ŚUM - rekrutacja

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Izuzet
Posty: 917
Rejestracja: 5 wrz 2009, o 13:28

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Izuzet »

Panna_Beatrycze nie martw się, ja jadę do Zabrza z papierami jutro i to będzie pierwszy raz jak widzę to miasto ] I NIKOGO nie znam ]
eschtin
Posty: 66
Rejestracja: 14 mar 2012, o 18:39

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: eschtin »

Hm. No mamy klub muzyczny Wiatrak (polecam koncerty, super atmosfera, naprawdę ), jest kilka pubów godnych polecenia, jakiś klub jest (kiedyś vip, teraz nie wiem, bo nie chadzam d), herbaciarnia Czajnik bardzo fajna. Do tego Multikino, kino studyjne Roma (czasem fajne festiwale, filmy kontrowersyjne, imprezy organizowane przez młodzieżowe stowarzyszenia), Teatr Nowy itd. Jak się chce to zawsze się coś znajdzie W Domu Muzyki i Tańca ostatnio zaczynają się dość przyzwoite imprezy obok śląskich szlagierów d Ogólnie nie jest to Kraków ani Wa-wa, ale w porównaniu do mojego miasta to to jest coś
Awatar użytkownika
Wendigo
Posty: 1213
Rejestracja: 9 mar 2012, o 11:37

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Wendigo »

eschtin pisze:Dodatkowo w kolejnych listach jest coraz więcej osób, którym nie poszło najlepiej i cieszą się z zakwalifikowania i miejsca nie ustąpią
Te słowa idealnie opisują obecną sytuację. Myślę, że maksymalnie jeszcze 50 miejsc będzie wolnych we wrześniu.
Izuzet pisze:Wendigo jeżeli spadnie, to na pewno niewiele. Ale jakby spadło do 161 i osobniki z biologią 78 by się załapały, to uszczęśliwiłoby to pewną bliską mi osobę ] Jednak to pozostaje w sferze gdybania.
Też bym chciał żebyście wszyscy się podostawali, ale niestety nie jest to możliwe.
Awatar użytkownika
Izuzet
Posty: 917
Rejestracja: 5 wrz 2009, o 13:28

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Izuzet »

Wendigo i eschtin macie racje z tym trzymaniem miejsc. Ja teraz z dzika radością trzymam sobie miejsce na dentystycznym, mimo, że to priorytetem nie było i msa ludzi tak robi. Jak zwolni się 50 miejsc to będzie naprawdę dobrze. Ale no zobaczymy, może Bydgoszcz weźmie trochę ludzi, bo ten przelicznik jest dla wielu korzystny i trochę się to odkorkuje. Ale czekanie jest okropne.

jak to mówią. nie w tym roku, to w następnym
Panna_Beatrycze
Posty: 104
Rejestracja: 11 lip 2012, o 20:52

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Panna_Beatrycze »

eschtin, to wszystko całkiem fajnie brzmi! Ale jeśli chodzi o clubbing, to chyba należałoby się wybierać do Katowic, czyż nie?
Awatar użytkownika
iglo
Posty: 397
Rejestracja: 8 maja 2012, o 15:26

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: iglo »

Jak myślicie jest jakaś szansa by dostać się na lekarski mając 165 pkt (w tym 82% z biologii)?

Jakieś 250 osob przede mna
Awatar użytkownika
Izuzet
Posty: 917
Rejestracja: 5 wrz 2009, o 13:28

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Izuzet »

iglo jasne, że jest. Szanse zawsze są, we wrześniu na pewno ruszy się o kilka punktów i wtedy się może okazać, ze wezmą nawet ludzi z mniejszą biologią.
eschtin
Posty: 66
Rejestracja: 14 mar 2012, o 18:39

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: eschtin »

Panna_Beatrycze nie znam się, bo nie moje klimaty, ale większość moich znajomych z liceum bawiło się właśnie w Kato raczej, w Pomarańczy np D W zeszłym roku i dwa lata temu niezły szał był na ten klub, nie wiem jak teraz
Awatar użytkownika
iglo
Posty: 397
Rejestracja: 8 maja 2012, o 15:26

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: iglo »

Izuzet,
ale czy az tyle osob zrezygnuje/nie zlozy papierow?
ciezko mi w to uwierzyc

Ile osob zrezygnowalo rok temu w sierpniu/wrzesniu?
Awatar użytkownika
Izuzet
Posty: 917
Rejestracja: 5 wrz 2009, o 13:28

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Izuzet »

iglo ja miałam numer 1092, teraz mam numer 534 i tylko 20 osób ma więcej pkt niż ja. Nie 600. Wszystko się da i się przesuwa.
eschtin
Posty: 66
Rejestracja: 14 mar 2012, o 18:39

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: eschtin »

Wszystko jest możliwe. Sprawa jest taka, że teraz liczy się już tylko szczęście i zbieg okoliczności. Bo może się okazać, że większość osób z następnych list zrezygnuje, a równie dobrze może okazać się, że osoby, które się dostaną, chcą zostać na miejscu (lub ew nie mają szans na inne miasta) i większość z nich złoży dokumenty. Na to niestety już nie ma wpływu.
Awatar użytkownika
indiana
Posty: 574
Rejestracja: 2 kwie 2011, o 17:26

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: indiana »

Kiedy składałam dokumenty poznałam kilka osób, które dostały się do Kato z tej samej listy co ja i wszyscy (łącznie ze mną) czekają na spadek progów na innych uczelniach, głównie Lublin/Białystok. Więc jeśli tam zwolnią się miejsca, to jestem pewna, że i ŚUM się odkorkuje i dostanie się jeszcze spora ilość osób. Ja jak tylko dostanę się (daj Boże d) do Białego albo Lublina, to zaraz zwalniam miejsce w Katowicach.
Awatar użytkownika
Izuzet
Posty: 917
Rejestracja: 5 wrz 2009, o 13:28

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Izuzet »

Trzeba znaleźć sobie zajęcie i się nie zastanawiać nad tym. Polecam sprawdzanie listy w dniu ukazana się kolejnej i nie wgapianie się w nią godzinami, co sama robiłam. To pierze mózg
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 53 gości