Najlepszy biol-chem w Krakowie

Wszystko o olimpiadzie biologicznej i olimpiadzie wiedzy ekologicznej oraz konkursach przyrodniczych dla uczniów, studentów i miłośników przyrody.
olciab
Posty: 2
Rejestracja: 6 maja 2012, o 17:30

Re: Najlepszy biol-chem w Krakowie

Post autor: olciab »

Właśnie tak zamierzam zrobić bo ważne żeby wogóle się znalesc w szkole. Faktycznie nie ma problemu z przepisaniem na inny profil? Bo słyszałam że wszystko jest na lajcie o ile przenosisz się z oddziału o podobnym profilu, natomiast trochę gorzej jak z innego. Wiesz może ile punktów trzeba było mieć na biol-chem?

DaringDoo
Posty: 8
Rejestracja: 11 mar 2012, o 20:28

Re: Najlepszy biol-chem w Krakowie

Post autor: DaringDoo »

[at]
Mogłabyś powiedzieć coś więcej o internacie na focha? Idę do v lo i zamierzam tam mieszkać, ew. na grochowej. Trochę mnie przerazilas jak napisałaś o tej kiepskiej atmosferze. Ja wciąż nie wiem na który się zdecydować

13579
Posty: 49
Rejestracja: 6 sty 2012, o 15:20

Re: Najlepszy biol-chem w Krakowie

Post autor: 13579 »

Hej Już po wynikach! Mi udało się dostać do klasy biol-chem-mat V LO mimo, że nie miałam laureata! A jak u Was?
Awatar użytkownika
Calvino
Posty: 220
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:45

Re: Najlepszy biol-chem w Krakowie

Post autor: Calvino »

Ja jestem w I Lo w krakowie na biol-chem.
13579
Posty: 49
Rejestracja: 6 sty 2012, o 15:20

Re: Najlepszy biol-chem w Krakowie

Post autor: 13579 »

Elen, który biol-chem w V LO wybrałaś?
Klasę F (biol-chem-mat) czy H (biol-chem-fiz)?
Może będziemy chodzić do jednej klasy?
Awatar użytkownika
choinka_91
Posty: 397
Rejestracja: 17 sty 2009, o 16:20

Re: Najlepszy biol-chem w Krakowie

Post autor: choinka_91 »

DaringDoo, W internacie na Focha panują chore zasady.Jest głupia dyrektorka (pod 70) ktora wogole nie wie co znaczy wychowanie mlodziezy. Czepiaja sie o byle co (ze jedzenia nie wolno miec w pokoju, ze ksiązki i ubrania sa nie na tej poce co trzeba bo na książki to jest at polka na ubrania tamta a na kosmetyki jeszcze inna.Nie wolno wychodzic po godz.20:30 chyba ze to spotkanie klasowe.Nawet jesli masz korki lekcje plywania cokolwiek, nie pozwola Ci wyjsc.Uczyc sie mozna tylko do 24:00 ew.z łaski do 01:00.Nie wiem jak jest teraz ale slyszlaam ze jeszcze gorzej.Na grochowie z tego co wiem sa gorsze warunki mieszkalne, jest daleko i nie ma stolowki ale atmosfera mila.Hmm mozna przewegetowac te II lata w sumie na foccha ale na 3 rok polecam mieszkanie, albo przezyc na focha,jak uwazasz.
A no i trzeba uwazac z piciem.Jak zlapią to nie jest zaciekawie.
DaringDoo
Posty: 8
Rejestracja: 11 mar 2012, o 20:28

Re: Najlepszy biol-chem w Krakowie

Post autor: DaringDoo »

Choinka no to nie brzmi za ciekawie Niestety innej opcji nie mam, a po 2 latach faktycznie zamierzam wynająć mieszkanie. Cóż, może przeżyję, może jak dostanę upoważnienie od rodzica to dostanę zgodę na wyjście np. na koncert?
Szczególnie drażni mnie to, że na focha nie mogę mieć roweru bo nie ma na to miejsca", no ale cóż.
A swoją droga też jestem w 1f

Awatar użytkownika
choinka_91
Posty: 397
Rejestracja: 17 sty 2009, o 16:20

Re: Najlepszy biol-chem w Krakowie

Post autor: choinka_91 »

DaringDoo, Polecałabym klase h, szczerze.Jak sie przepisywałam mialam wybór h lub f.Wybrałam h i dobrze trafilam.Chodzi o biologice.Niby w f jest Pani doktor,ale to w h jest biologii uczy weryfikatorka matury z biologii.Pozatym dr ćwioro(ta z f) nigdy nie wyrabia sie z materialem.Rok temu kiedy wpadlam w odwiedziny dowiedzialamm sie ze pod koniec kwietnia oni byli w polowie genetyki.A pogenetyce jest jeszcze ewolucjonizm.Przy cyzm rok w 3 klasie konczy sie w kwietniu.Takze jakbys miala mozliwosc sie z kims zamienic i bys chciala to polecam klase h.A skoro jestes w f bedziesz chodzic z moją znajomą M.Ś.
Co do internatu.Jesli masz rolki to mozesz je sobie przywieźć tylko nie od razu.Zawsze nad drzwiami jest taka szafa niby na walizki ale mysle ze na roki miejsce sie znajdzie.Ale trzeba zataic ten fakt przed wychowawczyniami.
Elen
Posty: 98
Rejestracja: 28 cze 2011, o 11:34

Re: Najlepszy biol-chem w Krakowie

Post autor: Elen »

13579, do F będę chodzić A Ty?
13579
Posty: 49
Rejestracja: 6 sty 2012, o 15:20

Re: Najlepszy biol-chem w Krakowie

Post autor: 13579 »

ja też F!
Elen
Posty: 98
Rejestracja: 28 cze 2011, o 11:34

Re: Najlepszy biol-chem w Krakowie

Post autor: Elen »

13579, jesteś w grupie naszej klasy na fejsie?
13579
Posty: 49
Rejestracja: 6 sty 2012, o 15:20

Re: Najlepszy biol-chem w Krakowie

Post autor: 13579 »

nie jestem
13579
Posty: 49
Rejestracja: 6 sty 2012, o 15:20

Re: Najlepszy biol-chem w Krakowie

Post autor: 13579 »

Szczerze mówiąc, nie widziałam nawet, że już coś takiego istnieje
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość