestracja: 17 mar 2008, o 22:15

Re: Kto do Lublina? INTEGRUJEMY SIĘ

Post autor: David »

Bochenków w bibliotece jest dosyć sporo, w tamtym roku Grayów było ze 3 z czego 1 w czytelni. Mięli coś dokupić, ale nie wiem czy kupili.

Sam nie kupowałem dziadostwa pt. Gray, dokupili, w bibliotece jest już dość dużo egzemplarzy- pojawiły się one nie długo przed naszym 1 kolokwium testowym (klatka piersiowa) gdzieś w listopadzie.

Z literaturą uzupełniającą i podstawową nie ma się co przejmować, jeśli będziecie mieć z jakimś starszym asystentem, który uczy na Bochenku od 100 lat (co wcale nie jest złe! Nie bać się tych asystentów, no może z 1 wyjątkiem), to wtedy nie ma co patrzeć nawet do Graya. Kochałem zdanie Bochenek jest na liście literatury uzupełniającej, to proszę sobie uzupełnić WSZYSTKO z Bochenka .

Co do anatomii wszystko zależy od tego, jakie będziecie mieć cięcia godzinowe w przedmiotach, bo jeśli zrobią coś takiego jak w Krakowie, to praktykowanie Bochenka będzie po prostu fizycznie dla Was, studentów, niewykonalne. Pozostaje czekać i zobaczyć co się zmieni .


Gratuluję wszystkim pierwszorocznym! Jeśli macie pytania- pisać

Pozdrawiam!
D.
lykorz
Awatar użytkownika
consolida
Posty: 137
Rejestracja: 7 lip 2012, o 16:09

Re: Kto do Lublina? INTEGRUJEMY SIĘ

Post autor: consolida »

Ja mam pytanie co trzeba kupić na zajęcia z anatomii? Bo słyszałam, że fartuch i chustę jakąś.Kiedy pasuje to mieć?
David
Posty: 903
Rejestracja: 17 mar 2008, o 22:15

Re: Kto do Lublina? INTEGRUJEMY SIĘ

Post autor: David »

Na anatomię musisz mieć biały fartuch anatomiczny- czyli taki wiązany z tyłu (do kupienia albo za duże pieniądze w Ambulansie/Medisquadzie w Lublinie, lub za grosze na allegro z wojska), panie chustkę białą na głowę, panowie czepek/furażerkę- do dostania nawet w sklepie w Collegium Anatomicum, oraz białe buty lekarskie na zmianę- koniecznie z zakrytymi palcami!

Powyższe rzeczy należy mieć już na 1 zajęcia z anatomii.

Na biologię (nie wiem czy ją będziecie mieć)- zwykły fartuch, taki rozpinany z przodu (nie ma znaczenia czy ma jakieś loga firm, czy kolorowe wstawki) plus owe buty na zmianę.
lykorz
phiphiphi
Posty: 6
Rejestracja: 23 lip 2012, o 15:30

Re: Kto do Lublina? INTEGRUJEMY SIĘ

Post autor: phiphiphi »

Witam wszystkich D Jestem Kasia z Tychów i też będę studiować jednolitą medycynę z wamiD Od razu pytam, ktoś z was idzie do akademiku ? Bo szukam współlokatorek
Awatar użytkownika
consolida
Posty: 137
Rejestracja: 7 lip 2012, o 16:09

Re: Kto do Lublina? INTEGRUJEMY SIĘ

Post autor: consolida »

Ja idę na akademik
David, dzięki za informację. To powoli będę szukać tych fartuchów w internecie do kupienia
phiphiphi
Posty: 6
Rejestracja: 23 lip 2012, o 15:30

Re: Kto do Lublina? INTEGRUJEMY SIĘ

Post autor: phiphiphi »

pokój 2 osobowy czy 3 osobowy ?
Awatar użytkownika
consolida
Posty: 137
Rejestracja: 7 lip 2012, o 16:09

Re: Kto do Lublina? INTEGRUJEMY SIĘ

Post autor: consolida »

2 osobowy w pierwszej kolejności, jak nie to 3 osobowy
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości