Pytanie o studia

Pomoc w przygotowaniu do matury ze wszystkich przedmiotów i zakresów. Najnowsze arkusze i klucze do matur. Wzajemna pomoc w nauce.
kamkam
Posty: 1
Rejestracja: 31 lip 2012, o 15:25

Pytanie o studia

Post autor: kamkam »

Witam! Ostatnio doszły mnie słuchy o dziwnej rzeczy i ciekawa jestem czy coś jest w tym prawdy obecnie, mianowicie, czy idąc na kierunek lekarski dostaje się 100 pkt dodatkowo za posiadany licencjat np z fizjoterapii? Czy może było tak kiedyś, kiedy np dostawało się dodatkowe pkt za pracę w szpitalu? Jak myślicie? Słyszał ktoś coś o tym?
Awatar użytkownika
Collo
Posty: 1761
Rejestracja: 26 gru 2009, o 08:33

Re: Pytanie o studia

Post autor: Collo »

kamkam pisze:Witam! Ostatnio doszły mnie słuchy o dziwnej rzeczy i ciekawa jestem czy coś jest w tym prawdy obecnie, mianowicie, czy idąc na kierunek lekarski dostaje się 100 pkt dodatkowo za posiadany licencjat np z fizjoterapii? Czy może było tak kiedyś, kiedy np dostawało się dodatkowe pkt za pracę w szpitalu? Jak myślicie? Słyszał ktoś coś o tym?
Nie dostaję się dodatkowych punktów za licencjat z fizjoterapii ani pracę w szpitalu, to zwykłe plotki. Żeby się dostać na lekarski trzeba dobrze napisać maturę, niektóre uczelnie uznają tez finalistów olimpiad, laureat olimpiady biologicznej ma wstęp na każdą uczelnię.
verq
Posty: 256
Rejestracja: 2 maja 2012, o 17:08

Re: Pytanie o studia

Post autor: verq »

Na WUM-ie jest tak, że można dostać 100 pkt do rekrutacji za tytuł magistra (chyba z dowolnego kierunku) - ale tylko na niestacjonarny lekarski (a propos lek-dent i innych nie wypowiadam się, bo nie wiem). Raczej się nie opłaca
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości