AWF? Co trzeba zdawać na maturze????

Wzajemne pomoc w wyborze prawidłowego kierunku studiów. Omówienie zasad rekrutacji na poszczególne uczelnie. Pomoc w adaptacji i nauce na studiach.
Martyna

Re: AWF? Co trzeba zdawać na maturze????

Post autor: Martyna »

wiesz co na stronie nie bardzo jest to napisane bo gdyby było to bym sie tutaj nie pytała:/
owca2

Re: AWF? Co trzeba zdawać na maturze????

Post autor: owca2 »

mam pytanie czy,Żeby dostać sie na awf trzeba zdawać aŻ 5 przedmiotów na maturze?
Marcin
Posty: 34
Rejestracja: 24 maja 2007, o 22:29

Re: AWF? Co trzeba zdawać na maturze????

Post autor: Marcin »

Zależy od wymagań uczelni. Jeśli tak to najwyżej będziesz miał 0pkt z tego przedmiotu przy rekrutacji
Awatar użytkownika
tin
Posty: 1491
Rejestracja: 18 lip 2006, o 15:29

Re: AWF? Co trzeba zdawać na maturze????

Post autor: tin »

Ja sie nie spotkalem z AWF-em, który wymaga az tyle. 4 chyba bylo najwięcej. Ale w wiekszości 2 wystarczą zupełnie(jeszcze kierunek jest wazny). Pozatym nawet z 0 pkt z jednego przedmiotu i światnie zdaną sprawnościówka(ew. dodatkowe punkty za klase mistrzowską) można się dostać bez problemu.
kaska

Re: AWF? Co trzeba zdawać na maturze????

Post autor: kaska »

Prosze barzdo mi zalezy na odpowiedzi a mam kilka pytan . wiec hccialbym sie dostac na awf we wroclawiu i tu zaczynaj sie schody : czy musze wybrac jeden wydzial? jak juz wybieram ten wydzial np wychowania fizycznego to czy ptem musze wybrac jeden kierunek ? a jak juz wybieram kierunek to tam juz jest tak naplatane i nie wiem wlasciwe co bede robic na tych studiach i co po nich bede mogla? ptrosze pomozcie jak to mam powybierac zeby bylo jak najbardziej zwiazane z zeglarstwem =) wytlumaczcie mi jakos jak to dziala bo ja sei juz pogubilam
Maturzystka
Posty: 46
Rejestracja: 1 lip 2007, o 23:18

Re: AWF? Co trzeba zdawać na maturze????

Post autor: Maturzystka »

Zazwyczaj nie patrzą na przedmioty jakie zdaje się na maturze(chociaż podobno na którymś AWF-ie wymagają biologie).O terminy egzaminów sprawnościowych trzeba dowiadywać się na samych uczelniach.Zazwyczaj każda uczelnia sama ustala określone progi,czasy itd.Teraz nawet klasa mistrzowska nie zwalnia z egzaminów sprawnościowych.
Awatar użytkownika
tin
Posty: 1491
Rejestracja: 18 lip 2006, o 15:29

Re: AWF? Co trzeba zdawać na maturze????

Post autor: tin »

Co ty za głupoty wypiszujesz. Wszedzie na AWF-y sa wymagane jakis przedmioty i oprocz biologii sa tez inne(zazwyczaj sa dwa). jak masz dobrze napisane, a sprawnosciowy pojdzie ci srednio to masz wieksze sznase sie dostac niz z matura na 30 % i full sprawnosciowka. Tak było kiedys. A klasa mistrzowska nigdy juz od kilku dobrych lat nie zwalnia ze sprawnościowych i to mozna sobie przeczytac na stronie interentowej. Za klase mistrzowska sa za to dodatkowe punkty(nawet cakiem sporo-zalezy od dyscypliny).
Studentka AWF
Posty: 1
Rejestracja: 11 lip 2007, o 16:44

Re: AWF? Co trzeba zdawać na maturze????

Post autor: Studentka AWF »

Jeszcze 2 lata temu w Gdańsku na AWF-ie klasa mistrzowska zwalniała z egzaminów.Nie mieli wtedy określonych wymagań co do zdawanych przedmiotów na maturze.A ze świadectwa ukończenia szkoły brali i sumowali wedle kandydata biologie albo chemie,historie albo geografie,fizyke albo matme i w-f oczywiście.Później patrzyli na egzamin spawnościowy i wyniki matur.Nie było tak,że jeśli ktoś dobrze napisała mature i słabiej zaliczył sprawnościowy to się dostał.
Awatar użytkownika
tin
Posty: 1491
Rejestracja: 18 lip 2006, o 15:29

Re: AWF? Co trzeba zdawać na maturze????

Post autor: tin »

Progi nie sa powalajace na AWF. Dlatego na niektorych wystarczy sredni poziom sprawnosciowki. To sie wszystko na punkty teraz przelicza. Dlatego mozna miec gorszy, a nie jak kiedys trzeba byl miec okreslone rezultaty.
asdf
Posty: 2
Rejestracja: 26 wrz 2007, o 13:04

Re: AWF? Co trzeba zdawać na maturze????

Post autor: asdf »

Witam! Mam pytanie co trzeba eraz zdawać na maturze żeby dostać sie na AWF- turystykę i rekreację?
???

Re: AWF? Co trzeba zdawać na maturze????

Post autor: ??? »

Ja teŻ mam pytanko dot. turystyki i rekreacji-na ten kierunek tez jest taki sam test sprawnosciowy I jezeli nie jestem dobra z w-fu, nic nie trenuję (ale ten kierunek mnie interesuje), to nie mam szans startować i ewentualnie dostać się na niego
???

Re: AWF? Co trzeba zdawać na maturze????

Post autor: ??? »

Aha jeszcze jededo-myślałam o AWF-ie we Wrocławiu:))
Paulina

Re: AWF? Co trzeba zdawać na maturze????

Post autor: Paulina »

Co trzeba zdawac na maturze zeby dostac sie na awf we wroclawiu, krakowie lub warszawie?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość