ŚUM - rekrutacja

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Izuzet
Posty: 917
Rejestracja: 5 wrz 2009, o 13:28

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Izuzet »

do bio-chemów chodziliście?
eschtin
Posty: 66
Rejestracja: 14 mar 2012, o 18:39

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: eschtin »

Oui, nawet połączona z mat-fizem byłam, bo było nas tylko po 15 Ludzie renesansu D
kimiak
Posty: 132
Rejestracja: 26 lip 2012, o 15:14

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: kimiak »

biol-chem i dziś bardzo żałuję, że nie poszłam do liceum w sąsiednim mieście na biol-chem-fiz, a fizyka jest tam podobno doskonała
chel
Posty: 95
Rejestracja: 21 lis 2010, o 22:35

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: chel »

a ja mat-fiz. 2 osoby ze mną włącznie chciały na med, kolega dostał się w zeszłym roku bez problemu a ja wciąż się bujam.
kimiak
Posty: 132
Rejestracja: 26 lip 2012, o 15:14

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: kimiak »

znam też takiego, o którym w mojej szkole mówią Ten, to jeszcze żadnej matury nie opuścił", albo Matura bez niego to nie matura
chel
Posty: 95
Rejestracja: 21 lis 2010, o 22:35

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: chel »

ja rozważam czy by sobie nie pójść w przyszłym roku na jakąś podstawową filozofię czy geografię, tak żeby zobaczyć, ile wyciągnę.
letkiewicz
Posty: 7
Rejestracja: 19 lip 2012, o 15:42

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: letkiewicz »

Ale mieliście dobre szkoły! Ja poszłam do biol-chemu do niby najlepszej szkoły w powiecie i tylko ja dostałam się na medycyne, kolega na farmację a reszta dietetyka, ratownictwo itp. Chociaż nauczycielkę od chemii miałam najlepszą jaką mogłam wymarzyć.

Gratuluję wszystkim, którzy się dostali z ostatniej listy i życzę powodzenia wszystkim czekającym na kompanie wrześniową, życzę żebyście się wszyscy dostali i bardzo współczuje, że musicie tyle czekać (ledwo wytrzymałam te 2 tygodnie stresu czekając na moje listy)
taxus
Posty: 50
Rejestracja: 5 lip 2012, o 14:25

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: taxus »

Witam wszystkich!

Gratuluję przyjętym, zazdroszczę spokojnych wakacji i dołączam do grona znerwicowanych 167 Niestety ja mam tylko 77% z biologii, więc jestem już znerwicowana do kwadratu. Myślicie, że wrześniu wejdzie całe 167? Niech mnie ktoś podniesie na duchu
chel
Posty: 95
Rejestracja: 21 lis 2010, o 22:35

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: chel »

wejdzie.
kimiak
Posty: 132
Rejestracja: 26 lip 2012, o 15:14

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: kimiak »

taxus pisze:Witam wszystkich!

Gratuluję przyjętym, zazdroszczę spokojnych wakacji i dołączam do grona znerwicowanych 167 Niestety ja mam tylko 77% z biologii, więc jestem już znerwicowana do kwadratu. Myślicie, że wrześniu wejdzie całe 167? Niech mnie ktoś podniesie na duchu
Mam nadzieję, że tak! ja mam 82% z bio i trzymam solidarnie kciuki za wszystkich z 167, 166, 165 i w ogóle wszystkich!
taxus
Posty: 50
Rejestracja: 5 lip 2012, o 14:25

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: taxus »

dzięki! czytam tak ten wątek namiętnie i stwierdziłam, że chciałabym się z Wami na tym śumie zobaczyc oby oby. trzymam kciuki za wszystkich!
taxus
Posty: 50
Rejestracja: 5 lip 2012, o 14:25

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: taxus »

o, no jakaś telepatia zadziałała z tym trzymaniem kciuków) to coś musi oznaczac
Awatar użytkownika
Sorymina
Posty: 304
Rejestracja: 8 lis 2008, o 14:51

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Sorymina »

Ludzie, na pewno wejdziecie we wrześniu Będę trzymać kciuki!
Ja świętuję, bo wreszcie się dostałam. Rok studiowania czego innego, poprawa matury, zewsząd Daj sobie spokój. I marzenia naprawdę się spełniają :dance: wrzesień jest wasz!
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 35 gości