Kto do Lublina? INTEGRUJEMY SIĘ

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Lunna
Posty: 77
Rejestracja: 13 sie 2011, o 20:16

Re: Kto do Lublina? INTEGRUJEMY SIĘ

Post autor: Lunna »

Ale właśnie chodzi mi o to, czy jeśli się miało oba, to można być zwolnionym z obu
Awatar użytkownika
consolida
Posty: 137
Rejestracja: 7 lip 2012, o 16:09

Re: Kto do Lublina? INTEGRUJEMY SIĘ

Post autor: consolida »

No tego niestety nie wiem
ekim
Posty: 469
Rejestracja: 14 lut 2009, o 15:10

Re: Kto do Lublina? INTEGRUJEMY SIĘ

Post autor: ekim »

Nie wiem czy pytanie już padło, jak jest z płatnością za legitymację?
theNaturat
Posty: 16
Rejestracja: 6 lip 2012, o 18:30

Re: Kto do Lublina? INTEGRUJEMY SIĘ

Post autor: theNaturat »

Podobno w październiku będziemy sobie chodzili do dziekanatu (czy gdzieś tam) i opłacali

Swoja drogą bardziej fair niż w Katowicach, gdzie robią dodatkowy biznes na tym, że do złożenia dokumentów trzeba opłacić z góry legitymacje
Awatar użytkownika
Jaenelle
Posty: 142
Rejestracja: 24 maja 2011, o 16:01

Re: Kto do Lublina? INTEGRUJEMY SIĘ

Post autor: Jaenelle »

theNaturat pisze:Podobno w październiku będziemy sobie chodzili do dziekanatu (czy gdzieś tam) i opłacali

Swoja drogą bardziej fair niż w Katowicach, gdzie robią dodatkowy biznes na tym, że do złożenia dokumentów trzeba opłacić z góry legitymacje
Na immatrykulacji dostaniecie kartkę z numerem konta na które trzeba wpłacić chyba 20 zł za indeks i legitymację. Z dowodem wpłaty idziesz do dziekanatu i wydają Ci legitymację. W dziekanacie nie wpłacasz żadnych pieniędzy.
Awatar użytkownika
swierszczo
Posty: 233
Rejestracja: 12 sty 2010, o 20:27

Re: Kto do Lublina? INTEGRUJEMY SIĘ

Post autor: swierszczo »

jedzie ktoś jutro składać dok ?
ebedziebe
Posty: 302
Rejestracja: 1 wrz 2009, o 20:09

Re: Kto do Lublina? INTEGRUJEMY SIĘ

Post autor: ebedziebe »

Moja wypowiedź nie miała sprawić by ktokolwiek poczuł się źle
Mature z biologi pisałem w 2009 i w 2010 roku , wcześniej w domu/szkole rozwiązywałem w 2007 2008 2011 i teraz .
Wiec patrzac na to iż studia medyczne maja mało wspólnego z paprotnikami itd arkusz tegorocznej matury wydawał się mnie dość łatwy - wiadomo raz jest trudniejsza raz łatwiejsza ale ta była bardzo przystępna i opierała się na wiedzy życiowej (mało szczegółów na tematy paprotników /grzybów czy stadiów przejściowych pomiędzy kolejnymi ewolucyjnie typami organizmów )
Epinefryna

Re: Kto do Lublina? INTEGRUJEMY SIĘ

Post autor: Epinefryna »

ebedziebe, pytania życiowe są najgorsze, bo nie liczy się wiedza nabyta w szkole
ebedziebe
Posty: 302
Rejestracja: 1 wrz 2009, o 20:09

Re: Kto do Lublina? INTEGRUJEMY SIĘ

Post autor: ebedziebe »

Może z tą życiowścią lekko na wyrost-chodzi o wiedzę którą można mieć zarówno z ksiażki jak i skojarzyć z życia/tv/internetu itd
Bardziej ogólna
jokobu
Posty: 106
Rejestracja: 2 cze 2012, o 14:57

Re: Kto do Lublina? INTEGRUJEMY SIĘ

Post autor: jokobu »

Czy mogę liczyć jeszcze na stomatologię w Lublinie? Jestem 11 pod kreską ostatnia lista zmieniła się o 21 miejsc. wszedł cały punkt 168 a ja mam ten cholerny punkcik mniej. Myślicie ze jest jeszcze szansa ze to się zmieni biorąc pod uwagę wysoki próg na leku który ledwo drgnął?
Lunna
Posty: 77
Rejestracja: 13 sie 2011, o 20:16

Re: Kto do Lublina? INTEGRUJEMY SIĘ

Post autor: Lunna »

Lunna pisze:A pamiętacie może, o ile w tamtym roku spadł próg we wrześniu (od pierwszych list wrześniowych)?
Ponawiam pytanie. Pamięta ktoś może?
David
Posty: 903
Rejestracja: 17 mar 2008, o 22:15

Re: Kto do Lublina? INTEGRUJEMY SIĘ

Post autor: David »

3 pkt, ale na pozostałych uczelniach przez sierpień w większości odbywała się rekrutacja a w Lublinie nie, no i spadki w zeszłym roku w ogóle były większe.
lykorz
jokobu
Posty: 106
Rejestracja: 2 cze 2012, o 14:57

Re: Kto do Lublina? INTEGRUJEMY SIĘ

Post autor: jokobu »

To może inaczej. Czy są na forum osoby z punktami 172 i niżej, które siedzą na stomie i czekają na lekarski
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 56 gości