FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
Awatar użytkownika
eNIKaTe
Posty: 411
Rejestracja: 2 lip 2010, o 15:51

Re: FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Post autor: eNIKaTe »

Glina: to jest właśnie to zaświadczenie
Namine bez spiny. Wiadomo, że wszystko jest gdzieś napisane ale to są dopiero pierwszaki i dopiero muszą się wdrożyć w studiowanie bo chyba przyznasz mi rację, że to zupełnie co innego niż liceum. Chyba każdy z nas przed pierwszym rokiem srał w gacie czy wszystko na pewno wie i wszystko ma. A odpisywać im nie musisz, na pewno znajdzie się ktoś cierpliwy kto im odpowie
BTW jak tam lekarski? dużo Ci brakuje?
Awatar użytkownika
Namine
Posty: 455
Rejestracja: 19 lip 2011, o 14:26

Re: FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Post autor: Namine »

Tak, ale potem masz takich na roku i kurcze nie da się z nimi dogadać ani nic bo wiecznie nieogarnięci. Jak teraz się nie nauczą czytać to potem też będą tacy sami. Dla dobra ich samych i ludzi wokół nich mogliby się wykazać trochę

Właśnie mnie Zabrze na stomę przyjęło. Czekam na leka, na jutrzejszej liście wynika z tego, że będę jeszcze 75 miejsc pod kreską Niestety w Bydgoszczy, na której mi zależy nieco wolniej to idzie póki co lista rezerwowa ze złożonymi dokumentami
Awatar użytkownika
eNIKaTe
Posty: 411
Rejestracja: 2 lip 2010, o 15:51

Re: FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Post autor: eNIKaTe »

Nie wiem co byś musiała zrobić żeby wszyscy studenci byli ogarnięci Zawsze się znajdą jakieś gwiazdy które napiszą np. skargę do Rektora. Tego sie nie uniknie niestety. Ale planujemy robić obowiązkowe szkolenia dla pierwszaków. Zobaczymy co z tego wyjdzie
To gratuluje stomy i trzymam kciuki za Bydgoszcz Trochę to daleko ze Śląska. Mieszkasz gdzieś tam w okolicy czy inne powody?
Awatar użytkownika
Namine
Posty: 455
Rejestracja: 19 lip 2011, o 14:26

Re: FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Post autor: Namine »

Gdzie tam ^^ ja na śląsku mieszkam, tylko w trochę innych okolicach niż SUM, ale kieruję się zasadą: jak lek, to byle nie na SUMie

Co do szkoleń to może być bardzo dobry pomysł Co niektórzy faktycznie zapominają, że to nie liceum. a potem Rektor ma dodatkową makulaturę Nie wiem czy to tylko nasz rok taki dziwny był, czy zawsze tak jest, ale czasem to nie wiadomo czy płakać czy się śmiać
Awatar użytkownika
eNIKaTe
Posty: 411
Rejestracja: 2 lip 2010, o 15:51

Re: FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Post autor: eNIKaTe »

Z tego co wiem to na kazdym roku zdarza się taka gwiazda

Do Bydzi spokojnie Cię wezmą z taką punktacją tak myślę. W każdym razie trzymam kciuki!
rixus
Posty: 62
Rejestracja: 27 gru 2007, o 20:57

Re: FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Post autor: rixus »

Namine pisze:
W Sosnowcu jest w porządku. Czemu wbrew wszelkim opiniom?

Raczej chodziło mi o wszelką otoczkę wokół studiowania, tj. miasto, dojazdy, czy sympatyczni ludzie jakich można spotkać na ulicy

A studiowanie jest w porządku, w pełni się z Tobą zgadzam) a na których to katedrach miałaś jakieś problemy?:P
rixus
Posty: 62
Rejestracja: 27 gru 2007, o 20:57

Re: FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Post autor: rixus »

Namine pisze:Nie wiem czy to tylko nasz rok taki dziwny był, czy zawsze tak jest, ale czasem to nie wiadomo czy płakać czy się śmiać
Nie tylko Wasz jest dziwny wszędzie zdarzają się nadwrażliwe osoby
Awatar użytkownika
Namine
Posty: 455
Rejestracja: 19 lip 2011, o 14:26

Re: FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Post autor: Namine »

rixus: ja tam akurat nie miałam ^^ Ale katedra chemii ogólnej jest sławna z przebojowych jednostek Jolka była ciekawa (eNIKaTe coś Wam może o tym powiedzieć ) i jeszcze jedna z tablicówek. pani D. , w każdym razie współczułam wszystkim, którzy trafili na jej zero-jedynkowy system oceniania Osobiście użerałam się tylko z nowotworami pana K. Nienawidziłam tego szczerze ^^ ale to kwestia materiału bardziej i długości nudnych wykładów w jego wykonaniu.

Dojazdy wcale nie są takie złe. W tramwaj wsiadasz, jedziesz 10 minut i jesteś Fajnie się nawet nimi bujało po mieście. I w ogóle to wszystko byłoby spoko, gdyby nie to, że to farmacja
Awatar użytkownika
eNIKaTe
Posty: 411
Rejestracja: 2 lip 2010, o 15:51

Re: FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Post autor: eNIKaTe »

Ja miałam ogólnie farta w tej katedrze bo trafiłam na obie osobistości przygody z tą katedrą niestety jeszcze nie zakończyłam i na pewno nie będę jej miło wspominać. Na szczęście na pozostałych katedrach miałam większe szczęście do prowadzących
Awatar użytkownika
anulka1991
Posty: 252
Rejestracja: 19 lut 2011, o 11:35

Re: FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Post autor: anulka1991 »

Jolka ^^ i na samym początku poczułam co to studia Pamietam jak cos się jej zapytałam, ona się na mnie wydarła, a potem mi dopiero normalnie powiedziała. eh. ten skrypcik i kolor krwistoczerwony
Moim ulubionym i tak pozostanie Dariusz Ła zgubił mojego kolosa
A tak szczerze, to naprawdę zaczynam tęsknić za studiami". chyba ma swój urok jednak nasz SUM
david1093
Posty: 54
Rejestracja: 30 cze 2012, o 22:29

Re: FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Post autor: david1093 »

Hejka,
w sumie pierwszy raz wypowiadam sie w tym watku bo do tej pory zajmowalem sie tylko lekarskim

Jestem przyjety,zlozylem papierki nawet zlozylem podanie o akademik.Mozecie mi powiedziec co teraz.Kiedy sie odbiera te legitymacjie i indeks?Kiedy lista przyjetych o akademik?czy ciezko jest go dostac? co liczy sie bardziej odleglosc czy dochod?

a pozatym moze mi powiecie kto z was tez zaczyna Farm w pazdzierniku?Jest ktos z okolic Limanowej albo chociasz ktos kto jedzie z przesiadki w krakowie:)
Awatar użytkownika
zazu24
Posty: 612
Rejestracja: 6 maja 2011, o 16:45

Re: FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Post autor: zazu24 »

Indeks i legitymację odbiera się na początku roku akademickiego. Indeks dostajesz do dziekana na tym oficjalnym rozpoczęciu, a legitkę w dziekanacie (zwykle trzeba na nią trochę poczekać, ale ogólnie w pierwszym tygodniu powinny być )
O akademik można dzwonić się dowiadywać po 5 sierpnia i, (tutaj odwołanie do naszego kochanego eksperta anulki1991) każdy go dostaje D
Dziewczyna ode mnie z grupy jest z Limanowej
gruszka
Posty: 4
Rejestracja: 26 lip 2012, o 12:07

Re: FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Post autor: gruszka »

ja jestem z krk i zaczynam farme.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości