ŚUM - rekrutacja

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
moki
Posty: 121
Rejestracja: 21 mar 2012, o 09:33

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: moki »

no własnie
Panna_Beatrycze
Posty: 104
Rejestracja: 11 lip 2012, o 20:52

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Panna_Beatrycze »

Jak miło słyszeć, że wielu z Was będzie zwalniać miejsce na lek-dent. Więc może faktycznie we wrześniu wślizgnę się ze swoimi 165?
eschtin
Posty: 66
Rejestracja: 14 mar 2012, o 18:39

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: eschtin »

Panna_Beatrycze jak tak patrzę na tą listę, to istnieją spore szanse na to, że się zobaczymy w październiku A ile masz z bio?
Panna_Beatrycze
Posty: 104
Rejestracja: 11 lip 2012, o 20:52

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Panna_Beatrycze »

eschtin, 83%. Przede mną są jeszcze 43 osoby, więc chyba nie jest aż tak tragicznie. Nie ukrywam jednak, że żal byłoby pożegnać się z Białymstokiem. Ale jeśli ŚUM mnie przygarnie, a UMB niestety nie, to bez wahania pakuję walizki.
eschtin
Posty: 66
Rejestracja: 14 mar 2012, o 18:39

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: eschtin »

O, widzę Cię D No gdybyś była na początku tych 165-tek to byłoby lepiej, ale sądzę, że to się jeszcze wszystko przetasuje. W sierpniu inne uczelnie nadal prowadzą rekrutację, więc wiele osób się będzie przenosić. Głowa do góry i cieszyć się z wakacji! *omg już sierpień Oo*
Awatar użytkownika
Izuzet
Posty: 917
Rejestracja: 5 wrz 2009, o 13:28

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Izuzet »

Ja uważam, że skończy się podobnie jak w zeszłym roku mimo takich dużych progów na początku.

farmmil jeśli bardzo chcesz być lekarzem lub dentystą, to próbuj do oporu. Znam ludzi, którzy próbowali po pięć lat i po pięciu poprawkach w końcu się udało. Poddają się tylko mięczaki
Panna_Beatrycze
Posty: 104
Rejestracja: 11 lip 2012, o 20:52

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Panna_Beatrycze »

Jestem 18. 165-tką. Zważając na to, że za mną jest ich jeszcze jakieś 56, to też dochodzę do wniosku, że jeszcze pół biedy. Tylko spokój może mnie uratować. )
Skąd pochodzisz, tak w ogóle? Konkretnie ze Śląska czy może z innej części Polski?
eschtin
Posty: 66
Rejestracja: 14 mar 2012, o 18:39

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: eschtin »

Dobre podejście Ja mieszkam 20km od Zabrza, a dodatkowo spędzam już 5 rok mojej edukacji w tym mieście Więc czuję się pewnie dosyć A Ty skąd?
sieja
Posty: 90
Rejestracja: 26 lip 2012, o 08:44

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: sieja »

Panna_Beatrycze jedziemy na tym samym wózku, też mam 165 ale przy 87 z bio jestem z Lublina jednak gdy zdarzy się tak ,że Białystok w sierpniu mnie przyjmie nie będę się dwa razy zastanawiał. Pójdę tam Tak samo wiele osób. Mamy szanse, szkoda ,że nie mamy wpływu na to
Awatar użytkownika
Wendigo
Posty: 1213
Rejestracja: 9 mar 2012, o 11:37

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Wendigo »

Ja uważam, że skończy się podobnie jak w zeszłym roku mimo takich dużych progów na początku.
Na pewno się nie skończy tak jak rok temu, myślę że co najwyżej o dwa punkty spadnie a najpewniej tylko o jeden, ale myślę, że Ty Izuzet, na pewno się załapiesz.
Panna_Beatrycze
Posty: 104
Rejestracja: 11 lip 2012, o 20:52

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Panna_Beatrycze »

sieja, jeszcze szanse mamy, szkoda, że nie mamy wpływu na to, aby progi szybciej leciały w dół. Gdy przyjmie mnie uczelnia w moim mieście również nie będę się zastanawiać i ŚUM pójdzie wtedy w odstawkę. Do Lublina również składałam, jednak gdy widzę tegoroczne progi to chyba raczej podziękuję.
eschtin, jestem z Białegostoku, więc czułabym się bardzo niepewnie przyjeżdżając tak sama samotna do Zabrza. Choć mam nadzieję, że szybko by to minęło. Tak w ogóle, to czy w Zabrzu są jakieś godne uwagi kluby/puby/inne miejsca kultury studenckiej?
eschtin
Posty: 66
Rejestracja: 14 mar 2012, o 18:39

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: eschtin »

Ja myślę, podobnie jak Wendigo, że nie dojdzie do 162(?). Stanowczo za mało miejsc w porównaniu do ilości osób. Dodatkowo w kolejnych listach jest coraz więcej osób, którym nie poszło najlepiej i cieszą się z zakwalifikowania i miejsca nie ustąpią
Awatar użytkownika
Izuzet
Posty: 917
Rejestracja: 5 wrz 2009, o 13:28

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Izuzet »

Wendigo jeżeli spadnie, to na pewno niewiele. Ale jakby spadło do 161 i osobniki z biologią 78 by się załapały, to uszczęśliwiłoby to pewną bliską mi osobę ] Jednak to pozostaje w sferze gdybania.

sieja Lublin brdzo powoli spada w tym roku. Ale może teraz się ruszy, bo ja też na niego czekam w głębi serca ]
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości