ŚUM - rekrutacja

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Sorymina
Posty: 304
Rejestracja: 8 lis 2008, o 14:51

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Sorymina »

Jak w ogole mieszkanie znaleźć, skoro się dowiemy dopiero pod koniec września.?

Awatar użytkownika
Izuzet
Posty: 917
Rejestracja: 5 wrz 2009, o 13:28

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Izuzet »

Pytanie z cyklu Panie premierze, jak żyć?!

A tak serio, to to wszystko nie ma sensu. A najbardziej ta przerwa w rekrutacji
xjc
Posty: 102
Rejestracja: 30 maja 2011, o 12:58

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: xjc »

Ja mam nadzieję, że kiedy Wasza rekrutacja będzie zbliżała się ku końcowi, to rynek mieszkaniowy trochę się ruszy. Jestem z II roku ale szukam z koleżanką pokoju 2os i jakoś nie ma nic, a jak jest to drogie -_-
sieja
Posty: 90
Rejestracja: 26 lip 2012, o 08:44

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: sieja »

Tak z ciekawości się spytam czy ktoś wie jak się przedstawia wsparcie finansowe leku z Kato w porównaniu do leku z Zabrza, jest tak samo czy katowicki oddział jest na wyższej pozycji jeśli chodzi o preparaty, pomoce naukowa, narzędzia laboratoryjne itd.
Awatar użytkownika
aleksandra_91
Posty: 162
Rejestracja: 14 paź 2010, o 09:09

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: aleksandra_91 »

mam pytanie, jest taka możliwość ( może ktoś mi może przesłać mailem jak ma jeszcze czyste ? ), że ma ktoś skierowanie na badania z katowic na kierunek lekarski ? bo pilnie potrzebuję, a przez maila chyba nie wysyłają.
Awatar użytkownika
sookie
Posty: 27
Rejestracja: 20 lip 2012, o 11:51

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: sookie »

pebswed pisze:
Rafau pisze:Jak jest z dostepnoscia mieszkan/pokoi do wynajecia w odleglosci od uczelni pozwalajacej na dojscie piechota? Chodzi oczywiscie o porownanie Katowic i Zabrza pod tym wzgledem ^^
w Zabrzu ponoć zajęcia są porozrzucane po całym Śląsku i Zagłębiu więc z tą piechotą różnie może być w Katowicach przez pierwsze 2 lata siedzisz na miejscu. później się ruszasz, ale też bez jakichś rewelacji
nie wiesz, to nie wprowadzaj ludzi w błąd. W Zabrzu przez pierwsze dwa lata tez jest wszystko na miejscu, a mieszkanie spokojnie znajdziesz 10 min piechotą od uczelni.
david1093
Posty: 54
Rejestracja: 30 cze 2012, o 22:29

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: david1093 »

ej a jak ja mam zaswiadczenie lekarskie na zabrze a powiedzmy mnie przezuca do kato to musze je jeszcze raz robic? to by chyba nie mialo sensu nie?
kimiak
Posty: 132
Rejestracja: 26 lip 2012, o 15:14

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: kimiak »

david1093 pisze:ej a jak ja mam zaswiadczenie lekarskie na zabrze a powiedzmy mnie przezuca do kato to musze je jeszcze raz robic? to by chyba nie mialo sensu nie?
Raczej nie mnie w ogóle poinformowano, jak dzwoniłam (co było jakiś miesiąc temu), że wystarczy zaświadczenie na inną uczelnię, tylko żeby się kierunek zgadzał nie wiem czy to prawda, mam nadzieję, że tak, bo w przypływie przekonania, że w tym roku progi będą niższe, zdobyłam zaświadczenie do mojego wymarzonego lublina
sieja
Posty: 90
Rejestracja: 26 lip 2012, o 08:44

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: sieja »

[at]
Mnie poinformowano ,że zaświadczenia z innych uczelni nie są honorowane. Tak jak teraz nie są honorowane nawet zaświadczenia na akademia medyczna we Wrocławiu chociaż będą uniwersytetem dopiero od pierwszego października. Lepiej sprawdź to info żeby nie zaważyło na twojej rekrutacji przy składaniu papierów.
[at]_91
Wysyłają mailem. Ja potrzebowałem na lek-dent więc niestety ci nie pomogę. ale polecam się odezwać na mail [at].edu.pl z prośbą o skierowanie
Awatar użytkownika
aleksandra_91
Posty: 162
Rejestracja: 14 paź 2010, o 09:09

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: aleksandra_91 »

dziękuję bardzo za radę
svend
Posty: 1
Rejestracja: 6 sie 2009, o 23:28

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: svend »

Cześć, wszystkich z Was, którzy w roku akademickim 2012/13 rozpoczną studia na Wydziale Lekarskim Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, zapraszam na dedykowane forum dyskusyjne.
farmmil
Posty: 1
Rejestracja: 29 lip 2012, o 15:51

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: farmmil »

Proszę, zdołujcie mnie bądź podtrzymajcie na duchu Od 4 lat staram się dostać na medycyne lub stomatologię od 4 lat poprawiam maturę, nie mam szczęścia w pisaniu egzaminów skonczylam 3 rok farmacji bez zadnej poprawki z dobrym winikiem końcowym a nadal nie jestem w stanie poprawic zwykłej matury! Nie mam już siły przeżywac kolejnych rekrutacji i poprawek matury Jak myślicie uda się moze tym razem ? Mam marne 161 pkt. Pogrążcie mnie, lub dodajcie mi siły.
nina94
Posty: 4
Rejestracja: 17 lip 2012, o 13:59

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: nina94 »

ale na tym forum nie da się zarejestrować nie mając numeru indeksult
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości