Biologia UW 1 st. - wybiera się stąd ktoś?

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Flavia
Posty: 113
Rejestracja: 24 cze 2012, o 19:41

Re: Biologia UW 1 st. - wybiera się stąd ktoś?

Post autor: Flavia »

Ja wiem, czy dobrze.w sumie to taka nieśmiała myśl o biologii kiełkowała mi w głowie już wcześniej, a problemem była ostateczna decyzja i nauka. Kraków wybrałam, bo bliżej A rodzice powiedzieli, że skoro to nie są moje ostateczne studia, to powinnam pójść do tańszego miasta. No to poszłam.

Fizyki nie będę pisała, po co, skoro od przyszłego roku liczy się matematyka? Przez to progi pewnie wzrosną i będą może nawet wyższe niż na CMUJ No szkoda, bo paradoksalnie, gdybym przysiadła do książek, to fizykę mogłabym napisać na te 80 czy nieco więcej procent. Ale matma na ponad 90% to już odległy cel
Awatar użytkownika
gosiula93
Posty: 53
Rejestracja: 4 lis 2010, o 15:01

Re: Biologia UW 1 st. - wybiera się stąd ktoś?

Post autor: gosiula93 »

A mi się wydaje, że właśnie matmę da rade napisać na ponad 90%, z fizą gorzej D z matmy teraz miałam 86,a nie siedziałam nad nią, bo się skupiałam na przedmiotach dodatkowych. Wiadomo, teraz z tą matmą to będzie strasznie, już sobie pomarzyć mogę tylko o warszawie
Awatar użytkownika
Flavia
Posty: 113
Rejestracja: 24 cze 2012, o 19:41

Re: Biologia UW 1 st. - wybiera się stąd ktoś?

Post autor: Flavia »

Nie uczyłaś się i miałaś 86 % ?! Oż ty Bąblu jeden. Ty.cyborgu! Jak można mieć taki mózg?

Hm.gdybyśmy napisały trzy przedmioty na ponad 85 %.to miałybyśmy szanse A tu wszyscy na forum jak nakręceni powtarzają, że wystarczy przysiąść do książek i matura na 90% w kieszeni. Chemia, matma- zgodzę się. Ale biologia.wiesz, ja nie umiem tak logicznie mysleć, żeby w klucz trafić
Awatar użytkownika
gosiula93
Posty: 53
Rejestracja: 4 lis 2010, o 15:01

Re: Biologia UW 1 st. - wybiera się stąd ktoś?

Post autor: gosiula93 »

hahah, nie schlebiaj mi, chciałabym być mózgiem! no widzisz jak ja dałam rade napisać na tyle, to spokojnie się nauczysz i za rok będziesz mialagt90:D chyba że dowalą jakąś mega trudną maturke, hhaD

no właśnie, z biologią to jest loteria jakaś. Ile osób pisało, że wyliczyło sobie po maturze, że będą mieli po 90% a potem wychodzi 70% na przykład A ja tak ryczałam po biologii, a sie okazało, że mam 80 haha D No widzisz ja nie wiem, jak przysiadłam do chemii w tym roku, dawałam rade z zadaniami zawsze, a maturke zawaliłam, i nie wiem czy to stres, czy niewiedza lol D
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości