ŚUM - rekrutacja

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Zapatrzona
Posty: 21
Rejestracja: 3 lip 2012, o 12:49

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Zapatrzona »

Na stronie jest i zaświadczenie, a dokładniej wzór i skierowanie musiałam pokazać lekarzowi czynniki na które jesteśmy narażeni żeby mi ten papierek podpisał. Jeszcze mnie straszył, że nie ma uprawnień do promieniowania i nie wie czy uczelnia to zaakceptuje. Na szczęście nie robili problemu.a i tak najlepszy punkt z zagrożen to: stały, duży napływ informacji do tego uprawnienia miał

Mikolai
Posty: 337
Rejestracja: 26 kwie 2011, o 10:35

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Mikolai »

Powiedźcie mi proszę czy muszę wziąć coś oprócz podania ze strony,dowodu uiszczenia opłaty rekrutacyjnej, oryginału świadectwa dojrzałości, zaświadczenia lekarskiego, trzech kolorowych zdjęć.
Canis92
Posty: 130
Rejestracja: 31 maja 2012, o 10:18

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Canis92 »

Długopis
littlepiggy
Posty: 49
Rejestracja: 6 lip 2012, o 11:51

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: littlepiggy »

Mikolai, 21 zł na opłatę za legitymację i indeks

Jadę jednak jutro i też mam pytanie: czy mam papiery pakować w jakąś gustowną teczkę czy Panie i tak zwiną to w swój segregator czy coś?
Awatar użytkownika
sookie
Posty: 27
Rejestracja: 20 lip 2012, o 11:51

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: sookie »

Mikolai pisze:Powiedźcie mi proszę czy muszę wziąć coś oprócz podania ze strony,dowodu uiszczenia opłaty rekrutacyjnej, oryginału świadectwa dojrzałości, zaświadczenia lekarskiego, trzech kolorowych zdjęć.

musisz na dzien dobry isc do kasy(jest na parterze, od razu mowie, zebys z 4 pietra nie musial leciec znowu xp) i zaplacic 21zl za indeks i legitymacje i pani tam da Ci kwitek ktory musisz dolaczyc do dokumentów ))

musisz miec tez KSERO DOWODU OSOBISTEGO(i miec dowod ze sobą bo pani w dziekanacie musi go poswiadczyc).

littlepiggy- jest wzór do opisania teczki, masz to w pliku na stronie sum!
Ach, i teczka musi być biała WIĄZANA, nie z gumką lt
Awatar użytkownika
Refi
Posty: 139
Rejestracja: 13 lip 2012, o 10:41

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Refi »

Mikolai pisze:Powiedźcie mi proszę czy muszę wziąć coś oprócz podania ze strony,dowodu uiszczenia opłaty rekrutacyjnej, oryginału świadectwa dojrzałości, zaświadczenia lekarskiego, trzech kolorowych zdjęć.

no to już jest lekka przesada, wszystko jest na stronie!
a jak źle powiemy to będzie na nas?
Awatar użytkownika
Refi
Posty: 139
Rejestracja: 13 lip 2012, o 10:41

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Refi »

littlepiggy pisze:Mikolai, 21 zł na opłatę za legitymację i indeks

Jadę jednak jutro i też mam pytanie: czy mam papiery pakować w jakąś gustowną teczkę czy Panie i tak zwiną to w swój segregator czy coś?

słyszałam że trzeba do Zabrza, ja w Katowicach miałam wszystko w jednej koszulce.
littlepiggy
Posty: 49
Rejestracja: 6 lip 2012, o 11:51

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: littlepiggy »

sookie, a jesteś pewny, że w Katowicach też są takie RESTRYKCYJE z tą teczką? Bo coś mi świta, że tam aż tak na to nie patrzą. Ale spoko. Przygotuję się odpowiednio bo w domu mam naprawdę spooory zapas teczek wiązanych
Mikolai
Posty: 337
Rejestracja: 26 kwie 2011, o 10:35

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Mikolai »

Dzięki za informacje. Wiem, że jest na stronie, po prostu chcę się upewnić.
Ostatnio zmieniony 24 lip 2012, o 20:53 przez Mikolai, łącznie zmieniany 1 raz.
moki
Posty: 121
Rejestracja: 21 mar 2012, o 09:33

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: moki »

ja nie dawałam żadnej teczki, zapakowali do swojej wydrukowali to co jest na stronie 1 podania, przykleili powsadzali dokumenty i siema
Awatar użytkownika
sookie
Posty: 27
Rejestracja: 20 lip 2012, o 11:51

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: sookie »

littlepiggy pisze:sookie, a jesteś pewny, że w Katowicach też są takie RESTRYKCYJE z tą teczką? Bo coś mi świta, że tam aż tak na to nie patrzą. Ale spoko. Przygotuję się odpowiednio bo w domu mam naprawdę spooory zapas teczek wiązanych


nie napisalas ze chodzi o Kato, wybacz !

w Katowicach nie trzeba, panie sobie same pakują gdzie chcą )
littlepiggy
Posty: 49
Rejestracja: 6 lip 2012, o 11:51

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: littlepiggy »

sookie, właśnie się sama popukałam w moją mądrą główkę.
Chyba muszę sobie jakiś podpis przyszykować, tak dla jasności
Ale i tak dzięki
Mikolai
Posty: 337
Rejestracja: 26 kwie 2011, o 10:35

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Mikolai »

moki, Refi, ile wam zajęło samo składanie dokumentów? Jest ryzyko, że się nie wyrobią i każą na drugi dzień przyjść?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości