FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
honey111
Posty: 34
Rejestracja: 4 lip 2012, o 14:36

Re: FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Post autor: honey111 »

na pewno!:)
a z jakiej dzielnicy będziesz dojeżdżać?
biedra
Posty: 15
Rejestracja: 24 lip 2012, o 15:40

Re: FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Post autor: biedra »

z centrum, będę mieszkać niedaleko katedry, a do Ciebie gdzie wpadać na imprezy ? D
honey111
Posty: 34
Rejestracja: 4 lip 2012, o 14:36

Re: FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Post autor: honey111 »

osiedle 1000lecia, niedaleko centrum
biedra
Posty: 15
Rejestracja: 24 lip 2012, o 15:40

Re: FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Post autor: biedra »

jak byłam zawieźć papiery to z Zawodzia trawajem ,a potem 18 na Dandówka Skrzyżowanie , chyba jakoś tak,mówiąc dokladniej. Szczerzę mówiąc to się w ogóle nie orientuje,mieszkam 2 godziny drogi od Katowic D żeby się tylko nie zgubić i żule z Sosnowca mnie nie zjadły i będzie dobrze ! D bez obrazy jeśli ktoś jest z Sosnowca,ale ostatnio taki nieprzyjemny pan mi towarzyszył na przystanku D
Awatar użytkownika
Namine
Posty: 455
Rejestracja: 19 lip 2011, o 14:26

Re: FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Post autor: Namine »

Spoko, w Sosnowcu to normalne Kiedyś na przystanku Rybna (tam się wysiada na wykłady) dziewczyny widziały pewnego pana z opuszczonymi spodniami. a później wstał i przebiegł przez tory ze spodniami w kostkach
Znowuż na Ostrogórskiej dość popularny swego czasu był w podziemnym przejściu inny pan, zajmujący się swoim. sprzętem

Upsss. to chyba nie była dobra reklama
biedra
Posty: 15
Rejestracja: 24 lip 2012, o 15:40

Re: FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Post autor: biedra »

haha , będą nowi znajomi ! takich nigdy za mało
Awatar użytkownika
eNIKaTe
Posty: 411
Rejestracja: 2 lip 2010, o 15:51

Re: FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Post autor: eNIKaTe »

Ja też mam jeszcze materiały a bać należy sie jedynie Joli bo jak się na Ciebie uweźmie to przekichane. W ogóle cała katedra chemii ogólnej jest specyficzna
honey111
Posty: 34
Rejestracja: 4 lip 2012, o 14:36

Re: FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Post autor: honey111 »

kogo? dd
biedra
Posty: 15
Rejestracja: 24 lip 2012, o 15:40

Re: FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Post autor: biedra »

co kogo ? d
zimnazośka
Posty: 127
Rejestracja: 28 kwie 2009, o 22:10

Re: FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Post autor: zimnazośka »

Orientujecie się może jak to jest z opłatą za indeks i legitymację? Zapłaciłam już 21 zł na analitykę i się zastanawiam czy muszę płacić kolejne na farmację teraz. Nie mogą sobie pobrać stamtąd?
Awatar użytkownika
Izuszka
Posty: 68
Rejestracja: 16 sie 2010, o 12:24

Re: FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Post autor: Izuszka »

biedra nic się nie martw, ja też nie miałąm na farmacji nikogo znajomego ]
Awatar użytkownika
Glina
Posty: 892
Rejestracja: 13 wrz 2010, o 12:50

Re: FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Post autor: Glina »

Ludzie gdzie jest podanie o akademik na analityke medyczną na ŚUM? bo ja tam widze, tylko na wydziały lekarskie.

Jeśli ktoś jest zorientowany to proszę o rade w kwestii:
Dostałem się na analitykę medyczną na ŚUM jednak czakam aż dostane się na analityke do Wrocławia i nie wiem co mam zrobic jesli chodzi o akademik (tylko na to mnie stac). Mam skladac podanie o akademik na SUM i pozniej jesli dostane moge z niego zrezygnowac?
Jeszcze jedno pytanie. Dostane sie na analityke do Wroclawia we wrzesniu a podanie o akademik mozna skladac do konca sierpnia. Czy moge zlozyc podanie o akademik nie bedac jeszcze studentem?

Dzieki za wszelkie informacje
zimnazośka
Posty: 127
Rejestracja: 28 kwie 2009, o 22:10

Re: FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Post autor: zimnazośka »

zakodowałam, że tramwaj 27 mnie dowiezie na miejsce, ale chcąc trafić do Katowic z ul. Jedności w Sc muszę się wracać np. na dworzec PKP czy jedzie coś bezpośrednio?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości