ŚUM - rekrutacja

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Mikolai
Posty: 337
Rejestracja: 26 kwie 2011, o 10:35

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Mikolai »

Nie ma, nie ma. Białystok mam dużo bliżej, więc jeszcze trochę się z zapisem wstrzymam. Dzięki wszystkim za pomoc.
Awatar użytkownika
Refi
Posty: 139
Rejestracja: 13 lip 2012, o 10:41

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Refi »

Mikolai pisze:Nie ma, nie ma. Białystok mam dużo bliżej, więc jeszcze trochę się z zapisem wstrzymam. Dzięki wszystkim za pomoc.

cholera, tak źle i tak nie dobrze bo właśnie zwalniam w tej turze miejsce w Białym
Awatar użytkownika
Refi
Posty: 139
Rejestracja: 13 lip 2012, o 10:41

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Refi »

littlepiggy pisze:moki, czyli ta dziwna kartka z wielkimi literami z podania robi za okładkę? Ciekawe czy by mnie przyjęli gdybym tam coś pociesznego narysowała, jakąś nerkę, czy coś, żeby mieć okładkę spersonalizowaną

tak jak to nazwałaś okładka nie jest im potrzebna, oddają CI ją z powrotem
littlepiggy
Posty: 49
Rejestracja: 6 lip 2012, o 11:51

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: littlepiggy »

Refi, dzięki za informację zanim zaczęłam rysować
Awatar użytkownika
Refi
Posty: 139
Rejestracja: 13 lip 2012, o 10:41

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Refi »

littlepiggy pisze:Refi, dzięki za informację zanim zaczęłam rysować

aj ta moja nadgorliwość, wszystko zepsułam.
Piderjan
Posty: 34
Rejestracja: 21 maja 2011, o 00:12

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Piderjan »

Tak na szybko i prymitywnie- mapka okolic Ligoty, mam nadzieję, że komuś się przyda
Na przystanek Ligota Medyków dojedziemy spokojnie z:
-Pl. Andrzeja (zaraz obok tymczasowego dworca PKP, przy którym kończą też swój kurs UNIBUSY jadące z Krakowa)
-Pl. Wolności (troszeczkę dalej od Dworca PKP, ale więcej autobusów jadących na Ligotę)
-spod AWFu (pierwszy przystanek autobusów i busów jadących A4-ką z Krakowa)

Jak czegoś nie widać, nie wyraźnie jest, to pytać.
Zapatrzona
Posty: 21
Rejestracja: 3 lip 2012, o 12:49

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Zapatrzona »

Jeśli chodzi o ksero to ja oczywiście musiałam czegoś zapomnieć i potem szukałam po całym budynku. Wszystkie na czas wakacji są zamknięte poza tym w szpitalu, naprzeciwko uczelni. Miła pani w informacji pokaże wam gdzie

A mi okładki nie oddali. Włożyli wszystko di nowej teczki a na wierzch nakleili zupełnie nową, wydrukowanana miejscu kartkę

jokobu
Posty: 106
Rejestracja: 2 cze 2012, o 14:57

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: jokobu »

o której bd lista na stome? czy te osoby które sa oznaczone jako przyjete to juz wszystkie czy jeszcze lista sie zmieni?
Awatar użytkownika
Rafau
Posty: 99
Rejestracja: 20 lip 2012, o 13:10

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Rafau »

Lista sie moze zmienic bo ludzie wycofuja papierki.
Na stome ostatnio lista byla chyba kolo 16, teraz tez tak moze byc. Lek sie pewnie juz tradycyjnie spozni o dzien.
olde

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: olde »

czy ktoś z was rozbił PRYWATNIE badanie np w SOSNOWCU? jeśli tak jak długo to trwało i ile kosztowało?
Awatar użytkownika
Refi
Posty: 139
Rejestracja: 13 lip 2012, o 10:41

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Refi »

Ja Ci dam Matkę masz szczęście że chociaż przez duże Em : D
i dziena za mapkę.
Mikolai
Posty: 337
Rejestracja: 26 kwie 2011, o 10:35

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Mikolai »

Byłem dzisiaj złożyć papiery i okolica nawet przyjemna. W promieniu 1-2 km dużo sklepów, dużo zieleni, pewnie nie ma to przez pierwsze lata znaczenia, ale wokół jest kilka szpitali.

Wy się wybieracie na stancję czy do akademika?
Awatar użytkownika
magdam
Posty: 31
Rejestracja: 29 cze 2010, o 12:26

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: magdam »

Zastanawiałam się nad akademikiem, ale jednak wybrałam wynajem mieszkania, bo uznałam, że na pierwszy rok będzie spokojniej, a do akademika zawsze mogę się przenieść na drugi rok. Ewentualnie można odwiedzać znajomych
Przepływ informacji wiadomo w akademiku lepszy, ale wybrałam mieszkanie ze względu na większy spokój do nauki
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 78 gości