Farmacja Łódź 2012 ;)

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
pigularka
Posty: 10
Rejestracja: 2 sie 2012, o 13:16

Re: Farmacja Łódź 2012 ;)

Post autor: pigularka »

searleaf wniosek należy złożyć do 31 sierpnia w bytówce"
Hmm co masz na myśli pisząc"ogarnąć
seelaaf
Posty: 892
Rejestracja: 16 lip 2011, o 20:25

Re: Farmacja Łódź 2012 ;)

Post autor: seelaaf »

pigularka, bardzo dziękuje hmm, tutaj jest napisane:

Kod: Zaznacz cały

expressilustrowany.pl/akademik-jak-trzygwiazdkowy-hotel-za-960-zl-miesiecznie,artykul.html
że za dodatkową oplatą można uzyskać wyposażenie typu czajnik czy mikrofala. No i zastanawialam sie czy ubiega się o to już we wniosku czy jakoś potem : ))
pigularka
Posty: 10
Rejestracja: 2 sie 2012, o 13:16

Re: Farmacja Łódź 2012 ;)

Post autor: pigularka »

aha no to o tym to ja nie słyszałam, ale skoro tak napisali to możliwe że to oferują, znacznie by to ułatwiło życie i pomniejszyło bagaż podczas przeprowadzki. Trzeba by było zatem spytać się u pani w bytówce podczas składania wniosku lub zadzwonić do pana kierownika Synapsy.
seelaaf
Posty: 892
Rejestracja: 16 lip 2011, o 20:25

Re: Farmacja Łódź 2012 ;)

Post autor: seelaaf »

pigularka, dzięki wielkie za wszystkie informacje ))
pigularka
Posty: 10
Rejestracja: 2 sie 2012, o 13:16

Re: Farmacja Łódź 2012 ;)

Post autor: pigularka »

searleaf bardzo proszę , zdaję sobie sprawę, że ciężko o jakiekolwiek informacje na umedzie.
seelaaf
Posty: 892
Rejestracja: 16 lip 2011, o 20:25

Re: Farmacja Łódź 2012 ;)

Post autor: seelaaf »

a ogólnie jak oceniasz tę uczelnię?
Ifulka
Posty: 83
Rejestracja: 10 wrz 2011, o 13:36

Re: Farmacja Łódź 2012 ;)

Post autor: Ifulka »

searleaf, wiem że nie do mnie było pytanie, ale się wypowiem:) rok temu jak zaczynałam analitykę to miałam wrażenie że na tej uczelni panuje ogromny bałagan, dziwne dla mnie było że plan poznaliśmy dopiero dwa dni przed rozpoczęciem zajęć (wydział farmaceutyczny, inne wydziały miały plany już wcześniej z tego co wiem), na list z decyzją też strasznie długo czekałam, a jak tam zadzwonić to też nikt nic nigdy nie wie :p ale po roku studiowania nawet mi się podoba, wiadomo że wykładowców się nie wybiera, ale z większością można się na luzie dogadać terminy egzaminów ustalane były w konsultacji z nami, ze sporym wyprzedzeniem, więc jak ktoś chciał to na wszystko można się było spokojnie nauczyć (zwracam na to uwagę, bo z tego co słyszałam od znajomych z politechniki, to u nich bywa nieciekawie z terminami). oczywiście pracować samemu trzeba dużo, ale to chyba wszędzie mnie się tutaj podoba na razie, ale ciekawe czy nie zmienię zdania po pierwszym roku farmacji
moonlight
Posty: 47
Rejestracja: 15 sie 2011, o 18:49

Re: Farmacja Łódź 2012 ;)

Post autor: moonlight »

Ogólnie uczelnia spoko, wykladowcy w porzadku ( wiadomo sa rozni zalezy na kogo sie trafi ) ale ja trafilam na calkiem fajnych, tak samo asystenci , nie robia jakis specjalnych problemow, niektorzy nawet pozartuja , wiadomo trzeba sie uczyc bo nie ma nic za darmo ale jak sie przylozysz to przetrwasz bez widocznego uszczerbku na zdrowiu ogolnie bardzo mi sie podobalo, wazne zeby miec zgrana grupe to siedzenie na nudnych wykladach czy stresujacych cwiczeniach minie ani nie zauwazy sie kiedy
pigularka
Posty: 10
Rejestracja: 2 sie 2012, o 13:16

Re: Farmacja Łódź 2012 ;)

Post autor: pigularka »

jak oceniam? ehhhh są minusy i plusy, musiałabym zrobić rachunek sumienia tej uczelni. Wadą jest na przykład bałagan w planie zajęć i termin publikowania go (ale dotyczy to chyba tylko naszego wydziału), często jest tak że plan w gablocie różni się od planu na stronie www. Ponadto wyposażenie wielu pracowni pamięta czasy średniowiecza , bufet czynny jakoś krótko, a nie ma automatu z piciem więc jak ma się zajęcia do 19 czy 20 (co jest bardzo częste) to albo umierasz z pragnienia, albo pijesz kranówę? itp.itd. Ale istotnym plusem jest to że zajęcia w większości odbywają się na wydziale. No i najważniejsza sprawa to ludzie, z którymi studiujesz i jesteś w grupie mi się trafiły bardzo fajne koleżanki
seelaaf
Posty: 892
Rejestracja: 16 lip 2011, o 20:25

Re: Farmacja Łódź 2012 ;)

Post autor: seelaaf »

Wow ile odpowiedzi dziękuje Wam wszystkim! Po moim mega nieogarniętym liceum chyba już przywykłam do bałaganu i chaosu
irmina_p
Posty: 304
Rejestracja: 6 cze 2012, o 12:51

Re: Farmacja Łódź 2012 ;)

Post autor: irmina_p »

miło się to wszystko czyta kurcze strasznie się nakręciłam! ciekawi mnie jaki będzie jutro próg.a tak w ogóle orientuje się ktoś czy będzie jeszcze jakaś lista w łodzi i kiedy? bo ostatni podany termin to 6.08
seelaaf
Posty: 892
Rejestracja: 16 lip 2011, o 20:25

Re: Farmacja Łódź 2012 ;)

Post autor: seelaaf »

irmina_p, spojrzałam sobie na temat progi punktowe na farmacje 2011 i z tego co widze, to 4 listy musialy byc, wiec jesli sytuacja sie powtorzy, to moze poza jutrzejszą jeszcze jedna lista bedzie?
Szopenhaga
Posty: 5
Rejestracja: 5 sie 2012, o 15:41

Re: Farmacja Łódź 2012 ;)

Post autor: Szopenhaga »

Hej!
Od czasu do czasu czytam biologa, ale jak tylko zobaczyłam ten wątek to postanowiłam się zalogować! )
I ja dołaczam do grona studentów farmy
Tylko mam pytanie, czy w Łodzi różnią się czymś studia wieczorowe od dziennych? Bo jakoś nie wyobrażam sobie zaczać zajęć np o 16 i jechać tak 7 godzin:P
Czy wszyscy się spotkamy razem, czy wieczorowi mają kiedy indziej zajęcia?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości