Ceny za akademik

Forum studenckie dla przyszłych, obecnych i byłych studentów kierunków przyrodniczych i pozostałych. Podziel się swoimi doświadczeniami, radościami i smutkami
smardz
Posty: 115
Rejestracja: 12 sty 2011, o 19:32

Re: ceny za akademik

Post autor: smardz »

Zdecydowanie najgorsze akademiki jakie widziałam.
Bursy tak samo.
Awatar użytkownika
choinka_91
Posty: 397
Rejestracja: 17 sty 2009, o 16:20

Re: ceny za akademik

Post autor: choinka_91 »

Mieszkam, i sa to OKROPNE.Ale da sie przezyc
Awatar użytkownika
balneum
Posty: 246
Rejestracja: 16 kwie 2011, o 12:24

Re: ceny za akademik

Post autor: balneum »

Nie wiem jak jest w Kato, ale znam realia akademikow CMUJ to sa dopiero nory.
_włóczykij
Posty: 1578
Rejestracja: 8 kwie 2011, o 21:18

Re: ceny za akademik

Post autor: _włóczykij »

a jak z akademikami w Lublinie?
lepiej wynajmować mieszkanie czy akademik? słyszałąm że w akademiku 1 rok ma pokój 3 osobowy
Awatar użytkownika
biologiczka_6
Posty: 192
Rejestracja: 17 maja 2010, o 16:14

Re: ceny za akademik

Post autor: biologiczka_6 »

akademiki 3 osobowe to koszt 290zł , Także opłaci się ,nie wiem tylko jak umeblowanie i warunki sanitarne.Doszły mnie słuchy że podobno lodówek nie ma ,ale nie wiem czy to prawda.
leila
Posty: 2
Rejestracja: 13 sie 2012, o 15:02

Re: ceny za akademik

Post autor: leila »

Lodówek rzeczywiście nie ma,trzeba mieć swoją:) Ds1 i Ds3 wyglądają tak samo w środku, nie ma segmentów [lazienki(4prysznice,4 kibelki) i kuchnia dostępne na całe piętro].W pokoju dwu i trzyosobowym jest taki sam metraz i taka sama ilosc półek i szafek,ja będziecie mieszkać w dwuosobowym to spokojnie jest jeszcze dużo miejsca wolnego:) Ach i akademiki są na tygodniu sprzątane przez panie sprzątaczki:P A czy są czyste ubikacje to już zależy od tego z jakich domów pochodzą studenci:) Np.DS1 piętro 3- dużo brudasów bez wychowania
Awatar użytkownika
biologiczka_6
Posty: 192
Rejestracja: 17 maja 2010, o 16:14

Re: ceny za akademik

Post autor: biologiczka_6 »

leila, czyli warunki bardzo tragiczne? Ja wybrałam 3 (3 osobową )dużo jest szafek na 1 osobę ,czy każdy ma swoje biurko ? Czy w środku wygląda może tak jak na stronie Domów Studenckich czy dużo gorzej ?
leila
Posty: 2
Rejestracja: 13 sie 2012, o 15:02

Re: ceny za akademik

Post autor: leila »

Warunki nie są tragiczne, wszystko zależy po prostu kto dzieli z Tobą pokój,czy też chodzi do tej samej toalety na piętrze:) Zdjęcia przedstawiają DS1 DS2 DS3 DS4 więc nimi się nie sugeruj,sama zobaczysz ja kto wszystko wygląda, a po dłuższym mieszkaniu tak się przyzwyczaisz że do domu nie będziesz chciała wracać:P W pokoju zawsze znajduje się jedno biurko, jeden stoliczek i trzy krzesełka, każdy ma Swoje łóżko a nad nim półkę.Półeczek jest dużo więc z pewnością pomieścisz i ubrania i naczynia itd.Jest jedna duża szafa i jedna mała więc jeśli mieszkacie we trzy to dwie dziewczyny muszą się zmieścić razem w tej jednej większej) Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, pisz)
Awatar użytkownika
biologiczka_6
Posty: 192
Rejestracja: 17 maja 2010, o 16:14

Re: ceny za akademik

Post autor: biologiczka_6 »

Dzięki za odpowiedzi . A lodóweczkę można odkupić od jakiegoś pana ,który handluje jakimiś używanymi ? Ile Cię kosztowała ? Jak we trójkę się złożymy pewnie będzie to wydatek rzędu 40 zł czy więcej ?
Awatar użytkownika
godziasia
Posty: 1058
Rejestracja: 3 cze 2009, o 16:50

Re: ceny za akademik

Post autor: godziasia »

co do lodówki - zawsze jak się studenci wprowadzają/wyprowadzają z akademików to są roszady lodówek, bo ten chce kupić, ten sprzedać. Wystarczy prześledzić tablicę ogłoszeń przy akademikach
kasperka
Posty: 2
Rejestracja: 4 paź 2012, o 11:51

Re: ceny za akademik

Post autor: kasperka »

Miejsce w akademiku w Łodzi szukam, ktos wie o kimś kto chce zezygnować
Kastia1Q
Posty: 3
Rejestracja: 8 paź 2012, o 18:24

Re: ceny za akademik

Post autor: Kastia1Q »

Wrocław 300-500 zł. Bardzo się cenią.
Awatar użytkownika
La Morte Vivante
Posty: 59
Rejestracja: 28 mar 2013, o 11:07

Re: ceny za akademik

Post autor: La Morte Vivante »

Mieszkam w akademiku od października i wcale nie jest najgorzej. Do warunków trzeba się przyzwyczaić Jedna łazienka dla 5 osób, ubikacje na korytarzu zamiast w pokoju, jedna kuchnia na dwa pietra mogą być irytujące, ale wszystko da się przeżyć.
Plotki o wyłączaniu wody, albo karaluchach w pokojach to brednie.
A akademiki mają mnóstwo plusów: niepowtarzalna atmosfera, dostęp do wszystkich materiałów, blisko do uczelni
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości