ŚUM - rekrutacja

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Refi
Posty: 139
Rejestracja: 13 lip 2012, o 10:41

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Refi »

Mikolai pisze:moki, Refi, ile wam zajęło samo składanie dokumentów? Jest ryzyko, że się nie wyrobią i każą na drugi dzień przyjść?

wiesz co to wydaje się być absurdem, ale to w końcu Katowice, a jednoznacznie nie potrafię odpowiedzieć , bo: przyszlam jakos 12.30, wyszlam akurat o 14. a nie w sumie potrafię bo za mną był tylko jeden chłopak , czyli on wszedł już po. ale był tylko on. A z drugiej strony to bylo po 1 liście, więc było o wiele więcej osób. myślę że jak będziesz ok 13 to luz.
w ogóle jesteś już w grupie na fb? Bo właśnie moja moki ją tu reklamuje z każdym swoim postem.
Mikolai
Posty: 337
Rejestracja: 26 kwie 2011, o 10:35

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Mikolai »

Liczę trochę na to, że jeszcze dostanę się do Białegostoku, więc się wstrzymam. Wiesz może ile osób odsiali w tym roku na ŚUM? Podobno przyjmują ponad miarę i w toku muszą dużą część oblać.
Piderjan
Posty: 34
Rejestracja: 21 maja 2011, o 00:12

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Piderjan »

[at], pozwolę sobie odpowiedzieć. Gdzieś widziałem informację, że startowało około 360, zostało 300 (w tym duża część sama zrezygnowała).
[at], widzę, że Ty tu, jak i na fb to jesteś taka matka prowadząca zagubione dzieci za rękę (piszę to z uznaniem, nie z ironią). Bo wiesz. ktoś taki jak starosta roku jest potrzebny
jokobu
Posty: 106
Rejestracja: 2 cze 2012, o 14:57

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: jokobu »

Powiedzcie ze idziecie wszyscy na lekarski i rezygnujecie ze stomy:P tak bym chciała sie jutro dostac
littlepiggy
Posty: 49
Rejestracja: 6 lip 2012, o 11:51

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: littlepiggy »

Od tych 300 to pewnie trzeba będzie jeszcze poległych w kampanii wrześniowej odjąć
Piderjan
Posty: 34
Rejestracja: 21 maja 2011, o 00:12

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Piderjan »

Ano, ano, to co ile zostało? Obstawiamy? Z 300 Spartan na tarczy wynieśli 230
Awatar użytkownika
Refi
Posty: 139
Rejestracja: 13 lip 2012, o 10:41

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Refi »

Piderjan pisze:[at], pozwolę sobie odpowiedzieć. Gdzieś widziałem informację, że startowało około 360, zostało 300 (w tym duża część sama zrezygnowała).
[at], widzę, że Ty tu, jak i na fb to jesteś taka matka prowadząca zagubione dzieci za rękę (piszę to z uznaniem, nie z ironią). Bo wiesz. ktoś taki jak starosta roku jest potrzebny
mogłeś chociaż nick lepszy wymyślić bo wiem kim jestes, Panie z deską do prasowania
To chyba wynika z tego, że jeszcze niedawno sama panikowałam, głównie chodzi tutaj o to nieszczęsne badanie lekarskie, nikt mi go w Warszawie nie chciał zrobić A swoją drogą pomimo iż krew mnie zalewa jak ludzie nie chcą ruszyć tak zwanego tyłka żeby dowiedzieć się najważniejszych rzeczy (co leży przecież w ich interesie) to mam wrażenie że będziemy naprawdę fajnym rokiem, więc chcę im odpowiedzieć na pytania, na które znam odpowiedź.
Piderjan
Posty: 34
Rejestracja: 21 maja 2011, o 00:12

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Piderjan »

No to przecież napisałem, że z uznaniem. Naprawdę I nie zamierzam się przed nikim kryć Pani w ogroooomnych okularach
Też czuję, że będziemy fajnym rokiem, razem będzie nam dużo łatwiej.
Mikolai
Posty: 337
Rejestracja: 26 kwie 2011, o 10:35

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Mikolai »

Tam na miejscu jest gdzie zrobić ksero dowodu?
Piderjan
Posty: 34
Rejestracja: 21 maja 2011, o 00:12

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Piderjan »

Myślę, że spokojnie gdzieś zrobisz. Jednak do samego dziekanatu radzę wejść już ze wszystkimi dokumentami. Polecam też przeczytać to co napisałem z dziesięć stron temu o dodatkowych papierkach, o których z oficjalnej strony ŚUMu nie dowiesz się niestety.
Ostatnio zmieniony 24 lip 2012, o 22:29 przez Piderjan, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Refi
Posty: 139
Rejestracja: 13 lip 2012, o 10:41

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Refi »

Mikolai pisze:Tam na miejscu jest gdzie zrobić ksero dowodu?
w Kato nie.
Awatar użytkownika
Refi
Posty: 139
Rejestracja: 13 lip 2012, o 10:41

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Refi »

Piderjan pisze:Myślę, że spokojnie gdzieś zrobisz. Jednak do samego dziekanatu radzę wejść już ze wszystkimi dokumentami. Polecam też przeczytać to co napisałem o dodatkowych papierkach, o których na oficjalnej stronie ŚUMu nie przeczytasz niestety.
no w samych Katowicach na pewno ksero jest, ale nie skserują mu w dziekanacie i jak ja składałam mówili, że najbliższe jest daleko.
littlepiggy
Posty: 49
Rejestracja: 6 lip 2012, o 11:51

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: littlepiggy »

moki, czyli ta dziwna kartka z wielkimi literami z podania robi za okładkę? Ciekawe czy by mnie przyjęli gdybym tam coś pociesznego narysowała, jakąś nerkę, czy coś, żeby mieć okładkę spersonalizowaną
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 92 gości