ŚUM - rekrutacja

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Refi
Posty: 139
Rejestracja: 13 lip 2012, o 10:41

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Refi »

Refi pisze:
dragonfly pisze:pisiamisia, też to widziałam.i dziwi mnie to że teraz przyjęto 511 osób a w II liście 523 o ile dobrze pamiętamnie wiem z czego to wynika.

z tego, że nie ma takie kryterium, wg którego można by było odciąć listę idealnie po 508 osobie. Dlatego nigdy nie zaczyna studiów tyle osób, ile zostało przyjętych.
Oczywiście są takie uczelnie któe są bardziej dokłądne, np. Poznań patrzy na średnią -.-

Dlatego nigdy nie jest zakwalifikowanych tyle osób, ile jest miejsc.*
pisiamisia
Posty: 38
Rejestracja: 9 maja 2011, o 12:34

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: pisiamisia »

penguin, kocham Twój optymizm czyżby też śumowe oczekiwanie?
michal218
Posty: 19
Rejestracja: 7 lip 2012, o 18:32

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: michal218 »

pisiamisia pisze:Widzieliście listę? Ale chamówka, nie przyjęli jedynej osoby z biologią 88% ale 168 pktami.
MEGA CHAMÓWA. tez mam 168, tylko biol 85 i też mnie nie przyjęli xd Chciałem już dziś cieszyć się ze zwycięstwa z śum, a tu niespodzianka jeszcze muszę czekać na kolejną listę. która bedzie.xyz? Wielka niewiadoma. Wg planu w piątek, wg opóźnień w poniedziałek pewnie.

Życzę wszystkim (jeszcze) niezakwalifikowanym wytrwałości w czekaniu! a zakwalifikowanym. gratuluję!
pisiamisia
Posty: 38
Rejestracja: 9 maja 2011, o 12:34

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: pisiamisia »

Tak jak wyżej już ktoś wytłumaczył nie mogli poprzyjmować tych niżej.
Ale gratuluję in advance
david1093
Posty: 54
Rejestracja: 30 cze 2012, o 22:29

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: david1093 »

Nastepna lista to pewnie znowu bedzie 168 tylko mniejszy warunek z biologi, bo zostalo jeszcze masa ludzi z 168
Ja z 167 bylem taki spokojny o SUM a tu sie okazuje ze jedyna nadzieja to wrzesien.Straszna lipaa
pisiamisia
Posty: 38
Rejestracja: 9 maja 2011, o 12:34

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: pisiamisia »

No właśnie ja też spałam w miarę spokojnie, ale teraz nie wiem co mam myślec, zawsze niby spadało o 10 pkt, ale kto wie jak będzie w tym roku.
Awatar użytkownika
Sorymina
Posty: 304
Rejestracja: 8 lis 2008, o 14:51

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Sorymina »

michal218, mam to samo. Jestem mega wkurzona, tym bardziej, że wyjeżdżam w przyszłym tygodniu i nie wiem, czy zdążę wszystko pozałatwiać.
W ogóle co się dzieje z tymi programi w tym roku? To jest jakiś żart, żeby próg spadł o 1 pkt.
Awatar użytkownika
milkteam
Posty: 108
Rejestracja: 17 mar 2011, o 17:59

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: milkteam »

jakie 167 i wrzesien przeciez to bedzie 4 lista jak wy łąpiecie niepotrzebnie spine :O
Awatar użytkownika
iglo
Posty: 397
Rejestracja: 8 maja 2012, o 15:26

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: iglo »

Przed wrześniem powinny być jeszcze 2 listy więc na lajcie wejdą wszystkie osoby ze 168 i 167
Epinefryna

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Epinefryna »

pisiamisia, liczę na Lublin albo Białystok, a jeśli się jakimś cudem nie uda (panika ), to pójdę na niestacjo tam albo w Warszawie. Składałam na ŚUM myślą o zwalonej maturze i żeby w razie co na płatne tam iść bo jest najniższy próg, ale, że się udało napisać dobrze to możecie już opuścić listę o 1 osobę powodzenia
Awatar użytkownika
indiana
Posty: 574
Rejestracja: 2 kwie 2011, o 17:26

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: indiana »

Epinefryna pisze:pisiamisia, liczę na Lublin albo Białystok, a jeśli się jakimś cudem nie uda (panika ), to pójdę na niestacjo tam albo w Warszawie. Składałam na ŚUM myślą o zwalonej maturze i żeby w razie co na płatne tam iść bo jest najniższy próg, ale, że się udało napisać dobrze to możecie już opuścić listę o 1 osobę powodzenia

A jeśli nie dostaniesz się ani do Bialegostoku ani do Lublina, to wolisz pójść na płatne niż na stacjo na ŚUM? O.o
Awatar użytkownika
szczawiooctan
Posty: 20
Rejestracja: 3 lip 2012, o 14:20

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: szczawiooctan »

indiana pisze:
Epinefryna pisze:pisiamisia, liczę na Lublin albo Białystok, a jeśli się jakimś cudem nie uda (panika ), to pójdę na niestacjo tam albo w Warszawie. Składałam na ŚUM myślą o zwalonej maturze i żeby w razie co na płatne tam iść bo jest najniższy próg, ale, że się udało napisać dobrze to możecie już opuścić listę o 1 osobę powodzenia

A jeśli nie dostaniesz się ani do Bialegostoku ani do Lublina, to wolisz pójść na płatne niż na stacjo na ŚUM? O.o
Trochę tego nie ogarniam, wolisz wydać pieniądze rodziców (ponad 100 tys!) niż studiować za darmo na ŚUMie? Nie oceniam ani nic, ale nie mieści mi się to w głowie, że można mieć takie podejście o
Awatar użytkownika
Refi
Posty: 139
Rejestracja: 13 lip 2012, o 10:41

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Refi »

szczawiooctan pisze:
indiana pisze:
Epinefryna pisze:pisiamisia, liczę na Lublin albo Białystok, a jeśli się jakimś cudem nie uda (panika ), to pójdę na niestacjo tam albo w Warszawie. Składałam na ŚUM myślą o zwalonej maturze i żeby w razie co na płatne tam iść bo jest najniższy próg, ale, że się udało napisać dobrze to możecie już opuścić listę o 1 osobę powodzenia

A jeśli nie dostaniesz się ani do Bialegostoku ani do Lublina, to wolisz pójść na płatne niż na stacjo na ŚUM? O.o
Trochę tego nie ogarniam, wolisz wydać pieniądze rodziców (ponad 100 tys!) niż studiować za darmo na ŚUMie? Nie oceniam ani nic, ale nie mieści mi się to w głowie, że można mieć takie podejście o

no właśnie.
pieniądze RODZICÓW.
i mamy odpowiedź.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości