Szczepienie przeciw WZW

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
MidasQueen
Posty: 30
Rejestracja: 7 mar 2012, o 22:35

Szczepienie przeciw WZW

Post autor: MidasQueen »

Pytanie kieruję do bardziej doświadczonych studentów ŚUM. Z tego, co czytałam, na moim kierunku (położnictwo) przy odbiorze legitymacji studenckiej i indeksu trzeba okazać książeczkę sanitarno-epidemiologiczną i zaświadczenie o szczepieniu przeciw WZW. Szczepienie takowe odbyłam, tyle że prawie 3 lata temu. Chciałabym wiedzieć czy w dziekanacie nie będą robić z tego problemów, czy lepiej zaszczepić się ponownie. Szczepionka powinna działać przez 15 lat, więc można uznać, że jestem aktualnie zaszczepiona", ale nigdy nie wiadomo co sobie w dziekanacie wymyślą.
Awatar użytkownika
Refi
Posty: 139
Rejestracja: 13 lip 2012, o 10:41

Re: Szczepienie przeciw WZW

Post autor: Refi »

MidasQueen pisze:Pytanie kieruję do bardziej doświadczonych studentów ŚUM. ) Z tego, co czytałam, na moim kierunku (położnictwo) przy odbiorze legitymacji studenckiej i indeksu trzeba okazać książeczkę sanitarno-epidemiologiczną i zaświadczenie o szczepieniu przeciw WZW. Szczepienie takowe odbyłam, tyle że prawie 3 lata temu. Chciałabym wiedzieć czy w dziekanacie nie będą robić z tego problemów, czy lepiej zaszczepić się ponownie. Szczepionka powinna działać przez 15 lat, więc można uznać, że jestem aktualnie zaszczepiona", ale nigdy nie wiadomo co sobie w dziekanacie wymyślą.

Sroko ty się martwisz szczepieniem sprzed 3 lat to ja chyba tym bardziej powinnam, bo miałam je w 97 roku.
Awatar użytkownika
magdam
Posty: 31
Rejestracja: 29 cze 2010, o 12:26

Re: Szczepienie przeciw WZW

Post autor: magdam »

A czy na kierunek lekarski trzeba też książeczkę wyrobić przed odebraniem indeksu i legitki?
Na stronie nie znalazłam nic o tym.
Jeśli ktoś może to niech mnie oświeci linkiem P
Awatar użytkownika
Refi
Posty: 139
Rejestracja: 13 lip 2012, o 10:41

Re: Szczepienie przeciw WZW

Post autor: Refi »

magdam pisze:A czy na kierunek lekarski trzeba też książeczkę wyrobić przed odebraniem indeksu i legitki?
Na stronie nie znalazłam nic o tym.
Jeśli ktoś może to niech mnie oświeci linkiem P

nie ma linku, informacja wisi na drzwiach dziekanatu.
mlynekt
Posty: 108
Rejestracja: 2 sie 2010, o 18:11

Re: Szczepienie przeciw WZW

Post autor: mlynekt »

Refi pisze:
magdam pisze:A czy na kierunek lekarski trzeba też książeczkę wyrobić przed odebraniem indeksu i legitki?
Na stronie nie znalazłam nic o tym.
Jeśli ktoś może to niech mnie oświeci linkiem P

nie ma linku, informacja wisi na drzwiach dziekanatu.

Zreszta bylo tutaj juz walkowane z milion razy
i pewnie padnie argument ze nie chce ci sie szukac ale niestety musisz sie do tego przyzwyczaic i nauczyc szukac
Awatar użytkownika
magdam
Posty: 31
Rejestracja: 29 cze 2010, o 12:26

Re: Szczepienie przeciw WZW

Post autor: magdam »

Niestety szukałam we wszystkich dokumentach na stronie i takiej informacji nie znalazłam. W dziekanacie jak byłam na początku lipca, też nic nie wisiało.
Awatar użytkownika
Refi
Posty: 139
Rejestracja: 13 lip 2012, o 10:41

Re: Szczepienie przeciw WZW

Post autor: Refi »

magdam pisze:Niestety szukałam we wszystkich dokumentach na stronie i takiej informacji nie znalazłam. W dziekanacie jak byłam na początku lipca, też nic nie wisiało.

Widzę że Ty do Zabrza, tam faktycznie podobno nie ma informacji na ten temat. Najlepiej zadzwoń do dziekanatu.
Awatar użytkownika
magdam
Posty: 31
Rejestracja: 29 cze 2010, o 12:26

Re: Szczepienie przeciw WZW

Post autor: magdam »

Jutro zadzwonię, jeśli jest w sierpniu czynny.
mlynekt
Posty: 108
Rejestracja: 2 sie 2010, o 18:11

[Link] Szczepienie przeciw WZW

Post autor: mlynekt »

magdam pisze:Niestety szukałam we wszystkich dokumentach na stronie i takiej informacji nie znalazłam. W dziekanacie jak byłam na początku lipca, też nic nie wisiało.

no to widze problemy z szukaniem
najlepiej powiedziec ze sie szukalo ale nie znalazlo bo jesli nie pisze wielkimi literami temat to znaczy ze tego nie ma

Tu masz linka gdzie to jest
zwrot-pieniedzy-za-badania-lekarskie-vt43180.htm

A tutaj cytat zebys wiedziala o ktory post chodzi
mlynekt pisze:W Zabrzu ksiazeczke i szczepienie na WZW chca zeby im doniesc jakos pod koniec pierwszego semestru zeby juz na drugi miec bo potrzebne to jest do praktyk

W Kato chca od razu z dokumentami


I taka moja mala rada jako ze teraz jest duzo czasu i wakacje sa dlugie to mozecie sobie zrobic to teraz bo potem to jest straszne latanie z tym po Zabrzu i trzeba znalezc czas miedzy przedmiotami

Aha no i jak zrobicie to oddajcie wtedy kiedy beda chcieli bo ja oddalem razem z papierami, babka powiedziala mi zebym sie przypomnial jak beda chcieli a potem w kwietniu okazalo sie ze nie oddalem tego i musialem jeszcze raz kserowac i im zaniesc

i sory ze jestem taki niemily i sie czepiam ale zacznijcie sami wreszczie znajdywac informacje bo pisanie czegos tysiace razy nie jest przyjemne (i ja sam wiem ze o tym to pisalem kilka razy i wiele innych osob wystarczy tylko skorzystac z takiego pomocnego narzedzia jakim jest wyszukiwarka, ba a nawet te pospolite google maja taka funkcje ze jak sie wpisze fraze to od razu wyszukuja tez w forach )
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości